Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 07.02.2023

Kwetiapiny jest przekurwom w działaniu. I chyba nie ma lepszego leku nasennego? Hmm
Najlepszy analog Hexenu jaki testowałem. Strasznie szkoda że to nie jest za friko.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 07.02.2023

Dzisiaj ziomeczek podrzucił mi tego analogu hexa na spróbowanie i bardzo dobry stim.Żadnych schiz po nich nie ma co jest na wielki PLUS.Zacząłem od 50 mg sniff i trzyma dość mocno po pół godzinie działanie powoli schodzi


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 07.02.2023

olancucki  przy takich promocjach jakie daje escobar to jest  jakby za darmo a do tego ten hex jest wydajny wiec nie ma co narzekac tylko sie cieszyc Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 07.02.2023

(07.02.2023, 15:21)SztywnyMisza napisał(a): olancucki  przy takich promocjach jakie daje escobar to jest  jakby za darmo a do tego ten hex jest wydajny wiec nie ma co narzekac tylko sie cieszyc Big Grin

Ta cena jest bardzo niska. Świetny towar.

(31.01.2023, 05:42)olancucki napisał(a): KiszczaK załapałeś żarcik, miło mi

mati54 moje zaczepki i zjebane posty to miały być kamienie milowe do domu escobara

Edit:

Ten 'hexen anague' jest kaustyczne i rozpierdala śluzówkę jak niektóre cmc. Po nocy walenia mialem taki dziwnie gorący ryj. Ten produkt na pewno nie powinien być w sprzedaży. Jest po prostu szkodliwy i to nie od razu widać.
:-( szkoda że to musi tak żreć sluzowke, biznes z tego próbować zrobić jak ktoś po prostu za nim przepada? Czy trzymać na zaś i walić w kichawe raz/dwa a potem jedna/dwie bombki? :-(

(01.02.2023, 16:33)SztywnyMisza napisał(a): olancucki najpierw chwalisz potem ze jest szkodliwy a czego się spodziewasz po narkotykach + pewnie waliłeś ciąg z 2/3 dni i ledwo co spałeś czy tam jadłeś i pretensje masz produkt jest dobry i jest godny polecenia i jak najbardziej powinien być w ofercie stimiarze go kochają  Heart a u ciebie rozdwojenie jaźni na początku dziennym widzę lepiej odłóż narkotyki bo ci szkodzą Podobno kultowa



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 08.02.2023

Escobar 
Czy jest możliwość żeby produkt nie był żrący i szkodliwy przy sniffer oraz bombkom jak kiedyś coś byla mowa na forum?
Zadaje to pytanie bo cena jest zajebista i produkt ma ogromny potencjał ale nie sposób ignorować sygnały o zdrowiu.


Edit
(połączenie postów)
(07.02.2023, 10:13)SztywnyMisza napisał(a): Nie wiem jak w ogolę za chuja można usnąć po tym hexie ja to nie usnę i nic nie zjem no ale może przez ta kwetapine w końcu  to gówno jest konkretnie nasenne kiedys pamietam jak 2 tabsy po 100 mg odciely mi nogi i z auta nie moglem wysiasc bo nog nie uczulem i spalem w chuj dlugo po tym 

Weź ogarnij se pregabaline też jest spoko. Wale ja teraz na chore zatoki i aż mnie mdli. Ale apetyt poprawia a czasem go może być brak. e-recepty.net bodajże wypisują do 4 leków w tym na największe dawki pregabaline, propranolol, ketrelu oraz np. jakiś inny twojego wyboru.

Pregabaline tez ogarnia ta padake co wyprawia z człowiekiem kweta zajebana bez tolerki. Hmm.

(07.02.2023, 15:21)SztywnyMisza napisał(a): olancucki  przy takich promocjach jakie daje escobar to jest  jakby za darmo a do tego ten hex jest wydajny wiec nie ma co narzekac tylko sie cieszyc Big Grin

Nie wiem jak inne batche. Ten po prostu nie jest zdatny do spożycia. I tu mowa o zdrowiu człowieka, na prawdę nie walcie tego. Ich stać na dużo więcej.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 08.02.2023

olancucki  ziomek weź ogarnij mózg, zasnales z prochem w nosie, waląc ketrel, który powoduje "wysuszenie"błon śluzowych, zmniejszenie wydzielania "śluzu" w nosie, więc czego się spodziewałes ? Trzeba myśleć trochę ? Myślisz, że z cmc'kami byłoby inaczej ? Chlor jest jeszcze bardziej żrący, nawet próbując tego hexa na język... Ogarnij myślenie, a później się żal...


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 08.02.2023

(08.02.2023, 21:27)fiodor napisał(a): olancucki  ziomek weź ogarnij mózg, zasnales z prochem w nosie, waląc ketrel, który powoduje "wysuszenie"błon śluzowych, zmniejszenie wydzielania "śluzu" w nosie, więc czego się spodziewałes ? Trzeba myśleć trochę ? Myślisz, że z cmc'kami byłoby inaczej ? Chlor jest jeszcze bardziej żrący, nawet próbując tego hexa na język... Ogarnij myślenie, a później się żal...

Ja piszę o faktach bo mnie to wkurwia! Jest jeden vendor co robi Hexenu analogue to trzeba go ubłagać żeby zrobił igły i basta XD hahaha


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 09.02.2023

olancucki grzeczniej sie odzywaj, i mniej cpaj. Walisz temat non stop, i zdziwiony jestes, ze Ci krzywde robi. Nos to Twoje najmniejsze zmartwienie. Wypalony masz mozg juz. Ustaw dobrze priorytety i dbaj o to co najwazniejsze. I prosze, zebys sie ogarnal. I nie pisal bedac na speed'owej bombie, bo wiekszosc Twoich postow to narkotyczny belkot, nieumiarkowanego w locie, i zupelnie nieswiadomego w co sie bawi, leszcza. Co nawet po polsku nie umie odmieniac. Od dzis nie jestes dla mnie olancucki tylko 'Hexenu Analogu'. A uzytkownik celnie Ci zwrocil uwage. Bo to nie jest zaden Hexenu Analogu, tylko Pan fiodor


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 09.02.2023

Beeniepatu nie uważasz,że lekki spam się robi i krzywe akcje jakieś wyzwiska coś? Jest to wątek o danej substancji


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 09.02.2023

Mam nadzieje, ze uzytkownik sie ogarnie 😎