Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 29.01.2023

mati54 nie rozumiem czy to do mnie? Bo po pierwsze, moj post byl ironiczny a pytanie retoryczne. No ale jak wchodzisz w dyskusje w taki sposob, to sa zarowno testy na obecnosc substancji, jak i na czystosc. Polecam doczytac o testach chromatograficznych, zamiast od razu wypowiadac sie w kategoryczny sposob, ze cos nie da wyniku, nie wiedzac co zostalo uzyte do badania 😎


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 29.01.2023

Koks od escobara haha, pierdolenie....
Z columbi przywiózł z el chapo specjalnie dla usera.... 
Wyjebało mi zicherungi xD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 29.01.2023

Escobar 

Szefie bardzo cie przepraszam za wysylanie popierdolonych notek byłem nie trzeźwy nie wiedziałem co robię. 

Produkt jest mega mega 15/10
Chce napisać rzetelna recenzje:
Czas działania 1h++
Nie ma parcia na dorzutki, produkt powoduje dużo mniejsza chęć na dorzutki i kompulsywne zachowania niż oryginał. 

Schodzi płynnie łagodnie nie ma zjeby. 

W ogóle nie żre nosa, można to walić ciągle, produkt jest bardzo wydajny. Nie trzeba walić dużych linijek. 

Da się po tym spać lajtowo z jakąś tabletka na sen. Nie uświadczyłem jakiegoś mega jadłowstrętu, tylko zwykle nudności jak po stimie.

Oceniam na 10/10 I daje mega plusa za dorzucenia ekstra 5g w ramach prezenciku urodzinowego <3

Ja wiem ze forum jest dla zabawy i wgl ale musiałem napisać recke z info o aktualnym batchu.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 29.01.2023

(29.01.2023, 19:47)beeniepatu napisał(a): mati54 nie rozumiem czy to do mnie? Bo po pierwsze, moj post byl ironiczny a pytanie retoryczne. No ale jak wchodzisz w dyskusje w taki sposob, to sa zarowno testy na obecnosc substancji, jak i na czystosc. Polecam doczytac o testach chromatograficznych, zamiast od razu wypowiadac sie w kategoryczny sposob, ze cos nie da wyniku, nie wiedzac co zostalo uzyte do badania 😎

Widzę ze dyskusja idzie na poziom akademicki 🙀 , jaka jest szansa ze został przeprowadzony test w którym uzyskamy dokładna zawartość procentowa danej substancji ? Dodam przez randoma z forum o dopach, szczególnie po tonie jego wpisu, to kończy przypierdalanie się z pizdy i zgrywanie kozaka nie wiem po co. Tytuł na forum zobowiązuje do trzymania fasonu.

I nie mówiłem do ciebie tylko do tego urwisa co mówił o prezencie, mój błąd ze go nie oznaczyłem, nie jest to powód żeby kozaczyc z pizdy i obrażać .

Ps 

Miłego wieczoru wszystkim zycze, mniej jadu gdzie nie trzeba nawet na zjeździe 😉


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 29.01.2023

Nie testowałem jeszcze tego anlogu, ale przypomina obecny sort profilem rzeczywiście hexen, a moze hep ? Czuć do dopaminowe pierdolnięcie i zwierzęcy wręcz popęd na seks ? Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 30.01.2023

(29.01.2023, 22:44)mati54 napisał(a): Widzę ze dyskusja idzie na poziom akademicki 🙀 , jaka jest szansa ze został przeprowadzony test w którym uzyskamy dokładna zawartość procentowa danej substancji ? Dodam przez randoma z forum o dopach, szczególnie po tonie jego wpisu, to kończy przypierdalanie się z pizdy i zgrywanie kozaka nie wiem po co. Tytuł na forum zobowiązuje do trzymania fasonu.

I nie mówiłem do ciebie tylko do tego urwisa co mówił o prezencie, mój błąd ze go nie oznaczyłem, nie jest to powód żeby kozaczyc z pizdy i obrażać .

Ps 

Miłego wieczoru wszystkim zycze, mniej jadu gdzie nie trzeba nawet na zjeździe 😉

Zaden. Na tym polega retorycznosc mojego pytania. Jednak nie zalapales tego, bo pociagnales temat. Wiec teraz do podrecznikow, i prosze wrocic na dyzur


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 31.01.2023

KiszczaK załapałeś żarcik, miło mi

mati54 moje zaczepki i zjebane posty to miały być kamienie milowe do domu escobara

Edit:

Ten 'hexen anague' jest kaustyczne i rozpierdala śluzówkę jak niektóre cmc. Po nocy walenia mialem taki dziwnie gorący ryj. Ten produkt na pewno nie powinien być w sprzedaży. Jest po prostu szkodliwy i to nie od razu widać.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 01.02.2023

olancucki wiekszosc srodkow jest kaustyczna. Dlatego nie sa to srodki do uzywania w innych celach niz laboratoryjne. Nie wiedziales tego?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 01.02.2023

olancucki najpierw chwalisz potem ze jest szkodliwy a czego się spodziewasz po narkotykach + pewnie waliłeś ciąg z 2/3 dni i ledwo co spałeś czy tam jadłeś i pretensje masz produkt jest dobry i jest godny polecenia i jak najbardziej powinien być w ofercie stimiarze go kochają  Heart a u ciebie rozdwojenie jaźni na początku dziennym widzę lepiej odłóż narkotyki bo ci szkodzą Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 01.02.2023

Do kibla by się to nadało jako udrożniacz do rur. 
Ten produkt może jest fajny w działaniu, ale na prawdę szkodzi. 
Wczoraj przed snem wciągnąłem 3 kreski i poszedłem spać. 
Wstałem z bulwa na nosie.
Niektóre sorty 3cmc też są kaustyczne.. Tak, te chujowe.