Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 19.01.2023

O jejku. Na fotce wygląda jak najlepszy hexen puch/powder. Czy możesz napisać proszę recenzje tego produktu? Zależy mi na: dawkowaniu, czasie i profilu działaniu oraz o ubokach. Pozdro!

No bo to nie ma sensu to co piszesz. Ja rozumiem że to jedyna rzecz która dotychczas słyszałeś. To ja ci teraz powiem, świeżak skup się...

Patrz jaką cenę ma syntetyczne koko.

 Chemik farmaceuta który to wytwarza siedzi w tych rzeczach. Każdy produkt przez nich sprzedawany spełnia warunki które musi żeby być nazwany jako takowy.

Widocznie skład chemiczny tego produktu jest niemal identyczny z hexenowym.. ale nie identyczny przez co nazwany jest analogiem.

Nie próbowałem wiśni koko ale skoro tak się nazywa, to pewnie ma wiśniowy smak czy aromat i przypomina koko w działaniu, przez co został tak nazwany. Mogli stworzyć stymulant przypominający chemiczna struktura do stymulantu o takim a nie innym w działaniu i dodać wiśniowego aromatu identycznego z naturalnym także wyprodukowanego syntetycznie.

 Więc działa w taki oto sposób.

Syntetyczne koko od Pabla jest drogie co widzimy w porównaniu do innych produktów. Wobec czego musi być na prawdę dobre. Chemik się po prostu zna na tym i wie jaki jaki strukturalny łańcuch ma nie produkt, wie jak dany produkt ma zsynteziwac.

fiodor po co Escobar ma podawać iupac skoro sprzedaje znane każdemu produkty a nie jakieś nowości. 
Pablo ma stosunkowo niższe ceny produktów od tych z innych forum i sprzedaje tylko rozrywkowe/euforyczne zabawkowe produkty a nie jakieś newthropicksy typu fenidaty czy fluorowane amfetaminy.
Pozdrawiam Cię!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 19.01.2023

olancucki popelniasz podstawowy blad. Analog moze byc zarowno strukturalny, jak i funkcjonalny. Takze teza, ze 'widocznie sklad chemiczny tego produktu jest niemal identyczny z hexenowym...', jest na wyrost. Chyba, ze pokazesz wzor strukturalny tej substancji, i teza okaze sie prawdziwa. Pozdrawiam


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 19.01.2023

No i niech będzie że się zamotalem w tym. Ja jestem tutaj nowy i chciałem tylko usłyszeć recenzje aktualnego batchu a dostałem nad wyraz trudne zadanie udowodnienia że produkty Escobar nie są gównem tylko czyms prze- zajebistym bez próbowania ich. pozdrawiam.

Co z tą recenzja lol. Czekam i czekam.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 19.01.2023

olancucki nie sadze, zebys to Ty musial udowadniac tu, ze sorty od Esco sa ok. Musialo nastapic jakies niezrozumienie - nie wazne po ktorej stronie. Wydaje mi sie, ze jak poczytasz uwaznie, to wszelkie istotne dla siebie informacje bedziesz w stanie znalezc. A co do aktualnego batchu, to jesli wciaz nic nie znalazles, to poczekaj chwile. Powpadaly ludziom substancje do testow dzisiaj, wiec jak sie 'odrobia z robota', to na pewno opinie beda sie sukcesywnie pojawiac. Wliczajac ten analog hexa👌


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 19.01.2023

Beeniepatu dziękuję za odpowiedź i przepraszam za arogancję Tongue
W sumie to jestem leszczem. Dziękuję za odp. Szanowny moderatorzy.
Ej ale znacie książkę tihkal? To ile jest tryptamin tyle moze być analogów hexa! Hahaha smoke zaza!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 20.01.2023

olancucki znamy. Tak jak i wiele innych. A analogow moze byc nawet o jeden wiecej.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 20.01.2023

olancucki rozumiem twoją podjarkę, alę z podstawianiem bazowej tryptaminy że tu dasz etyl zamiast metylu czy cosś, a podstawki  n-etyloheksedronu (którego nie ma i nie będzie) to to nie jest tak samo
To kompletnie dwa inne światy. Jasne, sklej sobie 3000 analogów hexa - bo możesz - to możliwe - kurwa! np. 3-trifluorometylo-4-benzyl-N,N-dietyloheksedron. I co? Nic, bo to nie ma prawa działać. Zapoznaj się z SAR ( structure-activite relationship ) - kazda grupa substancji, nawet każda substancja bazowa ma swoje własne SAR. np. katynony z dwoma podstawnikami przy azocie (np. 4-MDMC jesli ktos pamieta) - gówno, bo dwa drągale przy azocie. Albo ketonowe barachło ze zbyt dużą cząstęczką (np. całe pierscienie scyklizowane - przykłady - benzedron, benzylon) - totalny śmietnik.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 20.01.2023

horsii wooow! Jestem pod wrażeniem twojej wiedzy. Ogromny szacunek.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 20.01.2023

olancucki po to tu jestem, żeby ją szerzyć. Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 20.01.2023

(20.01.2023, 10:22)olancucki napisał(a): horsii wooow! Jestem pod wrażeniem twojej wiedzy. Ogromny szacunek.


No tak, horsii ma kawał mózgu Podobno kultowa
[Obrazek: 359299-paleczki.jpg]
😎