Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 29.11.2023

Nagroda odebrana i przerobiona w weekend.
Dziękuję Escobar ❤

Sort ciągle ten sam, worek ponad 3g zrobiony w dwa dni, było naprawdę grubo i mocno jednak zwała fizyczna delikatna jak po chlorach.
Gorzej z głową, smutek i stany depresyjne utrzymywały się przez dwa dni od skończenia worka. Do wyjścis z domu potrzeba się zmusić. Polecam zaopatrzyć się w jakieś słodkości na ten czas, bo mi np bardzo humor naprawiło ojebanie trzech czekolad, jakueś cukierki typu michałki i budyń czekoladowy.
Dużo budyniu😎
Ale tak to zero trzasków, zero schiz, zero krzywych jazd.

Za to przepiękne zwyrolskie działanie daję 10/10🔥😍
Ale za tą deprechę na zejściu należą się hexenowi 2 karne kutasy😉
Suma sumaru 8/10
Polecam👍

Dzięki Esco za darmoszkę❤
Doceniam😁
Pozdro💪


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 29.11.2023

kot_kreskowy jak stosuje się tego hex tydzień w tydzień to niestety tak się robi z głową.
Polecam obcować z tą substancją od czasu do czasu. Ja staram się raz na 2-3 miesiące i potem przerwa. Wtedy działa rewelacyjnie  Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 29.11.2023

C84S 
Widzę, że trzeba Cię wyprowadzić z błędu, to lecimy.😎
Po pierwsze primo; nie co tydzień a co dwa tygodnie. Jeśli byłbyś uważny to byś zauważył, że moje opinie pojawiają się w dziale szanownego ElPatrona z reguły kilka dni-do max tygodnia po lądowaniu nagród. A co ile Escobar rozsyła darmoszkę?
Brawo Jasiu👏 Co dwa tygodnie.

Po drugie primo; z całym szacunkiem, ale Ty, dzierżący berło odklejenia multikonciarzu chcesz  serio udzielać porad imperatorowi rozpusty?😎

Po trzecie primo; skoro tak się zarzekasz, że ćpasz henia co dwa-trzy miesiące, to weź mi z łaski swojej sensownie wytłumacz gdzie u licha są twoje opinie/recenzje nt produktu???

Żeby nie było - sprawdziłem, przewertowałem  ok 40 ostatnich stron docierając do grudnia zeszłego roku.

Napisałeś w tym czasie 23 posty, w tym zamieściłeś 3 lub cztery fotografie sortu(co akurat doceniam). 19 Twoich wpisów to nic nie wnoszące do tematu gównoposty/pierdololo a zdecydowana większość tych shitwpisów to ostatnie dwa miesiące, czytaj - nabijanie pistów
I to nie jest chłopie jedyny dział, w którym taka sytuacja ma miejsce.
Tak jest wszędzie, w każdym dziale każdego vendora i innych tematycznych.
Pomimo, że nie masz nic mądrego, nic wnoszącego cokolwiek ciekawego do tematu do powiedzenia, to i tak musisz wcisnąć choć te jedno zdanie. 
Wszystko tak klepane aby tylko nabijać licznik. 
Super, zajebiście, że się udzielasz, że jesteś aktywny, ale żeby chociaż z tej Twojej aktywności cokolwiek wynikało to zarówno ja jak i inni forumowicze bylibyśmy przeszczęśliwi, natomiast wyjałowienie Twoich wpisów jest tak bardzo rażące, że aż rzygać się chce i ma to miejsce już od kilku miesięcy.

Pomijam całkowicie Twoje braki w recenzjach/opiniach do których to jesteś zobowiązany regulaminem w zamian za nagrody.
Bo gdybym przeczesał wszystkie działy prochów esco, to nagle okaże się, że we szystkich znajdę 5 Twoich pełnoprawnych opinii...od początku roku!
Bo gdyby ElPatron zechciał tak naprawdę respektować kary ciążące za braki recenzji z nagród to zarówno Ty jak i inne osoby mające w dupie pisanie recek, dostalibyście takie kurwa bany na nagrody, że nie mielibyście co ćpać przez kilka miesięcy.
Taka jest smutna prawda.
I ja nie jestem Ci wrogiem, nie jestem nikomu wrogiem bo bliżej mi do wyciągnięcia ręki a niżeli do walczenia z kimkolwiek, ale skoro chcesz brać te wysokie miejsca na liście nagrodzonych darmoszką - to zapracuj na to.
Chcesz zgarniać co dwa tygodnie darmową dyszkę?  Proszę bardzo, nikt Ci tego nie żałuje, ale niech to będzie uczciwie zgarnięta dycha, w duchu sportowej rywalizacji.
Ja jeszcze przyklasnę. Serio.
Ale chcę widzieć RECENZJE.
Dobrego dnia😘

