Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Medellin85 - 24.05.2022

Kolega mnie tym poczęstował, bardzo silny stim, eufori w tym chyba zbytnio nie ma ale jeśli chodzi o moc to naprawdę jest OK. 
Na pewno zamówię aby sam sprawdzić dokładnie na większej ilości  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 24.05.2022

ten analog robi mega robote! Sort caly czas ten sam, pobierac!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 25.05.2022

(17.05.2022, 20:49)Maniek napisał(a): Przecież oryginalny hex też wciągał niczym czarna dziura Podobno kultowa ludzie chodzili poschizowani jak 150, ale dalej walili do końca wora Podobno kultowa

Właśnie miałem napisać, że mój szczurek powiedział że sen u Niego zatrzymuje nieodpartą potrzebę dorzutek i po śnie jest już czilaut z ciśnieniem. Mowa oczywiście o śnie po 2 czy 3 nockach ale jednak Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 25.05.2022

Ja po 5 dniach niespania zylem w swiecie intryg i ZŁA! Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 25.05.2022

(24.05.2022, 17:41)DariuszAwariusz napisał(a): Czy jest wyczywalna jaka kolwiek euforia jak po 3cmc 4 cmc? wystepują sichzy paranoje?

Nie ma to nic wspolnego z cmc. Sam speed. Przy dorzutkach wystepuja. Zacznij od malych dawek


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 25.05.2022

Schizy w gruncie rzeczy wystepuja juz po ktorejs dorzutce z rzedu, zauwazylem ze sa one duzo mniejsze, czasem zanikaja.
Diabel tkwi w szczegolach apropo pamietajcie o nawodnieniu i zbyt czestych wrzutkach. Mysle co 2-3h dorzucac wedle upodoban, ja wrzucalem co 2 godzinki dawki rzedu 60-100mg no i po dwoch dniach pojawili sie oni, intrygii i jak to sie mowi "PIEKIELNE ZLO" uwazajta! Big Grin Ale i tak odczynnik jest kotem i podoba mi sie w kazdym detalu. U mnie euforia, przyjemny nieogar, rozmazany wzork pojawila sie od dawki 150mg w gore, ale swiezakom, proponuje aby nie praktykowali moich ekscesow Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - MarekToZiomal - 25.05.2022

Towar Warty polecenia na weekend


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 26.05.2022

(25.05.2022, 16:24)MarekToZiomal napisał(a): Towar Warty polecenia na weekend

Na weekend?
Tak.
Pod warunkiem, że masz tego 1 gr Podobno kultowa 

Z workiem pięciu gieta, weekend trwa pięć dni Cool

Hello evryćpunki,
Teraz poleci zaległa recka z wygranej ilości 3 gram za aktywność.
Sorki ,że musieliście tyle na mnie czekać, ale jak to mówią: co się odwlecze to nie spierdoli Cool

To lecim z tym heniem.

Słowem wstępu chciałbym powiedzieć,że tego henia testowałem dwa razy. Raz w ilości 5g i raz 3g z wygranej.
Za każdym razem emocje i odczucia te same.

Czy piknięcie telefonu, dźwięk wiadomości jest adekwatnym powiadomieniem o nadejściu tego hexo-sexo-potwora?
STANOWCZO NIE!
Nadejście tego towaru powinno być objawione godzinnym biciem dzwonów, ludzie winni uciekać w popłochu do domów ryglując za sobą drzwi, a rodzice swe córki chować na strychach i w piwnicach bo oto nadszedł ten ,co z zakonnicy wampa czyni, ten co dziewicze usta otwiera, ten co wrota analne luźnymi czyni ,król seksualnych paranoji Cool
Analogue Hexen
Moi drodzy, jak trwam w tym nałogu lat 6, to jeszcze nic, no kurwa nic,  nie zrobiło ze mnie takiego sexzwierzaka i masturbatora jak ten oto heniu  Blush
Tego, co się wydarzyło nie zapomnę NIGDY  i choć pokochałem ten miłosny proch, to dla dobra mojego ( i pobliskiej okolicy) lepiej będzie jak na razie zbastuję z testami tego cudeńka  Heart
Kutasa będę jeszcze leczył prawdopodobnie przez tydzień i błagam, nie pytajcie co się wydarzyło  Podobno kultowa

