Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 16.02.2023

jessypinkman12345 Sam Escobar wspomniał,że ten analog nie jest stworzony do vapo.Probowali vapować,ale za szybko się zbrylał czy coś wspinali o tym.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 17.02.2023

Dokładnie produkt sie nie topi tylko przypala, dekadan89  mówił coś ze daje radę to vapo jeżeli liquidem sie zakropi, ale jak vapowalem alfe albo mdphp to nic nie trzeba bylo dodawać liquidu a świetnie sie vapowalo


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Miszung - 17.02.2023

W jakiej formie jest teraz analog? Jest to puder czy igiełki? Czy jeszcze inna konstytencja?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 17.02.2023

Ani puder ani igły... Mikro kryształi


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 17.02.2023

A to ciekawe ja ostatnio jak dostałem od ziomka na spróbowanie,to był to puder chyba,że wcześniej pokruszył te mikro kryształki tak jak wyżej jest napisane


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 17.02.2023

Też przynajmniej raz, chyba ostatnio miałem puder


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Miszung - 17.02.2023

Moze sam vendor da rade sie wypowiedziec?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Matelak - 20.02.2023

Witam mam kilka pytań odnośnie tego tematu pierwszy raz mam kontakt z hexem 
*Czym sa spowodowane mimowolnie ruchy mięśni (powykręcało mnie masakrycznie nie mogłem nad tym zapanować ) czemu tak się dzieje.Mam tak szczególnie po fecie. Dodam że jak mieszam z alkoholem.Jak złagodzić skutki.
*Jeden szczur testowy dostał psychozy .na na początku wszystko było dobrze.Po  około 10 godzinach zaczęło się, zaczął się użalać nad sobą , później było coraz gorzej, urojenia panika.Czy to normalne.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 20.02.2023

Matelak po pierwsze, analog hexa to nie hexen. To tak dla porzadku. Opisane przez Ciebie objawy to klasyki jak chodzi o balet stimowy. Mimowolne ruchy to najpewniej objaw odwodnienia i wyplukania z mikroelementow - magnez, cynk. Moze to byc tez po prostu dystonia.
Psychozy to efekt deficytu dopaminy - uklad dopaminergiczny tak wlasnie objawia braki tego neurotransmitter'a. A ten analog korzysta wlasnie z zasobow dopy i noradrenaliny


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Matelak - 20.02.2023

(20.02.2023, 07:43)beeniepatu napisał(a): Matelak po pierwsze, analog hexa to nie hexen. To tak dla porzadku. Opisane przez Ciebie objawy to klasyki jak chodzi o balet stimowy. Mimowolne ruchy to najpewniej objaw odwodnienia i wyplukania z mikroelementow - magnez, cynk. Moze to byc tez po prostu dystonia.
Psychozy to efekt deficytu dopaminy - uklad dopaminergiczny tak wlasnie objawia braki tego neurotransmitter'a. A ten analog korzysta wlasnie z zasobow dopy i noradrenaliny
[quote pid="40757" dateline="1676875394"]
Chodzi mi o analog hexem od Pabla.Sa jakieś  sposoby zmniejszenie wykręcania nie mogę nic zrobić najgorętsze są ręce nie mogę nic zrobić wszystko leci mi z rąk nie tylko mnie to denerwuje ale osobny z którymi przebywam,  u innych szczurów nie zauważyłem takich objawów 
[/quote]