Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Myga - 17.07.2023

Wraz z dwoma szczurami siedliśmy do testów tym razem padło na Hexen. Dawki to około 100 mg oraz jeden większy i tęższy szczur większe około 150 mg przy okazji piwo, oraz mj, dzień zaczął, się o 15, poszła pierwsza dawka na początku dość średnio do 20 minut czekaliśmy na efekty, które w końcu się pojawiają czuć mocną stymulację bardzo podniesione libido oraz mocno pocące się ciało uff, ale fajnie Smile i tak przez godzinę rozmawiamy oraz gramy na plejce, po godzinie kolejna dawka, która działa jeszcze mocniej oraz jeszcze lepiej nam się gra Smile shiz zero nie czuje też, aby serce nie domagało szczury także są mega zadowolone. I tak przerobiliśmy 2 noce pod koniec były mocne hizy ale zapilimy je alkoholem oraz wiadomo w 3 to raźniej;p Ja oceniam odczynnik na bardzo wysokim poziomie szczury także mega zadowolone bardzo dobra imprezka 5/5 Dziękuję Escobar za napiwek Smile pozdrawiam.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Mfexor - 17.07.2023

Epsiakos A skąd miałeś tego hexa? Często zażywasz stimy? Może masz zbyt wysoką tolerancję u dlatego robi średnio? U mnie 150 mg w szybkim tempie po dwóch dniach doprowadziło do lekkich schiz choć na początku zapowiadało się idealnie  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 17.07.2023

Mfexor ostatni raz Hexen atakowałem w 2019 i od tamtej pory żadnego stima nie miałem na warsztacie, sporadycznie jakiś cmcek wpadł w ręce, aż do Grudnia 2022 jak miałem Nepa który całkiem wporzadku robił, pamiętam że akurat jeszcze chory byłem ale był ok.
Ten ostatni było z walcentrum, mokry klejący się do karty bez zapachu i jedyne co powodował to że człowiek nie zasypiał, na drugiego testera lekki słowotok ale od razu był siad na dupie i następnego dnia pojawiły się dziwne stany lękowe (nie u mnie)
Koniec offtopu, bo zaśmiecamy a są odpowiednie działy do tego
Jak zamówię od Pablito tego Henia to podzielę się swoją opinią


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 17.07.2023

Bardzo dobry Hexen Big Grin znam ziomka co był tam u Mygi podobno ostro tam latali Hehe pozdro Grzech

ja także po testach aktualnego Hexa jest to bardzo dobry a nawet bym powiedział Zajebisty Hex daje Max


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Yalasek - 19.07.2023

Kolejne kilka gramów przerobione solo oraz pare kresek z koleszką w kilka nocy, cały czas ten sam bardzo dobry temat na stanie - pobierać. Pozdr Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Yalasek - 28.07.2023

Leci do mnie większa paka z Hexem czas ię porządnie naćpać obszerna relacja wkrótce! Pozdr <3


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 29.07.2023

wpadl mi po drodze analog hexa, dziala jak nalezy, identycznie w sumie jak rok temu - nic do zarzucenia, ale to dalej substancja nie dla mnie, nie jest w moim kregu zainteresowan, ale dla stimiarzy polecam w chuj, uboki znikome, dawki 50-70mg i jazda


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 29.07.2023

Yalasek czekam na relacje xD tylko wiesz taka obszerna i szczegolowa Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Yalasek - 30.07.2023

Epsiakos Wiadomix po dłuższych tripach na stymulancie u mnie recka zawsze ie pojawia lubię to opisać jak dużo się działo to i zabawnie jest ale i mocno przy shizkach to i może ktoś też dojdzie tak daleko jak ja 6-7-10 nocy to już nie w kij dmuchał asz asz <3 Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 06.08.2023

Nazwa Substancji - Hexen Analog

Wiek użytkownika - 34
Doświadczenie z grupą substancji - niegdyś spore, dużo z Hexenem

Waga/wzrost - 78/176


Tak się prezentuje w warunkach testowych 
[Obrazek: 7eaf5102-7662-4cf4-ab8f-8387455bee39.jpg]

Waga jebla o ziemie nie dawno a nowa nie doleciała, więc ta od góry została dziubnieta. 


