Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 20.03.2024

(19.03.2024, 22:31)Czeslawo napisał(a): Epsiakos Mocne ?  To jakiś szatański Analog Hexa co dostałeś, skoro takie dawkowanie zalecasz, a Ty facet "nie z pierwszej łapanki" w tych tematach.  Podobno kultowa

Co prawda to prawda, ale ta dawkę co podałem generalnie jest idealna, trochę eksperymentowałem i uznałem ta dawkę za idealna.
Jeżeli chodzi o tolerke to jest jak poprzednio, można cały czas siedzieć na tej samej dawce w sumie nawet któryś dzień z rzędu.

Chcieliśmy Pazura, więc Escobar dostarczył nam Pazura 😏

Koniecznie pilnujcie dawek, dla mnie 10mg było w sam raz a i żadnych krzywych akcji też nie było


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 20.03.2024

Epsiakos 
Pazura przez duże
Vivat Escobar😎


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 20.03.2024

kot_kreskowy  się zdaje że to już Szpon Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 20.03.2024

kot_kreskowy póki co robię sobie przerwę od tego diabła, więc looz, dzięki!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Martin - 20.03.2024

Epsiakos No robi wrażenie ta recka, choć takie dawkowanie nadal nie chce mi przejść bo starego sortu leciały dużo większe dawki. 
Raczej nadal wątpię żeby okazał się totalnym hitem ale mam kandydata na najbliższe testy. Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 20.03.2024

Martin powiem ci że kiedyś duch mi mdphp dał w samplu i przy dawkach ponad 300% normy jakoś specjalnie mnie nie robiły xD nie mówiąc o tym że podchodziłem do tego jak do innych stimow.
Wiadomo tolerka rosła całkiem szybko ale tutaj ? Jak miałeś poprzedni sort to na bank zauważyłeś że można było śmiało dwa dni sypać tyle samo, ja przecież od lutego jak pewna osoba zrezygnowała z nagrody i dala ja mi, to nie zwiększałem dawki i dorzutki równo z wagi po 60mg o ile pamiętam brałem bo nie czułem potrzeby brać więcej, owszem sprawdzałem większe dawki i zwyczajnie podbijało stan w którym byłem trochę wyżej.
Tutaj mamy efekt z poprzedniej edycji z potężnym kopem stymulacyjnym.
Do czego zmierzam, dorzutki dalej robią tak samo a większe podbijają nie tylko efekt znany z sortu w lutym ale też stymulacje.
Czyli może wystąpić tachy bardzo szybko, do 2h jak pójdzie dorzutka to podbijesz wyżej efekt, po 2.5h stymulacja o dziwo jako pierwsza słabnie a dopiero potem efekt.

Wiem co mówię, żeby u mnie to wystąpiło to temat musi być naprawdę mocny, panowie ja kiedyś w masce mp-5 biegałem po 3-5km z pełnym obciążeniem xD u mnie rzadko to występuje.
Jak widzicie patron czyta, każda recka i odzew z naszej strony idzie w dobrym kierunku o wspomnicie moje słowa że to będzie hit.
Long Live the King

P.S
Już trochę tu jestem i zdazyliscie mnie poznać, nie wale w chuja ani nie naganiam nikomu klientów i jak pisze recenzje to staram się zawsze rzeczowo opisać, nigdy nie sciemniam i nie wprowadzam w błąd bo jakbym pisał z dupy recenzje to albo komuś by się krzywda stała i Choroszcz city, albo by się przekręcił a to może doprowadzić niebieskich tutaj, chrońmy siebie i naszych Vendorow.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Martin - 20.03.2024

Epsiakos No do dwóch dni nie dochodziłem bo przy sypaniu po 150mg na kreskę wolałem nie siedzieć dłużej niż jeden wieczór. Dlatego jak zobaczyłem dawkowanie do 60mg tylko mi się oczy zaświeciły. Patrząc na kaliber zawodnika myślę że gdzieś do 100mg znajdę swoją dawkę.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 20.03.2024

Martin szcerze ? Zacznij od 20 dla świętego spokoju, dorzucić zdążysz ale odciągnąć już nie.
No chyba że szukasz tego jebniecia, ale licz się wtedy że tachy może wystąpić.
Ja sobie z nią dobrze radzę, co nie znaczy że momentami mnie nie irytowało xD
Odradzam benzo i kwete, jak planujesz spać tego samego dnia to zaczynając o 7 rano ostatni pas max do godziny 15 (licząc że dorzutka jest co 1.5-2h)
I miejcie na uwadze, chęć na dorzutke jest kurewsko silna i pojawia się już po 10 minutach od wejścia.

Żeby nie było że tylko ostrzegam, jak już okielznacie potwora to substancja jest świetna i do pracy i do gadki a nawet do robót domowych zleconych przez panią domu.
Bo szczerze ja się przednio bawie i dalej mogę polecić innym ale tym razem bardziej zaawansowanym użytkownikom którzy są świadomi jak silnie potrafią działać stymulanty i jakie konsekwencje za tym idą.

Zacytuję klasyka polskiej kinematografii
 - Ale ty masz silna psychikę
 - Zajebiście silna
Psikutas bez S.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 22.03.2024

To co to jest? Bo Hexen Ori nawet tak nie kopał przy takich dawkach....
Z tego co piszecie to ten analog hexenu mocą dorównuje apvp


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 22.03.2024

Zależy co masz na myśli poprzez "moc apvp".
Tak do końca nie da się ich porównac, jeżeli mówimy o oryginałach, bo obie te substancje jedyna wspólną rzecz jaką posiadają to grupę "Stymulantów", ah niech będzie że dwie wspólne cechy, przy odrzucaniu w obu przypadkach działały równo.
Profil działania jest zupełnie inny w obu przypadkach, z mojego doświadczenia jak brałem apvp to dla mnie alfa bardziej wgniatala mnie w fotel z błogim uczuciem takiego ciepła, no i libido probowalo kierować (w moim przypadku).

Hexen dawał solidny kop energii, chęci do działania, w moim przypadku np czas reakcji i spostrzegawczość na szczegóły była znacznie wyższa niż zwykle.
No i lrzynayw moim przypadku hexen nigdy nie kierunkowal mi wkretki, no i kto brał ten wie czym jest Rush Hexenowy.

Co do Analoga, zapytaj Pabla. Ten ma po prostu bardzo silna stymulacje, dlatego takie dawki zaleciłem.
Przy stimach nie trudno o tachykardię, a jak wyleczymy organizm to ci słabsi mogą uświadczyć schiz stimowych