Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 22.02.2023

Mnie też pręga słabo albo wcale nie uspokajała po stokach tak jak pisał horsii . Benzo to już inna bajka


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 22.02.2023

Imo na logike skoro jakas dawka powoduje pewien skutek to lepiej obnizyc dawke zobaczyc jakie efekty niz dorzucac do ogniska a potem gasic plomien bo sie kielbaski spalaja


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - fiodor - 22.02.2023

mati54 to jest oczywiście prawda. Problem inny to, że jest masa użytkownikow, którzy nie potrafią przestać w odpowiednim momencie. Tym bardziej wiedząc, że benzo leży a apteczce i można się 'poratowac', tylko, że organizm takie wyskoki zapamiętuje...


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Matelak - 22.02.2023

I się wyjaśniło szczur nie nadaje się na testy.brak kontroli nad apetytem.Wniosek deratyzacja.
Ps. Do szczura Ty i te twoje dawkowanie ⚠️


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - dekadan89 - 23.02.2023

(21.02.2023, 13:32)enefzeciak napisał(a): Polecam przed ____wrzucić pregabaline,daje trochę eufo i niweluje schizy

Ale ja nie mialem zadnych zchik kardio czy innych sensacji poprostu dwa dni glupkowato sie zachowywalem jak po sajko aninmi na mysl nie prrzyszlo bdz brac


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 24.02.2023

Wpadl wczoraj maly test, 150-200 mg od 18 do 24, najpierw negatywne sprawy:
potliwosc masakryczna, wystapil mniej wiecej w polowie testow taki nieogar w glowie na godzinke poltorej, no i bez ketrelu bym nie usnal po takiej malutkie ilosci,
z plusow : slowotok lvl kosmos, libido troszke up, duza chec na ciagle robienie czegos, sniff nie drapie noska a splyw daje taki posmak powiedzmy 2/10 ale do przezycia
Narazie tyle jak bede testowal wieksze ilosci dam update ale kiedy to sie okaze


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - enefzeciak - 27.02.2023

O kurwa,ja pierwszy szczur 50mg 2h miałem z głowy.Tylko to z zerową tolerancją na stimy.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - mati54 - 27.02.2023

Z wora juz nic nie zostalo wiec napisze pewne odczucia a byl to 1 kontakt z tym produktem. Nalezy bardzo ostroznie podchodzic do wagi lejnow, pare mg wiecej moze zmienic odczucia dosc znacznie, na start bym nawet zaczal od 20/30 mg, z dorzutkami rowniez bardzo osroznie bo mozna doslownie poczuc co znaczy o jeden most za daleko, plusy/minusy podtrzymuje jak pare wpisow wczesniej, pijcie DUZO wody w trakcie, jak wjedzie pewien sajgon w glowie warto wyjsc na swieze powietrze i z kims pogadac mi to pomoglo. Bylem ciekawy co to za odczynnik, nie moja bajka, zwyczajnie szukam innych wrazen, dla osob lubiacych 3cmc czy nawet synt coco raczej nie podleci, sam bardzo polubilem synt i myslalem ze ten analog to cos podobnego, jednak inna para kaloszy, dla tych co lubia takie sprawy idealny bo jego wydajnosc to miazga


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 10.03.2023

Sort ten sam co z końca lutego ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 13.03.2023

Przy dobrze sprzyjających wiatrach w weekend będę miał pierwszy raz styczność z tym analogiem hexa od  Escobar .

Jestem ciekawy czy obecny sort rzeczywiście to taka kosa i jak wypada w relacji do innych dotępnych na rynku stimów.


Nosek już czeka z zawarty i gotowy.  Cool