Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 30.05.2022

(30.05.2022, 09:39)KACPER napisał(a): nie zebys cos, ale jebnac sie 20mg, a 200mg XDD
Alkopoligamia ile Ty masz lat i cpasz od wczoraj? xDD

Nie pytaj jak to się wydarzyło xD Ale na szczęście moja tolerka od ćpania jest taka mocna , że nic mi się nie stało a nawet było słabo! :c


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 30.05.2022

(30.05.2022, 09:44)SztywnyMisza napisał(a): Moc w chuj to jest radzę uważać łatwo się poschizowac dawki 50mg to jest max I dorzucać co 2h-1.5h bo na prawdę może sobie zrobić kuku

To prawda lepiej uważać. Na mnie stymulanty działają słabo więc gdy ktoś inny się pomyli może być źle :c


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 30.05.2022

Ja jak przykurwilem 250mg na lewa to 2g splukalem w kiblu tak mnie porylo, ze bede mial nalot psiarni na chalupe, a potem jak ostatni cpun i degenerat szukalem drobinek i ten BOL.. A MOZE TUTAJ COS JEST.. H@H@H@ Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Mocno Kryształowy - 30.05.2022

Mało kto ma tak silną wolę żeby walnąć jednego czy dwa węże i basta... Większość leci do końca wora a potem sprany czosnek i AŁA, jak się wszystko skumuluje Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - inspiron - 30.05.2022

(30.05.2022, 10:03)KACPER napisał(a): Ja jak przykurwilem 250mg na lewa to 2g splukalem w kiblu tak mnie porylo, ze bede mial nalot psiarni na chalupe, a potem jak ostatni cpun i degenerat szukalem drobinek i ten BOL.. A MOZE TUTAJ COS JEST.. H@H@H@ Podobno kultowa

hahaha
czyli produkt dobry Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 30.05.2022

Dostałem właśnie krótki opis od ziomka który jak to powiedział:

“Badał kryształ nie raz ale słabo było więc zdecydował się na coś mocniejszego.“

Nie miał wagi więc klasycznie grubość ZAPAŁKI. mówił, że 1,5 CM takiego paska wystarczyło, przyśpieszona akcja serca, ale się uspokoiło szybko i był ogień.

Ogółem w skrócie stwierdził, że "jest MOC".

UWAŻAJ Z ILOŚCIĄ NA START 

PRZY PIERWSZYM RAZIE!!!!!!!!!!!!!! 


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 30.05.2022

(30.05.2022, 10:03)KACPER napisał(a): Ja jak przykurwilem 250mg na lewa to 2g splukalem w kiblu tak mnie porylo, ze bede mial nalot psiarni na chalupe, a potem jak ostatni cpun i degenerat szukalem drobinek i ten BOL.. A MOZE TUTAJ COS JEST.. H@H@H@ Podobno kultowa

Ja o dziwo jak zajebalem 200mg to zero schizy wyjebany elegancko. A po 2 x 50mg psycha pare h


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 30.05.2022

Ty a tez tak macie, ze kurwa wyginacie sie na wszystkie strony dzien po? stoje kurwa w kolejce w Kauflandzie i doslownie tulow mi sie kurwa sam kreci jakbym koleczka robil mowie co jest kurwa xDDD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - inspiron - 31.05.2022

dzien po to nie 
ale po zazyciu tak mam Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 31.05.2022

(30.05.2022, 15:59)KACPER napisał(a): Ty a tez tak macie, ze kurwa wyginacie sie na wszystkie strony dzien po? stoje kurwa w kolejce w Kauflandzie i doslownie tulow mi sie kurwa sam kreci jakbym koleczka robil mowie co jest kurwa xDDD

Po tym mnie nie gielo ale 1 ziomek godzine chodzil po biedrze szukal reklamowki. A drugi tez kolo godziny po rossmanie z perfumami w lapie xD Jeszcze inny chodzil po krzakach szukal czegos i gadal sam do siebie xd