Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 08.12.2023

Nie wiem jak smakuje prawdziwy hex i nie chce wiedzieć ale ten analog wypierdala z papci XD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - C84S - 08.12.2023

To nie jest HEX, to jest tylko nazwa Vendora na tą substancje. A co to jest dokładnie i co tam siedzi wie tylko Escobar. Jego magiczna mikstura. Godny polecenia.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - tonyk - 09.12.2023

Więcej w nim speeda czy euforri bo czytam sprzeczne informację.  pewnie zależnie od sortu. Jak libido po tym co teraz jest w obrocie?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 10.12.2023

Escobar 
Dziękuję za darmoszkę❤
Jak zwykle była pyszna👍

tonyk 
Już mówię i objaśniam.
Zatem proszki wszelakie działają na nasze receptory i nic się w tej kwestii nie zmieni a rozbieżność w opiniach zależy od stopnia ich zajechania oraz ewentualnie naszych preferencji i to te dwa czynniki tworzą obraz tego co tu wypisujemy.
Natomiast opinie nie są aż tak rozbieżne by podejrzewać jakieś manipulacje czy coś w ten deseń, chyba że jajabuza się czai w pobliżu😎

Odczynnik ten testowałem z piątku na sobotę w ilosci 3g i był to czwarty raz z rzędu gdy pobrałem to w nagrodzie.
Robiłem to z premedytacją by odbudować trochę tolerkę na chlory i być gotowym na grube balety w okresie przerwy świątecznej bo nie mam zamiaru się nudzić przez ponad tydzień, a jednocześnie fajnie jest znów poczuć tą faktyczną moc cmc 😎
Taki nazwijmy to protip dla upośledzonych Podobno kultowa

Przez każdy test odczynnika w ciągu tych dwóch miesięcy przeszedłem prawie bezboleśnie i tylko raz odnotowałem psychiczne wypompowanie, fizycznej zwały brak po każdym z testów.
Dwa tygodnie temu do mych supli dołączyła witamina D3 z uwagi na jesienno zimowe jej braki w organiźmie i ona serio robi robotę a przygnębienie po przedwczorajszym teście hexa zmalało tak kurwa bardzo, że po chlorach bywało gorzej ze zwałą psychiczną👍
Serio, 3gr ojebane w dobę, zacząłem w pt wieczorem, w sb wieczorem już nie klepało nic, nastąpił tylko lekki error mózgowy takie jakby zmieszanie, że nie wiedziałem co ze sobą zrobić taki pojebany stan pośredni między wypierdoleniem z kapci a wyruchaniem przez stado murzynów, który jednak nie trwał zbyt długo bo opierdoliłem na biegu dwa duże jogurty by zmusić się do zjedzenia czegoś konkretnego czyli mięsiwa w sosie bolońskim.
Taki powiedzmy bezalkoholowy aperitif.
Jedzenie nie zawsze wchodzi bezpośrednio po ćpaniu a po stimach to już wogóle rośnie wszystko w gębie.
Ojebałem ciepły posiłek, włączyłem sobie Modzelewskiego na jutubku i przy tym zasnąłem. Dziś tylko delikatne skurcze, jednak dwie dawki magnezu z potasem i teraz już zapomniałem o tym.

Czy czuć speeda i euforię?
Stymulacja jest olbrzymia jednak euforia w tym to nie jest euforia jaką znamy z cmc czy mmc
Jest bliska tej z nepa. Bardzo bliska i jeśli ktoś to porównuje do alfy to niech się jebnie gumowym młotkiem w czerep.
Tak porządnie.

Schizy znowu też jakoś dziwnie nie uświadczyłem pomimo, że ćpam to już enty raz ogólnie a czwarty z rzędu.
Gdzie te schizy kurwa????
No kurwa gdzie, ja się pytam???
Nie macie pojęcia o schizach i tyle. Mylicie pojęcia i nieogar mylicie ze schizami.

