Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Dilleraaaa - 18.01.2023

SztywnyMisza No wiem,że są to dwie różne substancje jedną i drugą próbowałem.Nie działa jak typowa alfa,ale w moim odczuciu lekko coś z niej ma.A jak pomyliłem? Tak szybko się do tego zabrałem,że zapomniałem że to hex i dawki się różnią od takiego cmc.Nie wiem o czym wtedy myślałem.No,ale przeżyłem


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 19.01.2023

Aha. Bo tak się składa że mam różne uspokaja że ratujące dupę. Nie mowa o banzo a o:
-propranololu (na kardiozwale oraz na obniżenie adrenaliny oraz noredrenaliny)
-pregabaline (która obniża pobudzenie oraz lęki i niepokój)
-ssri (to też pomaga)
-kwetiapine (obniża serotoninę i dopaminę i pozwala zasnąć)
Przyda mi się to do spacerkow oraz do domciu dla zabawy?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 19.01.2023

ssri to scam a nie lek Podobno kultowa nie pomaga na nic, a już na pewno nie na jakieś zwały hexowe. kwetą możesz sie uspic conajwyżej, jak juz.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 19.01.2023

Ja biorę sertraline regularnie na wahania nastroju. Rzeczywiście czuje się mniej smutny po tym.

Dobry ten HEXEN jest?

Więcej nic nie skombinuje niż propranolol, clonazepam, pregabaline i ketrel. Myślę że to starczy w domowej apteczce dla bezpieczeństwa. Opio jest za drogie niestety.
Jaki ten HEXEN jest. Niech ktoś napisze coś o tej euforii hexowej i dawkowaniu.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 19.01.2023

olancucki pytanie - czy dobry? jeśli umiesz się obchodzić z nim, to tak. Ja po nim wylądowałem w placówce zdrowia psychicznego (dwukrotnie!), a wpierdalałem takie rzeczy jak MDPHP Bajzel od rcwolfa łyżkami, czy spotkania miałem z a-pvp - jeszcze w 2015, ale przy tym hexie mi coś strzeliło pod kopułą i po przygodzie z nim zakończyłem zabawę z NDRI. jest zajebiście mocny, na początku jest super, ale ciąg na nim kończy sie katastrofą.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 19.01.2023

olancucki to nie jest oryginalny hexen tylko pabla mieszkanka sklepowa a odpowiadając na twoje pytanie  tak jest dobry i to bardzo stymulacja i speed jest a konkretny  ciężko po tym usnąć czy tam zjeść nie bierz dużych dawek i tez jakoś często nie dorzucaj bo produkt ma moc  Big Grin
horsii  a to nie jest tak ze ssri nie powinno się łączyć z stymulantami ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 19.01.2023

SztywnyMisza jest. A najlepiej SSRI nie powinno się łączyć z niczym, nawet z ryjem pacjenta. Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 19.01.2023

Na pewno uwierzę w to że HEXEN ANALOG od Escobar.store to jest mieszanką kilku ich produktów. Czegoś tak głupiego nie słyszałem od wieków.
Hexen analog niezależny produkt przygotowany przez chemików. Na pewno jest to stymulant, być może pozbawiony jakiś tam uboków hexena. Ludzie na którejś stronie pisali że działa 2-3h. Wierzę w to że jest to coś lepszego niż oryginalny hexen i że produkt jest wart kupna. Już nie pytam o nic.
Mieszankę to masz jak połączysz se sam. Oni czegoś takiego na pewno nie serwują. 
Ssri to ssri a o interakcjach to se mogę poczytać jak będę chciał coś brać. Was na pewno nie zapytam i takowe.
Jesteście śmieszni Big Grin

Teraz się boje zamówić bo dostanę waszą mieszankę. Hahahahha!

Kurwami z wami to prędzej dostanę kurwicy niż rzetelne info o produkcie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 19.01.2023

olancucki  ja nie jestem pewny czy tak jest, że to mieszanka kliku produktów, ale  to bardzo prawdopodobne. Powiedz mi czemu niby nie jest to możliwe ? A synt Coco, czy cherry chociażby to co, też pojedyncza substancja wytworzona przez chemika specjalnie dla Esco ? W bajki wierzysz ... To jaki niby problem byłoby podać iupac tago czegoś dodatkowo poza analog hexen ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 19.01.2023

Jest i hex dzieki Escobar  Podobno kultowa

[Obrazek: IMG-20230119-140547.jpg]