Na oko to chłop w szpitalu zmarł ja wiem, ale wydaje mi się że to było może 50-70

Na początku nie było nic czuć, lecz po 5minutach zaczęło logować - pierwsza różnica między tym a prawdziwym heniem (pamiętam go jakby to wczoraj było Podobno kultowa)

Włączyło się szukanie zajęcia, lekka nawet przyjemna stymulacja się odpaliła no i to co u mnie występuje po stimach to ilość empatii jaka się pojawią no i chęć na rozmowy.
Peak do około 1h z 15m, słabnie te pierwsze uderzenie a drugie nie dostarcza już tej samej dawki - druga różnica między tym a oryginałem, no ale to analog, zostaje stymulacja i chęć robienia nadal czegoś. 

Ad. 1 po przemyśleniu, możliwe ze trzeba pilnować żeby dorzucić tak równo po peaku, u mnie druga dorzutka bardzo długo czekała (2-2.5h)

Trzyma dlugo, nawet bardzo patrząc że tylko 3 kreski były brane, występuje potliwość i co dziwne ten hexik bardzo szybko cardio nam dostarcza.

Ładnie się kreśli, nie boli lecz do hexena mu tak naprawdę tylko z nazwy.
Trzeba ostrożnie kreślić, najlepiej z wagą i nie duże te kreski takie do ja wiem może 25-30mg z uwagi na cardio i to bardzo szybkie a generalnie - i tu jest trzecia różnica, Stimy owszem powodują cardio ale Stary Heniek nie powodowal go tak szybko a szczerze to mniej więcej takie zawsze kreslilem na hexen, ogólnie było zrobione tylko to co na zdjęciu od 13 do 20.


Ogólną ocenę jaka dam w skali 1-10 będzie 6/10 jest to Ok Stim który zadowoli mniej wybrednych stimiarzy którzy będą zbijać tolerke z alfy xD w dobrej cenie i na bank wydajny przy rozsądnym użytkowniku lecz brakuje mu tego czegoś, generalnie jak zarzucilem ten czerwony pył z dropsa to było ciekawiej ale nie radził bym mixowac, ja zaryzykowałem bo nie lubię pustej stynulacji..l
Ja zrobiłem Poligon doświadczalny Wink

Pakowanie to jest sztos, matrioszka panie Pablito

Co do Schiz, bo zapewne ktoś się znajdzie taki to nie uświadczyłem ale mną się nie sugerujcie, ja do tej pory nie miałem po stimach.

Podsumowanie 
Zalety
Wydajny
Nie ciśnie na dorzutki
Można coś porobić z sensem, naprawić o ile dorzucamy regularnie (u mnie to powinno być godzina 15)
Wady
Pierwsza dorzutka już daje dużo mniej
Szybko cardio może się pojawić
Długo loguje, po 20min można się oszukać i dorzucić ( nie doświadczeni o was mówię) a to błąd
Brak podbitego Libido, albo zapomniałem 

Ocena 6/10 jest uczciwa tutaj, nie jest to Hexen lecz jego Analog, należy to pamiętać, i tak szacunek dla Pablo że znalazł to, bo jak pisałem wyżej dla Stimiarzy będzie ok xD
Ocena jaka wystawiam jest moim prywatnym odczuciem, była to moja ulubiona substancja i mimo iż wiedziałem że to nie będzie to samo to chciałem się przekonać czy coś z tamtego Hexenu zostało.
Samo pakowanie i wysyłka na ocenę celującą, jeszcze dwie piguly od Pablo dostałem i te kurde już pokazały pazur 
  Ps - moja pierwsza recka, pisana na telefonie więc nie wygląda pewnie najlepiej, trochę też jeszcze te dropsy szumią w głowie ;p
Przyznam szczerze że zbyt ostro do tej oceny podeszlem, bo zestawilem to z oryginalem.
Ogólnie jak na Analog to jest on całkiem w porządku, w aktualnych realiach dobre, tak na 7.5 niestety jako analog nie wiele wiemy z czego to tak dokładnie jest :p