Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 23.10.2023

dobra zrob to ziomal, czekamy na opinie!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 27.10.2023

Hexen dolecial, jest bialy i co moim nozdrzom sie rzucilo (jeszcze nie testowane) to zapach cholernie przypomina Hexen ten prawdziwy ale wiadomo ze to analog.
Testy jutro, zobaczymy co bedzie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 30.10.2023

Epsiakos  Możesz już miarodajnie wypowiedzieć o tym analogu Hexa od Escobar  ? Jestem ciekawy jak obceny sort wypada. 


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ku88baQ - 31.10.2023

To jest kocur a nie analog hexa 🔥mocny działanie się rozkręca


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 31.10.2023

Ku88baQ wysokich lotów. Zarezerwuj sobie 3-4 dni Smile Zlecą jak z bicza.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 31.10.2023

(30.10.2023, 21:47)Czeslawo napisał(a): Epsiakos  Możesz już miarodajnie wypowiedzieć o tym analogu Hexa od Escobar  ? Jestem ciekawy jak obceny sort wypada. 


Powiem tak, jest lepszy niz poprzedni sort ale nie przebadalem go pod wszystkimi kątami.

Generalnie zauwazylem ze dawki 20-30mg jest optymalna zeby byla wlasciwa faza czyli tak jak poprzedni sort, jak sie przesadzi to generalnie mamy przeplatanke



Raz jest fajnie pozwole sobie uzyc slowa - szybko

A raz totalnie zmula, ziewanie sie odpala i nawet oczy potrafia sie przymknac i w tym samym momencie koncentracja spada itp.



Zarzucenie wiecej niz 400mg na strzal - odcina jak Benzo na 20-30min(szczur mi przekazal) a potem sie pojawia kardio potezne i bardzo upierdliwe (do 2-3h)



Zauwazylem rowniez ze tym razem na dorzutki ciagnie straszliwie, kolor bialy a zapach nawet przypomina Hexen.



Oceny nie zmieniam gdyz dalej daleko temu do hexenu, niby teraz wiekszosc fazy sie laczy (nie ma juz jak wczesniej ze raz wejdzie clearhead raz np chec do dzialania) ale dalej brak jakiegokolwiek Rushu a samo logowanie jest dosc dlugie xD czuc od poczatku ale potrzebuje 10-15min zeby rozkrecic sie do np Poziomu Nepa

Dalej substancja jest nie przewidywalna tak naprawde, ja mialem przy dawce 20mg po dorzutce dziwna sytuacje a mianowicie zamiast gonitwy mysli to pusto w glowie i to doslownie, przez chwile nawet nie kontrolowalem ust i mi slina skapnela Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 05.11.2023

Bo ćpać hexa to kurwa trzeba umić leszcze😎

Zdjęcia nie ma bo trolle wyniosły Podobno kultowa


Jako specjalista w długodystansowym męczeniu freda ogłaszam to gówno najlepszym sortem jakie do tej pory wyszły! TAK KURWA!
I nie dyskutować. Jak powiedziałem, że jest najlepszy, to tak jest i chuj😎


Po pierwsze primo:  zwała, ach ta piękna zwała😁
Bardziej bym to określił mianem zmęczenia niż zwały bo jest serio lajtowo.
I nie mam na myśli zmęczenia po dwóch czy trzech węgorzach w noc. Bo kurwa ojebałem w dobę wór 7gr  Podobno kultowa
Naprawdę, miałem już dużo gorsze zjazdy po klefach.
Pod tym kątem towar jest pierdolonym majstersztykiem, a wiem że ten aspekt może być czynnikiem decydującym o wyborze tego odczynnika.

Poprzednim razem ta sama ilość henia tak mnie przecież przeorała że dwa dni chodzić kurwa nie mogłem, także teraz jest bajeczka.


Po drugie primo: sexy, piczki, kutosy, dildosy, sztuczne pochwy, masturbacja, libido etc...


[Obrazek: Polish-20231105-213011792.jpg]


😎

Po trzecie primo:
Toż to ma takie pierdolnięcie dopaminą że zjeb co ojebał wcześniej 15 gieta innych tematów zamiast paść na ryj, tańcował trzecią dobę😁


A o zajebistości tego sortu niech świadczy fakt, że owy zjeb poprosił o ten temat ponownie w nagrodzie, także ten teges...
Sorry sąsiedzi, lecim dalej z tym koksem😂

Dziękuję Escobar za możliwość testowania tego miłosnego zwierzaka.

KRÓL JEST TYLKO JEDEN!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 07.11.2023

ja po testach ledwo żyje hex totalnie mocarny aaa libido kosmoc doslownie kosmoc


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Szaryno123 - 07.11.2023

Bliżej temu do Alfy czy do Nep?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 07.11.2023

Szaryno123 moim zdaniem bliżej temu do alfy, chociaż to średnie porównanie swoją drogą. Ale nep w porównaniu do tego to jest powiedziałbym wręcz łagodny i dość ogarnięty, to jest rozpierdol w proszku.