Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 21.02.2023

mati54 powinno pomóc, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi. Ketrel blokuje dopaminę, serotoninę i histaminę z tego co kojarzę...


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 21.02.2023

mati54 jak nie ma benzo to kwetiapina powinna tez ogarnac. Jednak kweta jest chimeryczna i trzeba trafic z dawka.

horsii stosowanie takich rozwiazan w celach 'wygladzania fazy', od zawsze kojarzy mi sie z typem co slodzi herbate 7ma lyzeczkami cukru, ale nie miesza bo nie lubi slodkiej.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 21.02.2023

Dostep do ketrelu tylko ale super ze sie sprawdzi, a jakies ogolne porady/wzkazowki takie bhp jak z odczynnika wyciagnac same mile odczucia (bardziej w trakcie lotu niz na zwale), sam myslalem zeby testowac na weekend a lubie sie dobrze przygotowac przed wiec tez bede wdzieczny !


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 21.02.2023

mati54 kolega zwyczajnie przesadził, ten odczynnik nie jest tak wybaczający jak oryginalny hex-en, ogólnie mocniej "szarpie".
Nie dorzucać co godzinę czy półtora. Ja jak to brałem to mi jakieś 50-70mg wystarczało spokojnie na blisko 3 godziny.
Kwetiapina powinna go uwalić na pizdę, niech weźmie 100 mg.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 21.02.2023

To samo od razu pomyslalem skoro 2 lejny zrobily kozak robote a 3 mimo ze ogolna dawka jest skromna widocznie w tym wypadku nawet pare mg moze wiele zmienic w locie, jak przegladalem strony wczesniej i ludzie tam pisali ze leca po 100-150 na lejna to podziwiam xD w tym zlym znaczeniu


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 21.02.2023

mati54 to trzeba tez pamietac, ze w przypadku tego tematu rzut vs rzut potrafi znacznie odbiegac w efektach dzialania. Temat, sadzac po opiniach, na pewno odwadnia bardzo juz przy malych dawkach. Trzeba miec to na uwadze. No i nie dorzucac kompulsywnie - tak jak wspomnial horsii


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 21.02.2023

Z tym odwadnianiem bardzo cenna uwaga, szczególnie pewnie się domyślacie co mój lotnik miał nalane do picia Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 21.02.2023

(21.02.2023, 16:39)Lifeisbrutal napisał(a): enefzeciak A to takie bezpieczne?Trochę sceptycznie jestem nastawiony do takich połączeń.Tym bardziej  coś czytałem o tym leku.  Beeniepatu Mógłbyś się odnieść do tego? Czy użytkownik podaje info które może pomóc,czy te






Zjadłem wczoraj 300 mg  potem poszła linia i była całkiem fajna bania 
 

Dzisiaj jeszcze poleciało  700mg i szczury i czuję się dobrze.Pregi używam na zwale zazwyczaj i mi pomaga.

(21.02.2023, 22:21)enefzeciak napisał(a): Zjadłem wczoraj 300 mg  potem poszła linia nie wiem jak duża na oko z 70mg  i było całkiem nieźle.
 

Dzisiaj jeszcze poleciało  700mg i szczury i czuję się dobrze.Pregi używam na zejścia i pomaga ienefzeciak



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 22.02.2023

Szczury potwierdzają że pregabalina dobrze miksuje się  z tym tematem, nie zauważono żadnych niepokojących objawów, serce bije normalnie.Najlepiej najpierw solo hex i pod koniec zabawy wrzucić pregaby ile to bez tolerki proponuje 150mg,ci z tolerancją sami wiedzą.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 22.02.2023

enefzeciak No jak wolisz,skoro uważasz,że nic Ci nie jest to rób sobie takie miksy.Ja nie zamierzam tym bardziej,że beeniepatu wyjaśnił wyżej,że nie ma to sensu i podał dlaczego.A jest tutaj moderatorem to musi mieć dużą wiedzę