Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 10.10.2022

Hexen dobry jak  i wcześniej,  dużo nie trzeba pisać o pakowaniu itp bo każdy wie . 
Polecam! Ps. 25g
[Obrazek: 20221010-110358.jpg]


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 10.10.2022

Szyderca kurwa ale kamulec, w kształcie ćwiartki klonazepamu Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 10.10.2022

Starałem się ladnie ująć go by było widoczne że to jest taki piekny kamień


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 22.10.2022

o obecnym sorcie sie nie wypowiem, ale szczurek jakis czas temu latal po 100h+ bez snu i czul sie wysmienicie, idealny temat do zapierdalania i robienia czegos, fazy jako takiej nie odczuwal ale mowi, ze chcialo sie zyc


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Białykot - 04.11.2022

Nadaje sie do vapo? Bo ten poprzedni sort który był to vapo nie aktywne było


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 09.11.2022

(04.11.2022, 21:30)Białykot napisał(a): Nadaje sie do vapo? Bo ten poprzedni sort który był to vapo nie aktywne było

hexen cie nie wypierdoli tak jak alfa vapo, mysle ze nie ma co szukac jakiegos szokujacego wjazdu, analog ten jest bardzo "spokojny" jak na stymulant, wiekszosc leci w noradrenaline a nie w dopamine, dzieki czemu mozesz sobie spokojnie latac pare dob z rzedu bez poczucia nutki zmeczenia


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Bam - 24.11.2022

Serio vapo słabo kiedyś Hexen w igłach vapo byl Idealny??  Chciałem zamówić to co lepiej alfę?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 24.11.2022

SztywnyMisza mówił, że nie rozpuszcza się idealnie wodzie Bam co może np. świadczyć o wypełniaczu jakimś, więc może dlatego vapo słabo. 



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Martwy666 - 28.11.2022

Ostatnio miałem przyjemność testować ten specyfik. Z tego co widziałem to zaraz po moim zamówieniu poszło info o braku na stanie. Dlatego trudno powiedzieć jaki będzie następny sort. 

Hex zadziałał bardzo spidująco. Niestety nie miałem akurat dostępu do wagi, więc robiłem to na oko sypiąc małe ścieżki. Dwie krechy i heja. Nie było mnie cały następny dzień. Co godzinę puszczałem kolejnego szczura. 

Ni to stary Hexen, ni to Nep. W sumie ciężko mi dokładnie porównać, bo ostatnio widziałem się z nimi osobiście kilka lat temu oraz miałem wtedy tendencję do miskowania z maczankami. Wydaje mi się jednak czegoś brakować pomimo ogromnego przyspieszenia które dosłownie wypierdala z butów. Przyznaję się szczerze, że zawsze przesadzam z dawkowaniem. Pomimo tego, że towar się skończył jeszcze cały następny dzień chodziłem jak po kresce i gadałem do siebie krzycząc i wykonując mimowolne ruchy rękami i nogami. Zachowanie typowe jak u świra nad którym nie dało się zapanować. Istny psychiatryk i dom wariatów. Na szczęście rodzicielka, która akurat była w domu nie zadzwoniła po żadne służby ani nie poszło w agresję. Dom stoi cały. Jedyny kurwa plus tej całej akcji. Tak więc drogie dzieci uważajcie na dawki. Kopie dupsko niemiłosiernie.

Mam wrażenie, że silnie działa na noradrenalinę. Ubytków w serotoninie po tym maratonie nie stwierdzono. Osobiście mogę powiedzieć, że jeśli ktoś lubi mocny wpierdol to polecam. Ja mówię pas. Taka trójka to przy tym jak lekarstwo.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 09.12.2022

[Obrazek: IMG-20221130-154330.jpg]

Hexa od pabla bylo mi dane testowac w ostatnim czasie chyba w tamtym tygodniu nie pamietam Podobno kultowa na początku myślałem ze to alfa pozniej jednak domyśliłem sie ze tak nie jest na zdjeciu jest 5 mialo byc 3 za co w ogóle dziekuje escobarowi za tą górkę Podobno kultowa towar jak widac bryly dosc suche latwo sie rozpadaja smak dziwny jakby jakis rozpuszczalnik walil xD jak przyszła mi paczka odebralem wzialem na palec troche i zjadlem po 10 min juz zaczalem czuc lekkiego speeda pozniej juz sie zaczelo wkręciłem sie wzialem meth pipe i smażyłem bo bylem przekonany ze to alfa xD niestety do vapo slabo :/ da sie zajarac i tez kopie ale szybko temat sie węgli w pierwsza noc tylko smażyłem go mialem problemy żeby usnąć. Na drugi dzien juz sie zaczelo lecialo wszystko po iv po szczury bombki Podobno kultowa. Iv niestety slabo dziala nie czuc tego wejścia co potrzeba! Ale porobic porobi Big Grin słabo sie rozpuszcza nawet jak podgrzejesz wrecz po podgrzaniu jakby sie częściowo rozpuscza a potem zmienia znowu w pyl nie wiem o co tu kurwa chodziło xD szczury wykurwiaja fajnie tylko to nie dla mnie bo jest to czysta stymulacja i wkrecily mi sie juz tez lekkie schizy bo zjadlem cos okolo 2,5g w 2 dzien xD  mialem duzo myśli na sekunde czasem szedlem szluga zajarac nie biorac szluga ze soba i zapominajac po co tu w ogole przyszedłem Big Grin zjedzeniem po tym ciezko było tylko cos w płynie wchodziło bo za inne sie nawet nie zabieralem bo bym nie dal rady xD no a 3 dzien to juz ciezko w ogole bylo sie pozbierać do kupy jak sie skonczylo to się W sumie cieszylem ale też załamały bylem ze nie ma co walic ale escobar mnie nie zawiódł i patrze a tam trójka juz czeka Podobno kultowa
Substancje oceniam na 9/10 ten smak nie zaciekawy Podobno kultowa 
Jak ktos lubi kobkretnego speeda to polecam w chuj napewno sie nikt nie zawiedzie