Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 22.06.2022

Jeśli sort jest mocniejszy to te 7g poczeka sporo na konsumpcje. Na pewno jeden szczur wrzuci 200mg i nieomieszka zdać relacji Smile
Generalnie poświęcę się może ten ostatni raz na stricte dokładne testy każdym ROA. W pogotowiu będzie 250mg bromazolamu Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 22.06.2022

Skoro tak dobrze działa vapo mam nadzieję że się załapie i zdam relacje co do działania vapo i porównam go do sportów z przed miesiąca


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 22.06.2022

strasznie mi serce napierdala, a nie czuje zadnych zmian percepcji
ma ktos tak samo?
jestem zdrowym, mlodym czlowiekiem bez problemow z serduchem ani nic
wyniki krwi tez wzorowe


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 22.06.2022

zmiana percepcji po hexie? Big Grin nie mordo, to zupelnie inna grupa substancji. Hex analog to strictie czysty stim, no ale do rzeczy...
Jaka dawke przyjales i o ktorej to bylo?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 22.06.2022

Autentyk cytat mojego szczurka który świetnie się bawi na analogu:

“pierwsze stadium przesłuchy po jakimś nie pamiętam dokładnie chyba z 1,5tygodnia bez snu a jeszcze dopiero w dniach następnych przewidy częściowo w sumie przez zmęczenie oczu a nie trzaski jakieś czy psychozy“

Wg tego co mówi w rozmowie po prostu pierwszy raz był taki testowy, żeby poznać substancję. Kilka razy za dużo, kilka razy za mało aż nauczył się ile w jakim stanie poprawiać, żeby podtrzymywać ten piękny stan (oj ma wesoło, co mnie cieszy bo to mój przyjaciel od podstawówki Big Grin )


Także może błąd osób które się ryją tym leży w złym dawkowaniu, zbyt łapczywym poprawianiu itd. Gość nauczył się to używać i czerpie pełną garścią z potencjału Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 22.06.2022

(22.06.2022, 15:51)KACPER napisał(a): zmiana percepcji po hexie? Big Grin nie mordo, to zupelnie inna grupa substancji. Hex analog to strictie czysty stim, no ale do rzeczy...
Jaka dawke przyjales i o ktorej to bylo?

wiem, ze czysty stim 
chodzi mi ze czuje sie niezwykle normalnie oprocz tego serducha xD 
ok. 25mg godzine temu


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 22.06.2022

ok 25mg i akcja z serduchem do tej pory? Może masz uczulenie? Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 22.06.2022

tzn to moje drugie podejscie, poprzednie bylo przedwczoraj
ale przy tamtym tez serducho bilo jak maz gdy zje lyzke przesolonej zupy
dziwie sie, bo po zadnym stimie z ktorym mialem do czynienia tak nie mialem ;/

dobra
ok. 17:30 zakurwilem ok. 30-40mg
zaczalem sie pocic, poczulem chec zrobienia czegos pozytecznego (sprzatam dziewczynie pokoj xD)
serducho juz nie dudni jak wczesniej
czuje sie lepsza wersja siebie obecnie

edit: sorki ze tak wstawiam komentarze co chwile, jak nie zapomne to zbiore wszystkie w jedna, porzadna recenzje i przebieg doswiadczenia Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 22.06.2022

bardzo możliwe, że przyjąłeś za małą dawke, stad "roztargnienie" organizmu z hexami czy analogami bywa roznie, ja tak samo na poczatku mialem schizy, potem brak. Az do zjeby.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Harnas - 22.06.2022

Moc bardzo bardzo duża jak napierwszy raz myślałem ze mi serducho wywali w kosmos a później utrzymywanie fazy i mogłem leciec od poniedziałku do poniedziałku na rybkach jest moc produk oceniam 8/10