Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 22.03.2024

Dzięki za fajną odpowiedź.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 23.03.2024

Powiem Wam że hexen to król jak kiedyś mefedron, ale trudny w obyciu smok. Jak się nauczę obchodzić z 3cmc, to tylko to. Next lvl shit.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Jagodzik - 23.03.2024

O Panie Escobar... to żeś Pan tym sortem dojebał mega moc... potwierdzam poprzedników.
O ile mogę porównać najlepej do [*] Elephanta to tam... kreski NEPa sypałem 100-150 mg co 30-90 min (wiadomo, zależy od wielu rzeczy, towarzystwa itp...
Tak ten analog hexa, to ja sam siedzę... kreski od 2 dni bez snu sypę no dosłownie 30-40 mg? może i mniej nawet... co kurwa kilka godzin i jestem cały czas pod wpływem. Nie mówię ze przy takich mega ostroznych dawkach jest jakoś mega mocno, ala działanie czuć - gdybym dojebał dawki jak NEPika od Słonia to bym... a wole nie myślęc co Big Grin W każdym razie jest fajnie, i co dziwne zero paranoi, dosłownie nic - z tym jestem w mega szoku Big Grin 
Co do libido... mam wrażenie że praktycznie go nie ma ale co ja tam wiem przy takim dawkowaniu, zaraz polecimy grubo (tylko zapas benzo ogarnę tak na wszelki wypadek bo coś mam obawy xD) i zobaczymy co to potrafi... zrobić z osobą która myślała, ze ma w chuj tolerkę na wszystkie stimy... wszystkie może i tak, znaczy wszystkie - poza tym jednym cudownym wynalazkiem. XD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kalakanin - 23.03.2024

Chłopaki troche mnie wydygaliście, odebrałem swój sort około 2tyg temu i teraz nie wiem czy to poprzedni czy ten, właśnie poszło 25mg i troche mi szumi w uszach, zacząłem sie bardziej pocić ale ani speeda ani eufo nie ma. Myślicie, że zajebać więcej? 30/40/50 mg? (kiedyś byłem stimiarzem teraz miej, dawka bandita która mnie idealnie rozjabała to 200mg) fajnie jakby ktoś niedlugo odpowiedział bo za 2h wychodze i jak sie nikt nie wyrobi to chyba będę musiał sobie sam odpowiedzieć Tongue


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 23.03.2024

kalakanin 
Poprzedni. Lutuj śmiało wincyj.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 23.03.2024

kalakanin jeżeli jest w pyle, na wzór talku to śmiało możesz jak przedmówca pisał, ta wersja ma stymulacje jako tło, wiadomo jak zarzucasz dużo więcej to się zrówna ale moim zdaniem będzie to marnowanie materiału.
Każda kolejna dorzutka (u mnie to jest 60mg) daje ten sam efekt, zarzucone jedna po drugiej podbija działanie.
Na obecną chwilę nadal nie dotarłem do momentu w którym musiał bym zwiększyc dozowanie by osiągnąć zamierzony efekt.
Wersja mocniejsza ma na odwrót, stymulacja na froncie a reszta efektu w tle.
Snifcio zehdz z dawki, przy 10-15mg stymulacja będzie lżejsza i poczujesz resztę działania


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 23.03.2024

Zamówie i przykurwie ,200mg sniff. Nagram filmik i wrzucę. Laaaaajt


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 23.03.2024

Diabeuu666 Panie nie szalej pan tak xD oby ten filmik nie był w kartece w drodze do Choroszczy 😂 zaopatrz się w jakieś benzo wrazie schiz.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 23.03.2024

Diabeuu666 szczerze? Ja jak to dostałem (po jednym małym wypadku) sypnalem jakoś w okolicach 120-150mg, miałem swoje powody no i też nie sądziłem że będzie temat po tuningu.

Doświadczony zawodnik ogarnie bez problemu, pytanie tylko czy warto ?
Pamiętaj że poza silna stymulacją, nadal jest efekt z łagodniejszej wersji, tyle że przy dawkach od 30-40mg (w zależności od użytkownika, jego wagi itp) jest on zwyczajnie stłumiony przez stymulacje, co nie znaczy że go nie ma bo sam się o tym przekonałem. Zwyczajnie przeciąży się organizm co jest wyczuwalne po 3-3.5h a chcesz zakończyć, u innych jak pisałem w poprzednich postach zapewne mogą wystąpić schizy czy inne tego typu rzeczy.
Mogą też towarzyszyć zwidy, ale to z uwagi na wycieńczenie, oczywiście jak się poprawi to wracamy prawie do tego samego stanu.

W tych dawkach co pisałem , czyli między 10-20mg jest super, a przynajmniej ja nie narzekałem.
Jak ktos ma tendencję do schiz, niech lepiej się trzyma już przetartych szlaków, ja ich zwyczajnie nigdy nie miałem, ani po apvp czy a-pihp, nawet mdphp gdzie ścięchy które brałem przekraczały kilkunastokrotnie normę.
Ale byłbym hipokrytą gdybym miał komuś zabraniać xD przypominam kolejny raz, jak poprawicie za szybko to wam podbije efekt więc uważajcie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 23.03.2024

Tu nie chodzi o to że chce kozaczyc czy coś. To moja sprawa moje życie skoro wale 300mg na raz apvp od niematerialnego to ten hex przy 200mg mnie zgniecie? Wątpię
Powiem tak miałem w życiu 76 przekroczona dawkę śmiertelna i wyszedłem bez najmniejszego szwanku.. lekarz z soru co 30lat tam pracowal mówił że nigdy takiego przypadku jeszcze nie widział.
A zajebne było wtedy po ,6 dniach ciągu na raz ponad 1g MDPHP sniffem..a to było mdphp od kolka jesli dobrze pamiętam. 
Potrafilem 500mg apvp od Gienia na raz brac.

Ja się nie chwalę ani nie żale jak Jake no name Ania mi tutaj zarzucila
. dziele.sie z wami jaki mam organizm i.psychike.

Tak mam i koniec

11 LSD każdy po ,250,uq brałem na raz potem szła Krycha, amfa, benzo, alko i Bóg wie co jeszcze.
Dzień snu i jestem znowu sobą . Jakby nigdy nic.
14 dni bez snu bywało bez jedzenia i picia

Tak mam. To przekleństwo!!!
Uwierzcie mi
Bo skoro takie dawki mogłem walić to przecież logiczne że potem miałem 20 razy gorsze paranoje czy psychozy niż normalny Kowalski....