Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 01.06.2023

Yalasek po hex to ja nie mogłem się zatrzymać Smile i min 5 dni bez spania Smile Miłej przygody i czekam na recenzje 
. Achoj


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Yalasek - 01.06.2023

Lubię Hexa właśnie planuje te 5 nocek polatać najlepsze wizje są wtedy asz asz C84S


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 01.06.2023

Bardzo dobry ten Hex testowałem całkiem niedawno też daje 10/10 bardzo fajne libido oraz chęć do działania Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Yalasek - 01.06.2023

(24.03.2023, 17:44)Czeslawo napisał(a): Wygląd :
Mikro kryształki, mieniące się pod światło. 

Uczuleniówka: 20 mg.

Opis: 
Zapach ? Dla mnie bezwonny, ale mój nosek duzo już przeszedł, więc to tylko moje odczucie.
Bezproblemowo się je rozciera na bialutki pył.
Aplikacja ( 50mg ) trochę zapiekło ale dla mnie to znak, że weszło . [Obrazek: smile.png]

Działanie  ? Odczuwalny rush dopaminowy z namiastką eufo po kilku minutach.
Ręce robią sie chłodne, lekko spocone także charakterystyczne dla wielu stimów.

Dorzutka  75 mg po 30 min i podbite wcześniej efekty. Fajny stan,  lekki nieogar, zacząłem ponownie kreślić, dzwoniąc do przez tel. i w między czasie parzyć kawe. Po chwili zorientowałem się, że mnie grubo porobiło zacząłem te czynności robić osobno.  Podobno kultowa

Przyjęte 100 mg to w mojej opnii max na węgorza. Silny stim, także z pokorą podchodzić.

Libido UP, fajnie rozkręciała się biba na tym analogu. Warto jednak mieć na uwadzę, że Kamagra powninna być w razie "W" w szufladzie.  Podobno kultowa


Podsumowanie:
To moje pierwsze spotkanie z analogiem hexa. Można znaleźć podobieństwa jak czas działania substancji ok. 1h, konsystencja przypomina najlepsze sorty hexa, jednak to jak sam pisał Escobar to nazwa handlowa produktu, także przy stosowaniu/ aplikowaniu miejcie to na uwadze.
Ciekawa alternatywa dla obecnie dostępnych stymulantów na rynku. 

Pakowanie i czas lotu = dobry.

Ogólna ocena substancji : 8/5 na 10.


Escobar  Dziękuję za możliwość testu w ramach konkursu. 

Ładnie Czesławo wlansie na tym hexie tak jest że się rozkręca powoli a nagle jest już mega mocno hehe pamiętam to jak dziś pierwsza kreska wogole to z 20 min mi wchodziła a potem jebudup panie ferdku taniec rozdupcabiec hehe pozdr dobry Hex jest na dniach też przyczesze go

(24.03.2023, 17:44)Czeslawo napisał(a): Wygląd :
Mikro kryształki, mieniące się pod światło. 

Uczuleniówka: 20 mg.

Opis: 
Zapach ? Dla mnie bezwonny, ale mój nosek duzo już przeszedł, więc to tylko moje odczucie.
Bezproblemowo się je rozciera na bialutki pył.
Aplikacja ( 50mg ) trochę zapiekło ale dla mnie to znak, że weszło . [Obrazek: smile.png]

Działanie  ? Odczuwalny rush dopaminowy z namiastką eufo po kilku minutach.
Ręce robią sie chłodne, lekko spocone także charakterystyczne dla wielu stimów.

Dorzutka  75 mg po 30 min i podbite wcześniej efekty. Fajny stan,  lekki nieogar, zacząłem ponownie kreślić, dzwoniąc do przez tel. i w między czasie parzyć kawe. Po chwili zorientowałem się, że mnie grubo porobiło zacząłem te czynności robić osobno.  Podobno kultowa

Przyjęte 100 mg to w mojej opnii max na węgorza. Silny stim, także z pokorą podchodzić.

Libido UP, fajnie rozkręciała się biba na tym analogu. Warto jednak mieć na uwadzę, że Kamagra powninna być w razie "W" w szufladzie.  Podobno kultowa


Podsumowanie:
To moje pierwsze spotkanie z analogiem hexa. Można znaleźć podobieństwa jak czas działania substancji ok. 1h, konsystencja przypomina najlepsze sorty hexa, jednak to jak sam pisał Escobar to nazwa handlowa produktu, także przy stosowaniu/ aplikowaniu miejcie to na uwadze.
Ciekawa alternatywa dla obecnie dostępnych stymulantów na rynku. 

Pakowanie i czas lotu = dobry.

Ogólna ocena substancji : 8/5 na 10.


Escobar  Dziękuję za możliwość testu w ramach konkursu. 

Ładnie Czesławo wlansie na tym hexie tak jest że się rozkręca powoli a nagle jest już mega mocno hehe pamiętam to jak dziś pierwsza kreska wogole to z 20 min mi wchodziła a potem jebudup panie ferdku taniec rozdupcabiec hehe pozdr dobry Hex jest na dniach też przyczesze go


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Bam - 09.06.2023

jak dla mnie poprzedni byl lepszy ten niesprasowany Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - olancucki - 09.06.2023

Ciekawe jak aktualny sorcik. Jak zamówiłem dawno temu to się nie zawiodłem... Spidowal i podkręcał w pizde na maksa a na dodatek nie było zrycia i schizow więc na prawdę spoko.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - baskabarbara - 10.06.2023

Będę musiała spróbować. Hexen był moim ulubionym stimem. Może będę się czuła tak jak wtedy


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Myga - 12.06.2023

Hexen analog sprawdził się w boju znakomicie ! Zarówno ja jak i szczury zadowolone bo mieliśmy tego sporo to i sporo zabawy było uskutecznione Smile kobiety też zadowolone z odczynnika paczka szybko na miejscu kontakt wzorowy daje 10/10


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 12.06.2023

Ma tę MOC, buzia się nie zamyka. A ciało, jakby to powiedzieć, odłącza się od mózgu i tańczy bujaka bujaka Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 26.06.2023

Paka doleciała. Hex na stanie. Dzięki Escobar 

[Obrazek: IMG-20230626-152100.jpg]