Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 20.02.2023

Matelak coz innego mozna poradzic nie wiedzac nic na temat Twojego stanu zdrowia, czestotliwosci walenia, tematow walonych, sposobu zycia. Odstaw to - temat nie jest dla Ciebie. Odstawisz, nie bedziesz mial objawow


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 20.02.2023

Beeniepatu A może być to też kwestia zbyt dużej dawki?Kolega pisał,że miał właśnie tak podobnie po tym analogu,że czuł speed od środka chciało mu się robić dosłownie wszystko a miał takie powolne ruchy.Czy to tylko kwestia czynników jakie wymieniłeś


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 20.02.2023

Lifeisbrutal pewnie, ze moze byc. Tu jednak chyba nie chodzi o dawke, tylko ogolnie stan po stimach. Tyle zrozumialem z tego co napisano. Bo bez detali, o ktorych wspomnialem, tak naprawde nic nie mozna powiedziec. Na pewno jest to objaw neurologiczny, klasyczny zespol pozapiramidowy.  Przykladem spowolnienia po stimach, przy jednoczesnym przyspieszeniu jest np. afazja.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Matelak - 20.02.2023

(20.02.2023, 07:43)beeniepatu napisał(a): Matelak po pierwsze, analog hexa to nie hexen. To tak dla porzadku. Opisane przez Ciebie objawy to klasyki jak chodzi o balet stimowy. Mimowolne ruchy to najpewniej objaw odwodnienia i wyplukania z mikroelementow - magnez, cynk. Moze to byc tez po prostu dystonia.
Psychozy to efekt deficytu dopaminy - uklad dopaminergiczny tak wlasnie objawia braki tego neurotransmitter'a. A ten analog korzysta wlasnie z zasobow dopy i noradrenaliny
Jakieś rady na tą psychozę bo szczur testuje od środy miał  dzień i wszystko wracało do normy. Ale nie wytrzymałi zapodał kolejny raz.ma urojenie słyszy i  widzisz osoby których nie ma gada sam do siebie 



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 21.02.2023

Na przypale polknalem zawartosx dwoch fiolek spokojnie 2g jak nienwiwcej i nic spektakularnego sie nienwydarzyli tylko trymalo z dobe. To pewnie przez alfe


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 21.02.2023

Polecam przed ____wrzucić pregabaline,daje trochę eufo i niweluje schizy


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 21.02.2023

enefzeciak A to takie bezpieczne?Trochę sceptycznie jestem nastawiony do takich połączeń.Tym bardziej  coś czytałem o tym leku.  Beeniepatu Mógłbyś się odnieść do tego? Czy użytkownik podaje info które może pomóc,czy też zaszkodzić?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 21.02.2023

Lifeisbrutal ja osobiscie, co do zasady, jestem przeciwnikiem miksowania. Zwlaszcza przyspieszacza ze spowalniaczem - generalizujac. A w ogole, to dla mnie bez sensu i idiotyczne, decydowac sie zarzyc cos speed'dujacego, ale przed tym walnac cos co oslabia dzialanie stima. To po co w ogole ladowac 😎


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 21.02.2023

Małe ilości jakichś GABA-ergików pozwalają "wygładzić" całokształt stimfazy, głównie chodzi o efekt anksjolityczny a nie zwolnienie. Konkretne benzodiazepiny się nawet-nawet do tego nadają, a niektóre inne już nie za bardzo. Jak dla mnie pregabalina się tu mija z celem, anksjo jest tyle co kot napłakał, w ogóle jest słabo rekreacyjna - chyba że z alkoholem ale to juz inny film.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 21.02.2023

Kwetiapina (ketrel) sprawdzi się w celu ogarnięcia/uspokojenia tego poczucia niepokoju ? Szczur mi przesadził i po dwóch lejnach (gramatura obiecał ze każdy poniżej 50 mg) czuł się zajebiscie: słowotok, libido, chęci do działania wszystko super, to po 3 o podobnej wielkości nagle wystąpiła ogromna potliwość, uderzenia gorąca , niepokój wręcz zaznaczę ze te 3 lejny przyjął na dystansie paru h, nie mam pomysłu jak mu pomoc bo sam nie brałem tego odczynnika a nie chce pogorszyć, będę wdzięczny za każda wskazówkę !  Beeniepatu  horsii  (oznaczam dla widocznosci a ufam wam co do wiedzy)