Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - LooL99X - 25.03.2024

Ktoś vapuje?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 25.03.2024

LooL99X Ten analog nie nadaje się do vapo.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kapitan - 25.03.2024

Tez próbowałem vapo to spala się na węgiel


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Paktowski - 31.03.2024

Zamówiłem pakę. Ten produkt był akurat dla znajomego, lecz postanowiłem się poczęstować kawałeczkiem.
Linia 75mg dała mi pełną motywację do działania, libido UP. Postanowiłem jednak zrezygnować z zabaw ręcznych, na rzecz pracy, którą musiałem wykonać przy komputrze. 😁
Nie jest to sama, silna i pusta stymulacja. Owszem, towar daje ostrego kopa, lecz z nutką "tego czegoś", jakby euforii, poprawionego nastroju.
Skupienie było dosłownie nieziemskie, nie mogłem oderwać się od monitora przez długi czas. Ja osoboście rzadko używam takich stymulantów, lecz ten przypadł mi do gustu. Jak najbardziej mogę polecić każdemu ❤️


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 02.04.2024

Jak w pełni sprawdzę obecny sort to napiszę obszerniejsze doznania, to co dostałem na pewno jest łagodniejsze.
Postać miękkiego pudru, postaram się fotę wrzucić jakoś nie długo oo

Paktowski jakbys dał radę opisać jak wygląda fizycznie sort to było by super


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Paktowski - 02.04.2024

Epsiakos coś w rodzaju miłego puszku, białego, może lekko wpadającego w beż. Nie przylepiał się do karty i nie stwarzał pozorów "glinki".


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 02.04.2024

A czyli to samo co ja 😏 ten puch trochę mnie zdezorientował bo myślałem że Bóg wie jakie duże biorę a potem z wagi się okazało że nawet 30mg nie przyjmowałem.

Sort jest całkiem łagodny, jutro recka wleci jak już przebadam do konca


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 03.04.2024

Już po kompletnych testach, ta wersja jest bardzo łagodna i wybacza praktycznie każde potknięcie.

Z uwagi na popsuty aparat w tel zdjęcia nie mogę wrzucić, wygląda jak taki miękki puch a grudki można w palcach gnieść bez wysiłku, kolor bialy przechodzący w beż.


Dzialanie nieco słabsze niż w poprzednich wersjach lecz nadal ten sam miły stan, nadal na pierwszym miejscu u mnie będzie wersja w postaci grudy wyglądającej jak kreda ale ta odmiana również ciekawa, idealna dla osób które chcą zapoznać się ze stimami.

Dawka dla nowych śmiało może dojść do 70 a potem ewentualnie można podbijac wyżej.


To że ja mówię że coś jest bardzo łagodne, nie znaczy że można walić pasy jak przy klefie po 300mg, w dalszym ciągu to jest stim który mocniej obciąża nasz organizm.
Pamiętajcie o BHP bo krzywdę sobie zrobicie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 06.04.2024

Tylko raz, dawno temu próbowałem "hexenu analogu".

Czy ktoś może wrzucić fotki obecnego sortu?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 15.04.2024

Witam robię zamówienie jak tam aktualny hexyk?