Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - inspiron - 12.05.2022

byki u mnie tez ten hexen na miejscu recenzje na dniach


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 12.05.2022

Po pierwsze chciałabym bardzo podziękować ekipie Pabla która ma gest i zamiast 3g dostałem 5g to się ceni, takich vendorów ze świecą szukać, cały dzień spędziliśmy na paleniu zioła z bonga i piciu zimnej perły miodowej trochę się najebaliśmy bo wypiliśmy po 8 i nic nie jedliśmy praktycznie przez cały dzień, testy zaczęliśmy dopiero po 20 bo był wczoraj taki upał że nie było sensu próbować tego nawet w taki gorąc, zaczęliśmy rozmawiać o życiu co tam słychać u mnie i u ziomka co godzinę poprawialiśmy kreskę każdy około 70-80mg i czas na rozmowie zleciał nam do 3 ale postanowiliśmy że kończymy i trzeba się zwijać bo zaraz słońce by wstawało, ziomek nie walił od kilku lat a tak cały czas leciał od 2009 do 2016 na 4mmc i 3mmc także każdy z nas parę kilo mefki i jej pochodnych w swoim życiu zjadł, żaden z nas wcześniej nie próbował hexenu jeszcze za czasów jego świetności, mieliśmy doświadczenie ze stimami tylko 3-fma i z fetą okoliczną która ma około 30-40% zależy ile czasu się utleniała ale sprzęt nie jest zły jak popatrzeć na inne fety z okolicy które mają czasem 10% (zastanawia mnie kto takie coś może kupować...)
Samo działanie hexenu tego było takie że nawijało się cały czas ale nie było to takie nawijanie jak po bombce z pół grama 3cmc tylko myśli były takie klarowne, wypowiedzi były zawsze konstruktywne bez zbędnego pierdolenia, człowiek ma uczucie że jak by poszedł do sądu to niektórych mecenasów by przegadał, spoko do wyjścia do ludzi ale my przez 7 godzin zjedliśmy około grama, może dlatego dało się normalnie porozmawiać, bo podobno jak się przerobi 3g na raz na głowę potrafią wjechać zwiechy lekkie, stim dobry do wyjścia do ludzi zajebiście się po tym rozmawia, słowotok czasem jest taki jak człowiek na jakiś temat się wypowiada jak po fecie dobrej,

minusem tej substancji jest krótki czas działania w porównaniu do fety 
plusem jest to że można po kilku godzinach już coś zjeść
kolejny plus nie ma szczękościsku
kolejny plus można iść spać po kilku godzinach jak nie przesądzało się z dawkami,
Ocena moja subiektywna ale weźcie pod uwagę że wolę bardziej substancje takie jak 3mmc 3cmc i benzofurany
Ocena moim zdaniem bo nie przepadam na stimami bez euforii w tle 7,5/10
Dla kogoś kto lubi stimy myślę 8-9/10
Polecam tylko uważajcie na zbyt duże dawki więcej nie znaczy lepiej...


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 12.05.2022

Jestem juz po stestowaniu kilku szczurków i mogę sie wypowiedziec cos wiecej a wiec...
Dawki rzędu 80mg dzialaja okolo 40 minut po okolo 30 minut od aplikacji sniff pojawia sie chęć na dorzutke. Kolejne linnie robia tak samo dobrze. Libido podbite na plus z czego jestem bardzo zadowolona, co zauważyłam w poprzednim sorcie hexenu z poprzednich nagród libido bylo zerowe ale to juz wspominałam że moim zdaniem to inny hex niz ostatnio. Radzę uważać z ilością i nie przesadzic bo moim zdaniem 80mg to juz wystarczajaco zadowala nawet doświadczonych stimiarzy a troche z tym odczynnikiem juz przeszłam i wiem co mówię.

Moc tego hexa uważam ze 9/10


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 12.05.2022

ja przepraszam bardzo, ale recenzji odemnie nie będzie...

zamknela mi sie karta z pisaną recką, byłem już przy końcu, łza mi pociekła, nigdy nie byłem tak poirytowany i rozczarowany utratą swojej pracy, nie mam juz psychy, aby napisac ponownie tak swietny, potezny i miarodajny material na temat jednej substancji.

pytania na chatboxie

OCENA OBIEKTYWNA: 9.5/10

OCENA SUBIEKTYWNA: 7/10

to był najlepszy ketostim jaki w zyciu jadlem, gdybym byl na studiach, ladowalbym to regularnie, dla mnie w dzialaniu to 4F-MPH z nutą dopaminy, genialny odczynnik

kiedy moc stimow spadla na rynku, w koncu znalazlo sie cos nie dla zwierząt w sam raz dla mnie Podobno kultowa

ZACZNIJCIE OD DUZEJ DAWKI, A POTEM DORZUTKI ½ TEJ STARTOWEJ, PO DORZUCIE CISNIENIE SCHODZI, KOPIE CALY CZAS TAK SAMO, PIZDA NIE ZEJDZIE A WIEKSZA DAWKA OGLUPI I ODPALI CISNIENIE NA KOLEJNA, zaufaj mi


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 13.05.2022

do iv się nadaje ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 13.05.2022

Jakie dawki dla początkującej ? 50mg będzie ok ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - KACPER - 13.05.2022

Alkopoligamia wrzuc 60-80 i zdaj relacje.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 13.05.2022

(13.05.2022, 07:04)Alkopoligamia napisał(a): Jakie dawki dla początkującej ? 50mg będzie ok ?

Zacznij nawet od 30g. Zobaczysz co i jak. I panmetaj, jako fanka fazy euforycznej, nie probuj szukac jej przez dorzucanie. Bo to tak nie zadziala. To glowny problem osob, ktore na codzien wola empatogeny. Jest ok ale nie ma tego cos, no to poprawic trzeba Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Alkopoligamia - 13.05.2022

Uff dzięki za ostrzeżenie! Big Grin


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szyderca - 13.05.2022

Beeniepatu no jak zacznie od 30g to Kaplica i prosektorium hahah Podobno kultowa odkurzaczem chyba te 30g wciągnie heheh Podobno kultowa pomyłkę zrobiłeś heh