Sorry Maniek za offtop ale musiałem bo za długo to trwa.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - BrylancikowA - 02.12.2023

Hexen analog mocny odczynnik uważać z dawkowaniem powoduje pobudzenie chec do robienia czegoś trochę euforii naprawdę świetny produkt zwale trochę odczulam ale do przeżycia polecam Escobar


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 02.12.2023

Ale i tak nic nie pobije libido po tym mocarzu  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - wwojtuss - 02.12.2023

moim zdaniem pierwszy lepszy klef pobije ten analog pod wzgledem libido, libido jest tylko dlatego, ze nie ma co robic, dlatego sie kapturzy mnicha, a nie z faktycznej checi xD to bardziej zabijanie nudy


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 02.12.2023

Możliwe że tak jest. Choć nie zauważyłem tej zależności, gdyż przeważnie mam ciekawsze rzeczy do robienia niż zabawianie się penisem. Może dlatego że zawsze mam gdzie zamoczyć ;P


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 02.12.2023

(02.12.2023, 20:44)wwojtuss napisał(a): moim zdaniem pierwszy lepszy klef pobije ten analog pod wzgledem libido, libido jest tylko dlatego, ze nie ma co robic, dlatego sie kapturzy mnicha, a nie z faktycznej checi xD to bardziej zabijanie nudy

Zapewne jak wieksozsc atomów pompuje motywację i nagrodę. Czyli jak zaczniesz walić konia to Ci się to spodoba i będziesz gonic królika, jak zaczniesz grzebać w necie to Ci się to spodoba i j/w.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 02.12.2023

Lukas1985 i to jest dobre wytłumaczenie. Strzał w dziesiątkę. Lepiej bym tego nie ujął  Wink


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 04.12.2023

(02.12.2023, 20:44)wwojtuss napisał(a): moim zdaniem pierwszy lepszy klef pobije ten analog pod wzgledem libido, libido jest tylko dlatego, ze nie ma co robic, dlatego sie kapturzy mnicha, a nie z faktycznej checi xD to bardziej zabijanie nudy
Jakie są Twoje doświadczenia z Analog Hexen?

Ile razy to testowałeś?

W jakich ilościach?
Napisz coś więcej.

Osobiście trochę gram tego sprzętu wyćpałem, będzie to już pewnie z 10 razy jak u mnie zagościł.
Na wstępie zaczynam od sety sniffem, czasem więcej i ta ilość tak mocno wypierdala dopaminę z noradrenaliną jak nic co do tej pory testowałem a libido jest  bezwzględne. Wręcz automatyczne.

Druga wrzuta oral 200; powiedzieć że libido jest zwierzęce, to jak nie powiedzieć kurwa nic.

Po zapodaniu tego perrectum w ilości powyżej 300, zamienia mnie to w seksualną bestię, jebanego potwora Exclamation

I teraz gdy te ilości porównam do najmocniejszego klefa zapodanego w ten sam sposób (w moim przypadku będzie to 3cmc od cybera- jedno z najbardziej seksualnych) to ni chuja nie ma podjazdu.

Skoro klef bardziej działa na Twoje libido, to albo jest to kwestia typowo osobnicza, albo po prostu dawki hexa jakie stosowałeś były o wiele mniejsze od tych które sam stosuję.





(02.12.2023, 21:12)Lukas1985 napisał(a): Zapewne jak wieksozsc atomów pompuje motywację i nagrodę. Czyli jak zaczniesz walić konia to Ci się to spodoba i będziesz gonic królika, jak zaczniesz grzebać w necie to Ci się to spodoba i j/w.

Gadanie teoretyka, który nigdy tego nie ćpał.

A Ty C84S weź się może zdecyduj jakie masz w końcu zdanie nt produktu bo podpinasz się pod każdą wypowiedź i jedyne co tu się zgadza to ilość postów na Twoim liczniku samplarzu.