Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 19.05.2022

Ja z kolei nie miałem wielkiego ciśnienia na dorzuty i jak sort się skończył nie było wielkiego parcia, nie ma i tyle. Co w przypadku nepow i chociażby innych stimos było mega męczące i nieraz odbywały się akcje poszukiwawcze Big Grin
A to, że dorzucałem zbyt często no cóż.. sprawa indywidualna.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 20.05.2022

no brak cisnienia na dorzuty to duzy plus Big Grin

mi wlasnie 3g sie kończa co w piatek doszly Podobno kultowa 3g na tydzien czasu to bd wynik bardzo ekonomiczny jest ten sort Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 20.05.2022

3g doszlo i sort jak na razie najlepszy. Vapo kox eufo sniff czesze na dlugo speedujac Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 21.05.2022

zaraz jakie vapo, pierwszy rzut nie działal waporyzowany podobno? Pazyfea


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 22.05.2022

Znowu zaskoczyła mnie miła niespodzianka od Pablo, nie spodziewałem się że rakiety z samplami potrafią latać tak szybko...

Co do jakości sortu, moim zadaniem jest jeszcze lepszej jakości niż ten ostatni, czuć zajebistą motywację, jeżeli nie przesadzi się z dawkami może nadawać się jako stymulant do pracy, po nie za dużej ilości są klarowne myśli, człowiek potrafi wypowiadać się elokwentnie, na temat i bardzo przemyślanie, tylko uważajcie na agresje po tym, kiedy jest się w dobrym nastroju i pozytywnym cały czas ten stim działa w stronę podniesienia nastroju pozytywnego, ale jak spotkałem gościa jak przejeżdżałem obok sklepu zacząłem go gonić poniżej do sklepu uciekł, dzwonił na psy ja mu z prędkością światła wyjebalem telefon o glebę, sklepowa mówi chłopaki bo dzwonię na policję, ja tego gościa ze sklepu wyganian i mówię słyszysz wypierdalaj konfidencie jebany pani jest w pracy nie rób jej problemów, po dwóch dniach dowiaduję się że typem o lodówkę rzuciłem, chociaż dałbym sobie wtedy za to rękę uciąć że tego nie było, i wiecie co?? Teraz bym kurwa nie miał ręki Podobno kultowa Podobno kultowa
Sort w mojej ocenie 8.5-9-10
Gdyby była trochę bardziej odczuwalna euforia dałbym 10/10
Można śmiało pobierać, Pablo już dość długo jest na rynku także to sprawdzony vendor. Polecam tego allegrowicza Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kapitan - 22.05.2022

Czyli mówicie że ten Hexen to kocur w chuj ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 22.05.2022

Kapitan jak dla moich szczurów dobry jest polecam.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 22.05.2022

Kapitan mi też pasuje, dobry profil działania, długość i to że można iść spać kilka godzin po zakończeniu badań


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 22.05.2022

(21.05.2022, 20:47)horsii napisał(a): zaraz jakie vapo, pierwszy rzut nie działal waporyzowany podobno? Pazyfea

Wedlug mnie w tym hexie jest alfy troche bo vapo dziala ale duzo aie marnuje zostawiajac czarny osad jak węgiel


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 22.05.2022

Polecam
Produkt na ktory długo czekałam