Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Bam - 23.01.2023

(21.01.2023, 10:04)olancucki napisał(a): horsii ale po co nam 3000 analogów hexa skoro mamy jeden dobry od escobara Big Grin

horsii racjaa , a taki niepozorny przy snifiee to na początku mysle kurww. coo to jest niby troche czuc nie wieadomo co tas jakby troche alfą... a po chwile ide i gadam do siebie nie no kurww.. wchodzii jakies ostre myslenieBig Grin
A  po vapoo to juz calkieem mysle ...nie no jednak dobryy Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Dilleraaaa - 23.01.2023

500mg? Jak wy to bierzecie,że takie dawki..Mi wystarczyła jedna linia na wieczór..,ale u mnie to brak tolerki na stimy o ile można to tak podzielić.No i ta jedna linia trochę za duża była.Także masz zdrowie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Białykot - 23.01.2023

Hexik daje rade właśnie jesteśmy podczas testów miłym zaskoczeniem dla mnie okazało sie dawkowanie bo ten sorcik robi już ładnie po aplikacji szczurka 40mg

Tylko nie wiem jak u was ale u mnie strasznie dlugo sie ładuję zanim zacznie działać


[Obrazek: 20230123-152611.jpg]


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 23.01.2023

Hexen analogue 
3g
dziękuję za możliwość testów 
Na wstępie chce zaznaczyc iż jest to na pewno Inny sort niż był 
Wygląd: biały puder 
Zapach : brak 
Smak : gorzkawy 
Pierwsza linia 40mg zrobiła dobrą robotę w głowie,  fazka jest przyjemna weszla 5min po aplikacji metodą per sniff , speed nienachalny aczkolwiek na początku ciężko ogarnąć co się dzieje , duża nie chec do palenia fajek 
Resztę dopisze po dalszych badaniach owego odczynnika 
[Obrazek: 20230123-151801.jpg]
Polecam walenie lini per sniff max 50mg z powodu wysokiej jakości i mocy owego odczynnika 
Linie są walone w odstępie 1h lub 1h  30min
UWAGA Odczynnik ma moc


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 23.01.2023

potwierdzam słowa dekadan89  jak leciutko zakropisz hexa lqiudem daje rade fajnie vapo waliłem takie chmury jak z alfy kurwa i się naćpałem jak dziwka jak grama przez 8 h wypaliłem wciągało mnie to jak skurwysyn  temat się i tak z węgla ale nie tak szybko jak bez lq  troche jest smrod jak kopcisz tego hex z lq chate z 3h wietrzyłem Big Grin  HEXIK JAK NAJBARDZIEJ AKTYwNY MA MOC NIE SPALEM Z 2 DNI PRAwIE I NIC NIE JALDEM JAK SZCZURKI w TLE JESZCZE w PADALY MALE Podobno kultowa TAKZE UwAZAC


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 23.01.2023

I to mi się podoba. Aktywni ludzie na forum. Fotki i recki. Petarda. Najlepsza jest Czarnahexx widać ją na całym wątku co jakiś czas daje wpisy za co bardzo cenię. Ja pewnie jakoś w czwartek wrzucę swoją recenzję i fotki. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Yalasek - 23.01.2023

waliłem go kilka tyg temu całe 3 gramulce tak jak piszecie robi cool i spox wchodzi na ruchy ala jaś fasola i na libido mocno dość, łatwo się odwodnić najlepiej zrobić na tym kilka nocek i potem pięknie iść spać jak muminek <3 biorę go teraz ponownie przy najbliższej okazji to Hexisko w torbe nagrodową następnie to się naćpam jak parasol pozdr! .


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 24.01.2023

To jest NDRI jak hexen?

To musi być NDRI bo to nie byłby analog hexenu. Jutro napisze recenzję.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 24.01.2023

Zapewne NDRI, ale "hexen analog" to nazwa handlowa, nikt nie wie co to za związek, substancja może nie mieć nic wspólnego z hexenem pewnie poza tym że to też beta-keton. olancucki


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 24.01.2023

Skoro betaketon i NDRI bo musi być. To mamy już wystarczająco blisko. Hehe.