Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 14.06.2022

w oczekiwaniu na golebia z tamtego tyg mam nadzieje ze petarda bedzie jeszcze wieksza bo co weekend byl coraz lepszy


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 15.06.2022

szczurki mowia, że moc nieco spadła

komus tez tak sie wydaje?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 16.06.2022

Opierdoliłem 5g od pon do wczoraj rana, koszmar. NIGDY NIE MIALEM TAK POJEBANYCH HALUCYNACJI SLUCHOWCYH + wkrecilem sobie, ze zabilem kolezke i wpadna psy, slyszalem jak na trzezwo ze ludzie gadaja ze dostal gowno od tego i tego + kazdy ma mnie najebac, slyszalem tak pojebne rzeczy, ze to po prostu niemozliwe aby normalna osoba mogla je wykreowac. Czas odpoczac, spierdalac z tego forum i ratowac swoje zycie. Peace


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 16.06.2022

KACPER dziwna sprawa z tymi halunami i schizami Podobno kultowa

Mój łowca gołębi (ten który zjadł mi prawie 20g wyróżnienia, niechcący oj tam oj tam xd) tydzień jakoś bez snu leciał, jakieś 3h mówił, że się przespał i następne 5 dni i fakt wyglądał jak zombie jak Go zobaczyłem Podobno kultowa ale pytał czy może nie wygrałem czegoś jeszcze przypadkiem XD nie miał żadnych omam, schiz, bez benzo bez niczego. A no i jego fazy to grzebanie w laptopie, siedzenie ogólnie i zawieszka na jakiejś wkrętce i tu porównał działanie do dobrej amf pod tym względem.

Co do mocy tego sortu który miałem okazję kilka pasków tylko zrobić Sad jak dla mnie jest mocny już od małych ilości, trzyma długo i jest bardzo dobrym RC ale jeśli ma się tendencje do walenia aż wór będzie pusty to najlepiej oddzielić 1 czy 2g, a resztę dać komuś żeby przetrzymał do następnego weekendu Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Polono - 16.06.2022

(15.06.2022, 21:12)PUDZILLA napisał(a): szczurki mowia, że moc nieco spadła

komus tez tak sie wydaje?

Szczerze powiem ci ze mi wydaje sie ze z kazda paka jest lepsze. Ostatnio moglem zjesc wiecej sciep niz na poczatku tego hexa i nie mialem paranoji jak na poczatku. A wyjebany bylem konkretnie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 16.06.2022

jest mocniejsze i jakies mikrosniezne krysztaly tam byly, a moze suche grudy, ktore strzelaly.

Uwazajcie na swoje glowy, bardzo duzo ludzi skarzy sie na skutki uboczne utrzymujace sie nawet do kilku dni, chuj wie co to jest wlasciwie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 16.06.2022

Ten henio to chyba te bu , a bynajmniej podobne strasznie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - M100 - 18.06.2022

Szyderca
Też ostatnio się zacząłem nad tym zastanawiać. Najbardziej wygląd zwrócił moją uwagę niemal identyczne jak te BU AU .


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 18.06.2022

Nie mam pojęcia, jednakże jest to substancja, której za nic w świecie nie chcecie przedawkować Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - M100 - 18.06.2022

Mnie po paru chmurach vapo rozbolała głowa.
Co do vapo to całkiem w miarę przyjemnie działa jak nie przesadzisz oczywiście xd