Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 10.06.2022

Jako znawca hexenu doradzam aby nie przekraczać dawki max 90mg i serio nie ładować co chwilę.
Jeśli zrobicie inaczej schizy murowane


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 10.06.2022

Chuj po czasie schizy zejda. Ale jak sie wali 100mg co jakies 1h to potem takim sie jest kurwa nacpanym XD Psychy nie bylo na poczatku Mieszane z alko kurwa speed. Jprdl ale szybko sie skonczylo xd Z wladem mieszane. Zajebisty material. BAAARDZO WYDAJNY.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 10.06.2022

Polono ja ani z jednego ani z drugiego jeszcze nie dostałem. Ale mam czas poczekam Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 10.06.2022

No a mi to sie juz konczy wiec moglo by doleciec xD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 10.06.2022

Złota rada więcej nie oznacza lepiej

(10.06.2022, 17:40)Polono napisał(a): No a mi to sie juz konczy wiec moglo by doleciec xD

A ja mam zapasik heheh


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 10.06.2022

Wiem ale tym bardziej mniej nie oznacza lepiej. Ale w sumie ja tam lubie jak stoje sobie w miejscu publicznym i mam wrazenie ze kazdy sie na mn patrzy i wiem ze tak jest XD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - DwDPzN - 11.06.2022

Cześć, przyszła pora na moją opinię, na temat tego sortu. Mam nadzieję, że osoby które nie przykładają zbyt dużej wagi do prawidłowego funkcjonowania organizmu potraktują to jako przestrogę.
Przetestowałem 5 gram tego tematu, które starczyło mi na 3 tygodnie ciągu, z kilkoma parodniowymi przerwami. A więc od początku Smile
Nigdy nie próbowałem hexenu, wcześniej ze stymulantów miałem przygody jedynie z kokainą oraz NEPem. Pierwsze kreski robione na oko - myślę, że o gramaturze 30-50 mg, starczyły na 2-3 godziny mocniej stymulacji z nutką euforii w tle. Choć tu nie jestem pewny, gdyż mogłem być tak po prostu wciągnięty po tym w różne czynności, że nie miałem czasu dorzucać. Następnie, po zjedzeniu około pół grama tego, zwiększyłem częstotliwość dawek i powoli zaczynała zanikać euforia, lecz speed po każdej kresce utrzymywał się aż do końca badań na bardzo wysokim poziomie.
Trzeciego dnia z rana pojawiły się u mnie w głowie schizy - różne głosy, policja i te sprawy. Pierwszy raz miałem taką sytuację, więc myślałem, że to się dzieje naprawdę i narobiłem sobie trochę wstydu zadając dziwne pytania współlokatorom.
Po tym odpocząłem 2 dni i ponownie zabrałem się do testów i po około 30 godzinach testowania znów zostałem pokarany za nierozważne podejście - brak odpowiedniego nawodnienia oraz posiłków. Tutaj wkleje opis który sporządziłem jakiś czas temu, przeleciało mi życie przed oczami XD

Cytat:wziąłem dawkę 2 razy większa niż do tej pory. Przez pierwsze 20 minut było okej, do czasu aż nie poszedłem zapalić papierosa. Gdy skończyłem palić i przekroczyłem próg balkonu z pokojem dostałem mroczków przed oczami i już myślałem, że zaraz zemdleje, jednak tak się nie stało, ani drugi raz się ta sytuacja nie powtórzyła. Za to zaczął boleć mnie kark i nie mogłem zaczerpnąć powietrza. Zacząłem panikować i głęboko i mocno oddychać, nie mogłem także usiedzieć na miejscu. Wyglądało to tak, że co chwilę chodziłem nerwowo pokój-balkon. Pojawiło się także mrowienie w dłoniach które się stopniowo nasilało, w pewnym momencie miałem problem żeby korzystać z klawiatury w telefonie. Dodam także, że kark przestał mnie boleć, ale po kilku minutach pojawił mi się uścisk w klatce piersiowej, trochę poniżej serca, ale po środku.
Pech chciał że akurat mój zegarek się ładował, więc nie wiem jakie miałem tętno na początku, zaś w trakcie spadło do 80 uderzeń
Trwało to około 15 minut, zaczęło odpuszczać gdy postanowiłem położyć się na łóżku.
Zaczęło się to około godziny 2, po tym do godziny 6 rano zrobiłem jeszcze 3 kreski i zasnąłem.

Niech każdy to potraktuje jako przestrogę przed nieodpowiedzialnym korzystaniem z takich substancji.
Po tej sytuacji zostały mi jeszcze około 3 gramy tej substancji. Reszta testów obeszła się bez schiz ani podobnych akcji. Aby uniknąć schiz i problemów z sercem, polecam:
- kupić sobie tabletki Aspargin i brać 2 co 6 godzin podczas testów, jedna tabletka zawiera 17mg jonów magnezu i 54mg jonów potasu
- przed testami zjeść porządny posiłek, a podczas ciągu każdego dnia zmusić się do jedzenia, pierwszy gryz jest najgorszy później już jakiś idzie
- zadbać o odpowiednie nawodnienie, 2.5litra wody to jest takie minimum, chociaż warto też zadbać o napoje z cukrem, gdyż cukier też jest ważny
- kupić suplementy diety w aptece które uzupełnią elektrolity
- zrobić przynajmniej godzinny spacer

Ja gdy stosowałem się do powyższych podpunktów nie miałem żadnych schiz, a testy przebiegały bezproblemowo.

Ogólnie odczynnik oceniam na 9/10, wysoka jakość, połączona z wysoką wydajnością, polecam każdemu miłośnikowi ostrych lotów.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - inspiron - 13.06.2022

byki ten hex jest tak mocny ze jestem na innej orbicie Podobno kultowa

smiało pobierac stimiarze Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 13.06.2022

wszystko dolecialo jak nalezy pakowanie jak zawsze esobara coraz bardziej zaskakuje pozytywnie oczywiscie o odczyniku nie ma co wspominac bo po prostu istna petarda az za drobre ale czekamy na cos nowego Podobno kultowa 11/10 firma solida


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 13.06.2022

Wylądowało coś po week?