Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 16.01.2023

Czy ten hexen jest kompulsywny w działaniu i ryje beret? Jak działa aktualne batch i czy można bezpiecznie pobrać?

Jaki ma czas działania. Czy jest kompulsywny? Czy ryje czachę na zasadzie pustej stymulacji czy raczej w stronę czegoś co da się walić. Potrzebuje stymulantu i zastanawiam się nad tym hexem.

Interesuje mnie:
-czas działania,
-czy występują kompulsywne dorzutki,
-czy da się na tym stimie pracować, 
-czy nada się on do książek również
-profil dzialania,
-czy jest to pusty noredrenalinowy stim czy dopaminowy analog w końcu hexen to ndri
-czy daje on jakaś euforię rush co by było przyjemne w nim i watę wzmiankowana?
-czy mam go pobierać czy czekać na Nepa?!
Pozdrawiam!


RE: Escobar.store - Temat Główny - SztywnyMisza - 16.01.2023

Bam daje rade ten hex vapo teraz czy temat sie z węgla szybko?


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 16.01.2023

SztywnyMisza 
Ty słuchaj bam'a to będziesz zimą w japonkach popierdalał  Podobno kultowa
Sorki Bam , to nic osobistego, kocham cie😎
Przecież ten hex to jest takie cudo sniffem i oral, że naprawdę aż szkoda go chajcować...
Misza, konsystencja jest praktycznie taka sama jak pierwszy rzut, także wiesz.
Zapach i smak to jota w jotę to samo co wcześniej.
Nawet sam Esco wypowiadał się w tej sprawie😁
Noski noski i jest cudownie ❤️🔥

olancucki 
Po tym analogu hexa stajesz się sexrobotem.
Laga potrafi działać ponad godzinę i chce się tego więcej, ale to raczej plus tego cudeńka( no chyba, że masz worek 100gr to może być różnie Podobno kultowa)
Euforię czuć pozytywną typową raczej dla hexa.
I pobieraj śmiało, jeśli żarłeś kiedyś hexa to będziesz fhooy zadowolony.
I nie jest to proch w żadnym stopniu funkcyjny.
To typowy pościeluch, ewentualnie na imprezę. 
Jeśli ktoś jest po nim w stanie pracować a już wogule czytać książki 🤣 to ja mu kurwa sam osobiście wysprzątam garaż , zmyję gary, wrzucę węgiel do piwnicy i wymasuję lewą stopę😎

Poczytaj sobie kilka stron wstecz. Jest dużo opini a sort jest cały czas ten sam.
To jest kurwa chemiczne arcydzieło🔥


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 17.01.2023

kot_kreskowy a idzie to używać w wolny dzień dla zabawy i do spacerkow?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 17.01.2023

Tak mordo idzie używać,  moje szczury przed alfa tylko i wyłącznie brali hexen analog i zadowoleni byli ci co pracowali bo idzie na tym funkcjonować normalnie Smile pozdrawiam


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 17.01.2023

Może jakby to w małych dawkach stosował, ze 20-30mg MAX to może dałoby radę jakoś "funkcjonować" inaczej ja tego  nie widzę.
Szyderca poprzedni sort był też mniej "seksualny"i to też robi różnicę. 

Sam osobiście nie wyobrażam sobie abym mógł na tym w ciągu dnia jakkolwiek funkcjonować.
W pracy, to bym prawdopodobnie wygrzmocił kierownika budowy Podobno kultowa🤣🤣


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 17.01.2023

(05.01.2023, 17:52)dekadan89 napisał(a): jak zakropisz lq to sie nie sopali ale kurwa to nie czzepnie  only kindybał oral byl spoko i dlugo ale polowke jeblem, a itak dopalalem ciagle co ny klimat zachowac. Moze nowicjusza zabić mnie moze posyrac ale sort prawilny sie zdjaje przypomina mi ten z lata

Jaki liquid ? Taki jak się efajek czy coś innego ? Przyznaję się, że pewnie głupie pytanie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 17.01.2023

Dajesz krople nie spalisz tak  szybko materiału co nie zmienian  faktu ze  vapo slabo  wychodzi


Pamietam pierwaze wyatrzelenia analnegologu teraz to dziala ale jakbys lad zapalil anpetarda nie wybucha.. Mie mowie ze zly tylko alfapipole beda chcialy wiecej



Lq gliceryna glikol szcoch yalaska nwm no liquid czy baza ja zawsze
uzywam stosunek 7oglikol/30gliceryna


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Dilleraaaa - 18.01.2023

Ostatnio miałem okazję próbować tego analogu i napiszę tylko tyle,że jest moc🔥.U mnie wystarczyła jedna kreska na cały wieczór. Była to  kwestia dawki, lekko  zajebałem się w akcji myląc analog hexa z dawkowaniem 4cmc xD no i było grubo.Jedni piszą że nie ma to podlotu do alfy dla mnie jednak trochę miało.Ostatnio z stimami miałem do czynienia jakoś w październiku.Nie przepadam zbytnio za nimi ale ten analog i alfa to jest coś 😀. Także w normalnych dawkach funkcjonalny stymulant


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 18.01.2023

Dilleraaaa no bo nie ma hex a alfa to całkiem co innego bania sie różni i to w chuj poza tym hexa mozesz wieksze linie niz od alfy nakurwiac i cie nie poschizuje i jak mogłeś mylic dawkowanie hexa z 4 cmc??