Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 01.02.2023

olancucki  Idąc tym tropem myślenia, to z 50% rc'ków żre śluzówkę i jest "szkodliwa". 
Gdyby ten sort miał inne odczuwalne efekty, które by od raz po teście robiły "kuku" pacjentowi, to można by było można się z Tobą zgodzić, a tu takowe przesłanki nie zachodzą więc nie ma co się rozczulać.
 
Temat nie jest lubrykantem dla nosa .  Podobno kultowa
Zadbaj o nosek solą fizjologiczną, maścią rinopanteiną i nię będzie płaczu.  Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 01.02.2023

olancucki  to może wal oral jak taki wrażliwy na sniff jesteś, bo z tą kaustycnoscia to aż śmiać się zacząłem jak przeczytałem  Smile jesteś jedyną jak narazie osoba która ma taki problem


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 02.02.2023

Spróbuj fma sniffem to dopiero poznasz co to znaczy ból nosa, moim zdaniem ten analog hexa jest wyśmienity, biorąc pod uwagę jego wydajność i profil działania, po tym hexie zrobisz wszystko co miałeś zrobić w przeszłości i do tego napiszesz wypowiedzi na różne tematy na poziomie bardzo elokwentnym i używając epitetów o których nie miało się pojęcia że się je zna jak dla mnie 10/10


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 02.02.2023

[Obrazek: Screenshot-20230202-202611.png]

olancucki 
Czyżby hex Cię przerósł?
Nie możesz mieć pretensji. Chyba,że do samego siebie.
Bardzo mocno polecałem Ci Cherry, chwaliłem Ci 3cmcPablo abyś w te klimaty uderzył, Ty jednak miałeś za nic moją poradę.
Analog Hexen to mistrzostwo świata, ale dla specjalistów😎
Chłopaku, ty się nawet do alfy nie zbliżaj!
Pobieraj sobie trójeczki, czwóreczki czy cherry i baw się wybornie👍

Hexen wśród RC jest niczym Porter wśród piwa. Do tego trzeba dojrzeć.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 04.02.2023

Bardzo mocny specyfik, dawkowanie około 0,1g - ale w zupełności wystarczy 0,5-0,7 mg. Trzyma bardzo długo - około 3h. Późniejsze dorzutki były o połowę mniejsze, co w zupełności wystarczało.  
Włącza się small talk - 4 osoby nawijały cały czas, muzyczka też fajnie wchodzi, nie pośpi się.
Trzeba uważać naprawdę z dawkowaniem.
To tak na szybko...


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 06.02.2023

Przepraszam za bezmyślność. Analog był zaaplikowany do nosowo przed snem - zasnąłem z linią w nosie. Głupota boli. To tylko moja wina. Odczynników testuje teraz po kilku dniach przerwy.

Odczynnik testuje powtórnie. Znalazłem z 2g w kartce. Jest zajebisty wy forumowicze macie rację.
Nie polecam zasnąć z czymkolwiek w zatokach, jak to nie ścieka do żołądka to robi krzywde. Wiadomo czemu.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 06.02.2023

olancucki  Jak mogłeś zasnąć z tematem w nosie? Przecież prędzej czy później temat i tak zacznie Ci spływać więc powinno Cię to pobudzić.Dziwna sprawa.Osobiście dostałem trochę tego hexa na małą lage i jest to konkretny sort


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 07.02.2023

(06.02.2023, 15:49)Lifeisbrutal napisał(a): olancucki  Jak mogłeś zasnąć z tematem w nosie? Przecież prędzej czy później temat i tak zacznie Ci spływać więc powinno Cię to pobudzić.Dziwna sprawa.Osobiście dostałem trochę tego hexa na małą lage i jest to konkretny sort

Ten analog Hexenu jest dobry co nie? 

(06.02.2023, 15:49)Lifeisbrutal napisał(a): olancucki  Jak mogłeś zasnąć z tematem w nosie? Przecież prędzej czy później temat i tak zacznie Ci spływać więc powinno Cię to pobudzić.Dziwna sprawa.Osobiście dostałem trochę tego hexa na małą lage i jest to konkretny sort

Ten analog Hexenu jest dobry co nie? 
Hahaha! Spozylem to w dobrych okolicznosciach do tego były spożyte leki nasenne w postaci kwetiapiny 100mg i pregabaline. Wydaje mi się że albo to było placebo albo dostałem coś ekstra tego kanabinoidu. A to co mi poranilo nos to może być sprawka osoby która weszła w posiadanie tęgiej części mojego woru. Cieszę się że mogę tak oftopwac. przepraszam jeśli to jest nie akceptowalne


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 07.02.2023

olancucki Na przyszłość dobra rada nie mieszaj leków z dragami.W Twoim przypadku nic złego się nie stało,ale w kogoś mogłoby niestety.Pamiętaj na przyszłość


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 07.02.2023

Nie wiem jak w ogolę za chuja można usnąć po tym hexie ja to nie usnę i nic nie zjem no ale może przez ta kwetapine w końcu  to gówno jest konkretnie nasenne kiedys pamietam jak 2 tabsy po 100 mg odciely mi nogi i z auta nie moglem wysiasc bo nog nie uczulem i spalem w chuj dlugo po tym