Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 13.03.2023

Wypierdala strasznie z orbity ten hexen, radzę uważać przy zbyt dużych dawkach lub nawet takich standardowych tylko zbyt często dorzucanych u kilku osób odemnie występowało roztrzęsienie od środka ciała, uważajcie to mocna substancja


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 13.03.2023

ProducentRC  czyli produkt - "tylko dla orłów" ?, sprawdzę to.  Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 13.03.2023

Radzę uważać nawet orłom, na mnie nawet pvp nie powodowała takiego trzęsienia sie organizmu 5 dnia testów, jak testowałem hexa dwie doby już występowało roztrzesienie, radzę zadbać o odpowiednią suplementację magnezu, potasu i witamin z grupy b... Czeslawo
Ziomek ostatnio mnie 4fma poczęstował, moim zdaniem to owiele bardziej bezpieczny stim, i daję równie dużo przyjemności z testów co hex a może nawet więcej przy pierwszych wrzutkach


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 13.03.2023

ProducentRC  Dzięki za info, doceniam Twój przekaz.
  Podejdę do badań z otartą głową i pełnym BHP. Może w opisie na stronie będzie naps "Dla orłów, skokołów"   Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 13.03.2023

Czeslawo powinno być jeszcze dopisane również dla kaskaderów i RoboCopów Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Bam - 13.03.2023

czyli inny sort niż w lutrym??


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 13.03.2023

Podobny bardzo lecz na nas działa że jeżeli dłużej trwają badania większość osób jest taka rozdygotana jakby wewnętrznie od środka, przy alfie takie stany nie występowały u nas Bam


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 24.03.2023

Wygląd :
Mikro kryształki, mieniące się pod światło. 

Uczuleniówka: 20 mg.

Opis: 
Zapach ? Dla mnie bezwonny, ale mój nosek duzo już przeszedł, więc to tylko moje odczucie.
Bezproblemowo się je rozciera na bialutki pył.
Aplikacja ( 50mg ) trochę zapiekło ale dla mnie to znak, że weszło . [Obrazek: smile.png]

Działanie  ? Odczuwalny rush dopaminowy z namiastką eufo po kilku minutach.
Ręce robią sie chłodne, lekko spocone także charakterystyczne dla wielu stimów.

Dorzutka  75 mg po 30 min i podbite wcześniej efekty. Fajny stan,  lekki nieogar, zacząłem ponownie kreślić, dzwoniąc do przez tel. i w między czasie parzyć kawe. Po chwili zorientowałem się, że mnie grubo porobiło zacząłem te czynności robić osobno.  Podobno kultowa

Przyjęte 100 mg to w mojej opnii max na węgorza. Silny stim, także z pokorą podchodzić.

Libido UP, fajnie rozkręciała się biba na tym analogu. Warto jednak mieć na uwadzę, że Kamagra powninna być w razie "W" w szufladzie.  Podobno kultowa


Podsumowanie:
To moje pierwsze spotkanie z analogiem hexa. Można znaleźć podobieństwa jak czas działania substancji ok. 1h, konsystencja przypomina najlepsze sorty hexa, jednak to jak sam pisał Escobar to nazwa handlowa produktu, także przy stosowaniu/ aplikowaniu miejcie to na uwadze.
Ciekawa alternatywa dla obecnie dostępnych stymulantów na rynku. 

Pakowanie i czas lotu = dobry.

Ogólna ocena substancji : 8/5 na 10.


Escobar  Dziękuję za możliwość testu w ramach konkursu. 


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 15.04.2023

Dzięki za nagrodę Escobar .

Testy przeprowadzone i w zasadzie mój powyższy raport jest tożsamy z tym sprzed kilku dni.

Min. różnica może więcej grudek, kryształki też jakby nieco większe, ale to zapewne od tego jak się łychą nabierze.  Smile

Ciekawy autorski produkt, stimiarze będą zadowoleni.  Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KiszczaK - 16.04.2023

Analog hexena to hexopdobny stim. Działa w ilości 50-60mg i czuć po krótkim czasie że wchodzi,pocenie,temperatura odczuwalnie podbita no i stan jak na stymulant przystało.
Jest całkiem niezły ale do prawdziwego hexenu mu trochę brakuje.
Ale jako następca to dobra alternatywa.