Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 15.02.2023

enefzeciak 
No jasne, że konkretna moc w nim drzemie😁
Smacznego mordo.
Uważaj tylko na duże dawki (up100)
Wtedy puszczają hamulce.
Powyżej 200 WSZYSTKIE😎


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 15.02.2023

(06.02.2023, 15:23)olancucki napisał(a): Przepraszam za bezmyślność. Analog był zaaplikowany do nosowo przed snem - zasnąłem z linią w nosie. Głupota boli. To tylko moja wina. Odczynników testuje teraz po kilku dniach przerwy.

Odczynnik testuje powtórnie. Znalazłem z 2g w kartce. Jest zajebisty wy forumowicze macie rację.
Nie polecam zasnąć z czymkolwiek w zatokach, jak to nie ścieka do żołądka to robi krzywde. Wiadomo czemu.

Uważaj u nas gość ~30 lat zajebał sporo kreske i poszedł spać, rano ziomek zaliczył zgon, bo sie udusił, pamiętajmy o bhp, i redukcji szkód podczas używania NSP, pamiętajcie że to nie zabawki dla dzieci jak zioło albo kilka browarów, zamawiając sort powinno być się gotowym na jego wszystkie pozytywne jak i negatywne działanie

Mi powyżej 250mg było serio juz grubo ale żeby az nie ogarniać, ja zawsze na świadomce latam i liczę się z możliwością poniesienia konsekwencji, jednak zawsze staram sie je minimalizować do jak najmniejw prawdopodobnej szansy wylapania lipy


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Medellin85 - 15.02.2023

(15.02.2023, 18:58)kot_kreskowy napisał(a): enefzeciak 
No jasne, że konkretna moc w nim drzemie😁
Smacznego mordo.
Uważaj tylko na duże dawki (up100)
Wtedy puszczają hamulce.
Powyżej 200 WSZYSTKIE😎

Dokładnie, u mnie dawki 50-60mg to max ! naprawde odczynnik mocny i aktywny Smile Nie jestem zwolennikiem mocnych stimów ale mialem z tą substancją do czynienia z 3 razy i za każdym razem czuć moc i z tyłu głowy "hamulec" aby nie przesadzić Smile
Znajomi w moim mieście zakupy u escobara robią i są dostępne na imprezach Big Grin więc smiało moge polecic to dla ludzi którzy lubią mocną moc motywacji Big Grin
kot_kreskowy powyzej 200mg to by chyba porobiło na 2 dni chłopa Big Grin
Pozdro !


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 15.02.2023

(15.02.2023, 20:48)Medellin85 napisał(a): kot_kreskowy powyzej 200mg to by chyba porobiło na 2 dni chłopa Big Grin

To zależy którego konkretnie chłopa, bo mi ostatnio wpadł melanż właśnie dwudniowy, lecz zamiast 200mg pękło 10gram. Sam z tego zjadłem ponad 9, bo niecałą sztukę zjadła koleżanka.

Setka robi mnie tylko na początku, później lubię podbić stawkę nawet do 500.
Sztuka na raz poszła też oral. Zresztą tam było więcej niż sztuka, po prostu załadowałem łyżkę do wora i cyk.

Ja po prostu jak już ćpam, to lubię pierdolnięcie.
Mordo, ja się wychowałem ćpuńsko na alfach od kolka, heptedron od syntha wpierdalałem piątkami w weekend i żaden lamerski hex mnie nie powali. Owszem, odchoruję to bardzo, ale wstanę, otrzepię się i idę dalej.

Proszę nie brać ze mnie przykładu!
To co tu piszę, to tylko moje erotyczne fantazje, a korzystanie w ten sposób z narkotyków kończy się w Choroszczy bądź co gorsza na OIOM!

Bezpieczna dawka Analog Hexen to 50mg!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 15.02.2023

ProducentRC słowa powinny być czytane przed snem jako modlitwa. 
Zanim niuchnie się nieznany materiał, najlepiej przejrzeć co o nim piszę użytkownicy. 

Bo po tym temacie możesz nie spać 5 dni, przypominasz sobie o tym jak się materiał skończy. Czas się wtedy nie liczy.
Produkt pozytywny - w sam raz na pogaduchy, nie takie kwadratowe i o niczym.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 15.02.2023

ProducentRC 
Sniff max 200-250. Wszystko co powyżej idzie na połyk.
Robię tak od lat i nigdy nie miałem z niczym problemów.
Ale ja jestem też zdrowy jak byk.

Jeśli ten przypadek to była ostra niewydolność oddechowo-krążeniowa, to jest tylko przykład i zarazem potwierdzenie, że osoby chore powinny omijać narkotyki z daleka.
Proste jak ruchanie.
Po chuj ćpał... Ktoś mu kazał?

Ponadto nie wiadomo, czy czegoś nie brał wcześniej. Może brał też jakieś leki...
W nocy miał dużo czasu. Mógł się doćpać czymkolwiek.
Mógł chorować na serce nawet o tym nie wiedząc.

Mój najmłodszy brat w wieku 21 lat miał mały zawał... Nigdy niczego nie ćpał.
Po prostu urodził się z wadą serca o czym dowiedział się w pracy, gdy przyjechała po niego karetka.
 To tak dla przykładu.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 16.02.2023

kot_kreskowy Widać masz zdrowie i staż🙂.Ja to miałem okazję spróbować to zacząłem od 50 mg tak bezpiecznie.Każdy odpowiada sam za siebie i należy o tym PAMIĘTAĆ LICZY SIĘ TO KAŻDEGO


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 16.02.2023

(15.02.2023, 22:09)kot_kreskowy napisał(a): ProducentRC 
Sniff max 200-250. Wszystko co powyżej idzie na połyk.
Robię tak od lat i nigdy nie miałem z niczym problemów.
Ale ja jestem też zdrowy jak byk.

Jeśli ten przypadek to była ostra niewydolność oddechowo-krążeniowa, to jest tylko przykład i zarazem potwierdzenie, że osoby chore powinny omijać narkotyki z daleka.
Proste jak ruchanie.
Po chuj ćpał... Ktoś mu kazał?

Ponadto nie wiadomo, czy czegoś nie brał wcześniej. Może brał też jakieś leki...
W nocy miał dużo czasu. Mógł się doćpać czymkolwiek.
Mógł chorować na serce nawet o tym nie wiedząc.

Mój najmłodszy brat w wieku 21 lat miał mały zawał... Nigdy niczego nie ćpał.
Po prostu urodził się z wadą serca o czym dowiedział się w pracy, gdy przyjechała po niego karetka.
 To tak dla przykładu.
Sory za off top ale kocie to miał być plus a nie minus Podobno kultowa na zerwanym filmie musiało mi ske przypadkiem nacisnąć
Żeby nie było aż tak dużego off topu mi powyżej 200-250mg w nosie juz nie chciał sam sie rozpuszczać


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - jessypinkman12345 - 16.02.2023

Do vapo się nadaje?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 16.02.2023

jessypinkman12345 
Nie nadaje się.