Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Myga - 05.09.2023

No tak ten Hexen fajnie pod libido jak dla mnie nawet trochę za mocny jest Big Grin heh nieno jak dla mnie ten hex jest zaraz po apvp najlepszy jako stymulant a że obecnie nie ma a pvp to dla mnie nr 1


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 11.09.2023

Testowałem ok. 2 tyg temu. Produkt który otrzymałem wyglądem wpadał bardziej w beżowy kolor niż biały, zapach mniej "chemiczny" niż te sorty z lipca, czerwca czy wcześniej. Róznica według mnie w sostunku do poprzenich to mniej żrący śluzówkę nosa, przypominał rzeczywiście nieco konsystencje i kolor oryginału sprzed paru lat. Big Grin

Trzeba pamiętąć, że to dalej "Analog Hexa", ale w mojej ocenie najciekawsza i udana jego odnmiana od Escobar w przeciagu ostanich miesięcy. Warto wypóbować.  Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Myga - 16.09.2023

Racja także wyczulem troche inny obecny hexen jest fajna konsystencja bardzo latwo sie to aplikuje nie ma dziur w nosie ani ran trochę mocniej stymuluje ten obecny Hex dlatego też zamowilem wlasnie po raz kolejny Hexnia pozdro :p


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 18.09.2023

(03.09.2023, 20:26)KiszczaK napisał(a): Nastepnym razem wezmę tego hexenu bo dawno nie mialem, czas przypomniec sobie dzialanie, bylo fajne, oczywiscoe ze nie tak jak hexen oryginalny, ale szlo sie porobic i cos porobić. Także lipy nie ma a stymulacja jest, aktywny jest, wiec dobrze jest Smile

Nie ma lipy będziesz się dobrze bawił obecny hex bardziej stymuluje uważaj żeby nie przecholować najlepiej co godzinę dokładać KiszczaK zresztą ty tam wiesz najlepiej jak dokładać i co ile h powodzenia Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 18.09.2023

Wrzucili byście zdjęcie poglądowe


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 19.09.2023

Hex jest w lekko wilgotnym prochu czasem trafiała się gruda Topa będę miał temat to zrzuce fotkę pozdro


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 21.09.2023

Myga  Dokładnie, też tak uważam.
Ser Pleśniowy  Dobrze opisane.  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 21.09.2023

Czeslawo 

Możesz napisać ile tego zjadłeś i jak ma się zwała po obecnym sorcie?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 22.09.2023

kot_kreskowy Pewnie, więc tak 5g na 2 osoby, także ok. 2,5 g mi przypadło ale to mniej więcej przez tydzień "przerabiałem" ( bo maratonów nie robiłem Smile )
Sort mocny, nie przekraczłem 50 - 60 mg, mocno energetyczny, nie odwadnia szczególnie na tle innych rc stimów.
Zwała ? Na minimalnym poziomie, ale zapewne, że nie robiłem maratonu to była zminimalizowana  Wink

Podkreśle jeszcze raz, jak na analog hexa i mając porównanie z kilkoma sortami z kilku miesiecy wstecz, uważam za udaną recepturę marki Escobar .  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Myga - 27.09.2023

heeh miałem znowu tego hexa ło panie jakis jeszcze lepszy się wydaje aż mnie zamroczyło hehe