Pozwólcie,że teraz przejdę do opisu substancji;
Hex powitał mnie bieluśkimi jak śnieg i zarazem łatwo kruszącymi się grudami.
Zapach w zasadzie niewyczuwalny.
Smak spływu to ambrozja - porównawczo do innych proszków.
Ja jestem hardcorem zaprawionym w bojach i po próbie uczuleniowej poleciał węgorz 150mg ,czyli jak to mówią: albo grubo, albo wcale.
I było GRUBO Big Grin
Już po chwili henio poczęstował mnie sporą dawką przyspieszenia i całkiem przyjemną euforią ,taką w tle.
Włosy się najeżyły a me ciało zalała ogromna porcja szczęścia, która w tym heniu jest jak jedna na milion i którą będę pamiętał dłuuugo.
Do spożytej ilości 0,5 grama, w miarę wszystko kontrolowałem,  później wjechał seksualny bandyta, który ,cytując klasyka, chwycił w dłonie maczugę i podążył niszczyć okoliczne wioski  Cool
Ja wiem, że jestem podatny na sexy po ćpaniu, ale żeby aż tak mnie poniosło???
Czy podczas gotowania tego cuda jakaś czarodziejka dosypała szczyptę magii, czy może sam Rocco Snifredi mieszał wywar kutasem, tego nie wiem. Ale wiem jedno.
I'm lovin it Big Grin

Oceniam ten sprzęt na 11/10 i w mojej opini to jest TOP3   odczynników  EVER.

Tego henia testowała też osoba, która z rc nie miała nigdy styczności (szura tylko koks),odsypałem mu 150mg oraz poinformowałem o mocy i aby dawkował max 50mg czyli zrobił z tego 3 węgorze.
Gadałem z nim po testach i był bardzo podekscytowany mocą i jakością henryka.


Jeśli znajdą się teraz osoby, które będą próbowały podważyć me słowa swoją marną polemiką, odsyłam ich do bramki nr 1, gdzie czeka zonk, a pozostałych chcących skosztować najlepszego analogu henia wszechczasów, zapraszam do zakupów u escobara Cool

Ćpajta i bawta się!
Piona.
[Obrazek: 20220513-165705.jpg]

(24.05.2022, 17:41)DariuszAwariusz napisał(a): Czy jest wyczywalna jaka kolwiek euforia jak po 3cmc 4 cmc? wystepują sichzy paranoje?

Euforię można tu poczuć, lecz występuje tylko przy olbrzymich dawkach i jest to euforia typowa dla hexa, jednak jej proporcja do speeda jest mała ,rzędu 20/80 eufo/speed i jest wyczuwalna w tle.
Jeśli szukasz euforii trójkowej/czwórkowej ,to kup 3cmc/4cmc. Proste.

Pamiętajcie! To jest analog hexa i uważajcie jak to dawkujecie.
Dla osób bez tolerancji na tego typu specjały dawki rzędu 30-50mg będą w sam raz.

Schizy?
Jakie kurwa schizy? Cool

(22.05.2022, 14:37)Pazyfea napisał(a): Wedlug mnie w tym hexie jest alfy troche bo vapo dziala ale duzo aie marnuje zostawiajac czarny osad jak węgiel

Podzielam Twoje zdanie.
Podobieństwo do alfy da się tak jakby lekko odczuć również podczas snifowania.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 27.05.2022

Pazyfea mordo czyli można to vapo normalnie?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - DariuszAwariusz - 27.05.2022

(25.05.2022, 13:59)Polono napisał(a): Nie ma to nic wspolnego z cmc. Sam speed. Przy dorzutkach wystepuja. Zacznij od malych dawek

Dobrse wiedzieć czyli tak jak chłopaki napisali dawka to 50g na poczatek