Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 15.04.2024

Pewnie dobry, przed chwilą wziąłem od Escobar , to za kilka dni będę się mógł wypowiedzieć.  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Myga - 15.04.2024

Bardzo dobry pobieraj


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 15.04.2024

Jest świetny.ale jedyny minus to brak możliwości vapo :/
A szkoda bo vapo to u mnie priorytet. Ale sniff robi robotę 🤘🏻


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 16.04.2024

Odpisuje na pytania.

Obecny sort hexenu nadal ten sam, czyli dobry 👍
Wybaczcie opieszałość, jestem ze wszystkimi recenzjami na bakier po weekendzie xD
Diabeuu666 sniffuj sniffuj, sam na bank zauważyłeś że nie tyra nosa kompletne, zapachu też brak a efekt bardzo przyjemny Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 23.04.2024

Nigdy nie brałem Hex en, powiedzcie mi warto? Sniffem działa a oral?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 23.04.2024

Działa sniffem zajebiście, oral moim zdaniem bez sensu.

Aplikacja bezbolesna kompletnie, doleci na dniach to zdam relacje czy coś się zmieniło.

A czy warto, moim zdaniem tak ale to musisz sam się przekonać, jedni to lubią inni nie koniecznie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 23.04.2024

Raz w miesiącu sobie lubię polecieć i zastanawiam się. Jedynie co brałem 3cmc i NEP w sumie. A to działa lepiej? Jeżeli bezbolesna to musi być bez chloru. Jednak się słyszę w next month. Pyta je jeszcze, czy dają jakieś darmowe sample na sprobe abym mógł spróbować od nich czegoś innego bez kupowania w ciemno


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 23.04.2024

Sniffiarz97  Jeśli masz obawy mimo zapewnień weteranów typu Epsiakos gdzie jego recki są rzetelne. To zamów któreś z 3cmc od escobara i wtedy poproś o sample analogu.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 23.04.2024

(23.04.2024, 09:52)Sniffiarz97 napisał(a): Raz w miesiącu sobie lubię polecieć i zastanawiam się. Jedynie co brałem 3cmc i NEP w sumie. A to działa lepiej? Jeżeli bezbolesna to musi być bez chloru. Jednak się słyszę w next month. Pyta je jeszcze, czy dają jakieś darmowe sample na sprobe abym mógł spróbować od nich czegoś innego bez kupowania w ciemno

Jeżeli złożysz normalne zamówienie i zapytasz kulturalnie jak człowiek, to sądzę że dogadasz się z Szefem.
Jeżeli zamierzasz walić od razu na zasadzie "dej sample" to ci już teraz powiem żebyś sobie odpuścił, bo to zwyczajnie źle wygląda.

Rozumiem że co możesz być nie pewny co do Hexa, mimo iż naprawdę od pewnego czasu można by powiedzieć że jestem "kontrolerem" jakości, a ta rośnie szybciej niż można się było spodziewać.
Ale co do cmc nie możesz być pewny, jak nie cierpię chlorow tak 3cmc Bandit mogę ci polecić z czystym sumieniem.

Przeczytaj regulamin na stronie Patrona, i zwyczajnie napisz wykorzystującodpowiadającą ci droga kontaktowa.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Sniffiarz97 - 23.04.2024

3cmc to 3cmc, chyba za krótko biorę żeby widzieć różnice. Skoro skład i nazwa taka sama to czym się różnią od innych vendorow?
Po wypłacie biorę Hex en i dan na sprobe szczurom
Zawsze biorę dużo, dlatego proszę o sample. Połowę sampli daje każdemu szczurowi... No i jak zostanie to sobie xD