Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 10.07.2022

no dziwna sprawa hahah co nie zmienia faktu ze produkt dobry Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 15.07.2022

Nowy sorcik ewidentnie wjechał w nagrodzie. Dziękuję ogólnie. Big Grin

Przy sniffie czuć to wejście specyficzne które zapiera dech w piersiach na moment.

Z początku mieszane uczucia, czy aby poprzedni sort nie był lepszy, ale gdy już organizm się otrząsnął i pogodził, ze zmianą częstotliwości stwierdzenie, tak samo dobry a zarazem inaczej jest odpowiednie Podobno kultowa

Różnice:
-delikatniejszy dla noska
-w nocy większa ochota połazić gdzieś zamiast siedzieć na zawieszce
-ogólnie nowa grupa substancji stymulanto-rozweselacz przy dłuższej czapie Big Grin

[Obrazek: received-577638237318918.jpg]


I W OGÓLE CIEKAWOSTKA Podobno kultowa

W trakcie pisania odezwał się znajomy co mu alfa pvp nie straszna była w dłuuuugich ciągach który miał okazję połóweczkę stestować delikatnie, spodobało mu się, pytał ile takie cudo itd, wysłałem screen ze strony fundatora nagród a tu taka sytuacja Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20220715-164907.jpg]

Ja wstałem oburzony mówię panie, aż reprymendę wygłosiłem XD

Mam nadzieję, że kolega przyjdzie do Nas Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - M100 - 15.07.2022

Ostatnio razem z Czarnahexx zajebałem parę rajek i powiwm, że calkiem calkiem Big Grin
Żeby to jeszcze się nie węgliło przy vapo to było by zajebiście .


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - DwDPzN - 16.07.2022

A mnie usadził na dupie, WTF 10 godzin allegro oglądałem i nawet na chwilę się nie ruszyłem z miejsca


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 16.07.2022

Co organizm, dawkowanie i głowa to inne doznania z tego co zauważam. Opinia kolejnych dwóch osób o tym sorcie:

-jeszcze bardziej upodobnione do fetungi w porównaniu z poprzednim sortem (dawkowanie około 200mg, osoba która analogu poprzedniego pojadła trochę)

-jak dobra fetka, czysty stim, zajebisty do pracy (osoba pierwszy raz badającą analog, dawkowanie 50-100mg).


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - DwDPzN - 16.07.2022

Na mnie ogólnie dziwnie to działa. Zależy jaką fazę sobie wkręcę, bo teraz zaś nie mogę usiedzieć. Czasami też tak mam, że co 10-15 min dociągam, a ledwo czuje żebym coś brał.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 16.07.2022

[quote pid="13855" dateline="1657896887"]

I W OGÓLE CIEKAWOSTKA Podobno kultowa

W trakcie pisania odezwał się znajomy co mu alfa pvp nie straszna była w dłuuuugich ciągach który miał okazję połóweczkę stestować delikatnie, spodobało mu się, pytał ile takie cudo itd, wysłałem screen ze strony fundatora nagród a tu taka sytuacja Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20220715-164907.jpg]

Ja wstałem oburzony mówię panie, aż reprymendę wygłosiłem XD

Mam nadzieję, że kolega przyjdzie do Nas Smile
[/quote]

Ta scam haha jebac te kurwy co nie dodają postów  a jak dodadzą to zmieniają zawartość..... scam a wysyła od ilu już  miesięcy nagrody , ale ludzi łatwo manipulować,  tamci napisali że scam a ten już lyknol jak pelikan hehehe , jak to napisali to pierwsze co zrobiłem zamówiłem paczkę byś przekonać czy piszą prawdę i taki z escobara scam że już sporo rc wziełem i nie tylko jakieś nagrody ale i zamowienia , nie musze pisać co i jak. Ale od razu i tak wiedziałem że chujem wieje z niebieskiego bo esco napisał mi ocb i zamawiałem jak byl na niebieskim od niego wiec jestem z nim nie zwatpilem nigdy w jego uczciwość do klientaSmile  topowy Vendor jak dla mnie. A nie jakiś  scam. Ps. Dobry ten typek heh scam hehe wiesz ,jak coś, hahaha jebłemPodobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 16.07.2022

hex to pierdolony kocur 
potrafilem przez 4 doby leciec na jedynce, albo jedna dobe przeleciec na dwojce i chyba w zyciu nie jadlem tak przyjemnego stymulanta
nie odmozdza, nie rozleniwia, nie wypierdala w kosmos
nie daje stymulacji tylko usuwa zmeczenie co jest wedlug mnie wysmienite, zero zwaly, spie kiedy chce
prawie wonderdrug w mojej opinii


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Koras88 - 16.07.2022

Hexen ewidentnie umie postawić na nogi po mocnym chlaniu co do seksu jak kolega wyżej też byłem takim demonem ze nie umiałem się opamiętać mikrodawkowanie a robotę robi ale zwał na następny dzień okropny myślałem ze głowe to mi rozwali na kawałki XD Ocena 8/10


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 16.07.2022

Potwierdzam 
Sorcik rewleka , oby tak dalej 
Nigdy nie byłam tak zadowolona z żadnego hexa 
A to cudo to poprostu niebo