Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 14.02.2023

olancucki 
Ja widzę, że ładnie Cię pozabierało...
Chłopaku, Ty nie ogarniasz analogu, a pragniesz igieł???
Mordo, bez urazy, ale po starym dobrym heniu, to byś wylądował w Choroszczy.
Psychozy by Cię wykończyły.
Moja dobra rada, odpuść sobie tak mocne zabawki. Jest cały wachlarz lajtowych używek.
Pozdro


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 15.02.2023

Odnośnie mojego ostatniego postu, myślę, że analog Hexen jest idealnie upichcony. 
I tak jak czasami tęsknię za starymi czasami gdzie były igły, funky i kolkowe ABC, tak cieszę się, że te czasy już nie wrócą.
Przynajmniej ludziom już nie odpierdala.
No...prawie😎


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 15.02.2023

Po 4 miesiącach stał się nieaktywny  Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 15.02.2023

Alkopoligamia ale rozumiem, że przechowywany był odpowiednio ? No ciekawa sprawa...


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 15.02.2023

Zamknięty próżniowo przez samego Esco leżał sobie w szufladzie. Sam produkt nigdy nie działał na mnie pozwalając ale teraz efektów zero.  Sick


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 15.02.2023

To się nadaje do archiwum X. Przecież to niedługi czas, zaplombowane, można tylko gdybać co tam się zadziało, albo czekać na opinie specjalistów


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 15.02.2023

Na chwilę mi waga stanęła i pierwszy szczur musiał pójść na oko według którego nie było tam więcej jak 50 mg.Nie lubuje się w stymulantach,dwa razy próbowałem nepa i raz hexen jeszcze od pasjonata,to było dobre 6 lat temu.Wszstko toczy się bardzo spokojnie serce
[Obrazek: IMG-20230215-173218853.jpg]

bije tak samo jak wcześniej,jest bardzo przyjemny clearhead.Jakiegos większego zapachu tu nie wyczułem,ale ten smak spływu jakby znajomy
Moze później coś dopiszę  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 15.02.2023

enefzeciak to spróbuj lecieć na tym trzy dni bez jedzenia, i pijąc max 2l wody na dobe.... Wtedy zobaczysz co to nierówne bicie serca


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 15.02.2023

(15.02.2023, 17:48)enefzeciak napisał(a): Na chwilę mi waga stanęła i pierwszy szczur musiał pójść na oko według którego nie było tam więcej jak 50 mg.Nie lubuje się w stymulantach,dwa razy próbowałem nepa i raz hexen jeszcze od pasjonata,to było dobre 6 lat temu.Wszstko toczy się bardzo spokojnie serce
[Obrazek: IMG-20230215-173218853.jpg]

bije tak samo jak wcześniej,jest bardzo przyjemny clearhead.Jakiegos większego zapachu tu nie wyczułem,ale ten smak spływu jakby znajomy
Moze później coś dopiszę  Smile

P.s. Mieliście rację,moc jest konkretna  Big Grin



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 15.02.2023

enefzeciak Dawki nie są dużo, patrząc na to co inni piszą.Ale nie ma co mierzyć każdego jedną miarą.Jak serduszko normalnie bije nie ma żadnych skutków ubocznych to  jest ok moim zdaniem.Tym bardziej,że sort pierwsza klasa