Sprzęt jest kozacki i generalnie powiem tak;
Ogień z dupy, niebo w oczach, z chuja wióry😎
Jak dla mnie 10/10 
Oraz tytuł najlepszego stymulanta👍
No nie wyobrażam sobie stanu mej psychiki po tej ilości i częstotliwości ćpania alfy czy nie daj boże oryginalnego hexa, o którym marzą tu poniektóre gagatki a który to zniszczył nie jedną mocną głowę oraz sprawiał że człowiek musiał pracę zmieniać jak rękawiczki, bo po testach wyglądałeś jak kurwa trup, oczodoły zapadnięte jakbyś był obiektem badań nad bronią chemiczną...
Nigdy kurwa więcej! 
Ten sprzęt to jest właściwy kierunek dla stymulantów. Serio👍
Dziękuję ElPatron, pozdro.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 10.12.2023

Jeszcze jedno bo wyleciało mi z głowy.
Sorty tego sprzętu nie zmieniają się jakoś specjalnie często a nawet gdy następuje zmiana, to widać i czuć, że powtarzalność syntezy jest mega dopracowana a jedyne czym się różniły poszczególne sorty to intensywnością zwały bo działanie jest zawsze takie samo.
Wiem bo testowałem ten odczynnik wiele razy na przestrzeni całego okresu dostępności.

Życzyłbym sobie takiej powtarzalności syntezy przy chlorach gdzie rozrzut jest tak wyjebany niczym losowanie dużego lotka.
Raz im wyjdzie takie 3cmc Ice a innym razem OmikronPodobno kultowa
No kurwa, to są dwa inne bieguny...

Odnośnie libido, to znajdą się ludzie tu, których bardziej seksualuzują chlory, natomiast większość testerów wypowiada się pozytywnie na ten temat, a moje zdanie jest takie, że nic innego nie wykurwi gałgana tak mocno jak to ustrojstwo😍

I jeszcze informacja dla fanów powrotu oryginalnego hexenu;
Dzień po testach niewąskiej (jak na stymulanty tej klasy i mocy) ilości towaresu jestem w psychicznym stanie normalnie i bez większych ekscesów napisać całkiem solidnego posta oraz wyglądam jak człowiek że o samopoczuciu nie wspomnę, gdzie po testach oryginału walczyłbym prawdopodobnie jeszcze ze dwa dni ze sobą a dzień po to liczyłbym oddechy nie będąc pewien czy aby na pewno mam jeszcze wszystkie organy wewnątrz ciała i czy na pewno dobrze oddycham xd
OG hexen skończył tam gdzie jego miejsce.
Na śmietniku historii👍


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - elomaniana - 10.12.2023

Kolego namowiles mnie do spróbowania tego Hexa. Dobrze się to czyta. Wielki plus


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 11.12.2023

Dka Was wszystko moje bimbaski😎


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - tonyk - 11.12.2023

  • Dziękuję za rzeczowe informację.  Mam nadzieję że uda mi się uzyskać to co chce na kolejny weekend od ducha i chętnie okraszę forum moją recenzją

Żeby nie było czekam u esco na pojawienie się czwórki po 4 miesiącach oczekiwania i mam nadzieję, że będę czul to co wtedy xD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 11.12.2023

elomaniana , tonyk 
Panowie, jak będziecie to testować to nie katujcie się dużymi dawkami bo was przytłoczy ta faza.
No chyba ,że nie jest to wasze pierwsze spotkanie z mocnymi stronami, jednak zakładam, że tak.
Zainwestujcie w wagę, nie musi to być wypas za miliony, wystarczy popularny chińczyk za 20 zł, wiecie co mam na myśli.


Dawki rzędu 50-80mg wywalą Was z papuci;  100 i więcej to już jest grubo.

(Gdybym testował to po raz pierwszy z tą wiedzą jaką mam nt produktu, to poprzestałbym na gramie).

Mniej niż 50 raczej bym nie wrzucał bo pewnie nie odczujecie całej intensywności fazy a przecież nie o to chodzi w takich sprzętach.
Ten sprzęt nie został stworzony dla wrzucania go niczym dzieci w przedszkolu, to ma wykurwić na orbitę i z powrotem 😎

Oczywiście to tylko moje zdanie, ale serio, nie bez kozery nazwa handlowa tego cudeńka to ANALOG HEXEN Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diamentowa - 14.12.2023

Według mnie ten hexen jest dobry fajnie pobudza można się fajnie przy z nim bawić pogadać porobić coś fajnego nie schizuje chyba że się przekroczy dawkę także polecam Escobar