Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Biały Miś - 21.01.2024

Czeslawo Jeszcze oszaleją wszystkie pizdy
Gdy poznają mój urok osobisty
Duszę artysty
To jaki jestem skromny i bystry
Szczery do bólu
Że aż przezroczysty
I wiesz co mnie boli
Że w głowach się pierdoli
Zakłócony
Pokój ludziom dobrej woli 😎

Lubię pisać rymy, słów synonimy
Jak na lodzie pingwiny,  ty i łatwe dziewczyny 
kibel klub południe, rozglądasz się, nawet schludnie
trwa wymiana śliny, tylko przypomnimy,
Że laska ma kutasa,  zamiast wąskiej waginy Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 21.01.2024

Biały Miś Magik pewnie by też jechał na RC jakby miał okazję, dobrze widzieć pasję i wiersze o konkretnym zabarwieniu. Tongue 


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 21.01.2024

(20.01.2024, 22:51)Biały Miś napisał(a): Brak zapachu, brak nosa odczuwalnego i kurwa brak jakiegokolwiek minusa. 
11/10

Minusy zaczynają się po spożyciu ilości powyżej trzech gram Podobno kultowa

To jest taka ilość graniczna pomiędzy mikrozwałą a turbozgonem dnia następnego.

Swoją drogą, świetna poezja😎
Podoba mi się to👍💪


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 26.01.2024

Moje pierwsze zamówienie od Pana Escobara i na razie ocenię tylko wstęp, po testach dam recenzję.
Byłem trochę natrętny, ale to było pierwsze moje zamówienie, więc pytałem o głupoty, zatem Panie Escobar proszę mi wybaczyć, początki zawsze są najgorsze  Big Grin
Paka doleciała szybko, a pakowanie to mistrzostwo świata. Już chciałem tym jebnąć w pizdu, bo ja nie mam do takich rzeczy cierpliwości  Big Grin
Dlaczego ten produkt? Bo wyczytałem tu masę pozytywnych opinii na jego temat.

Pierwsza malutka linia za mną i na ten moment jest dobrze, zobaczymy co dalej będzie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czarnahexx - 27.01.2024

Czy Hex to ten sam sort co był dłuższy czas temu czy coś uległo zmianie bo nie wiem co pobierać. Zawsze wolałam heca ale ostatnim czasem szuram więcej kryształków


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Bam - 27.01.2024

hex jedyny chyba na rynku ale trzyma poziom mimo iż smak przydalby sie prawilny,, do wapo idealny Smile
polecam


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 28.01.2024

Jestem już po testach i powiem, że jest świetny. Zarzuciłem, wedle tutejszych zaleceń, maleńką dawkę i weszła bardzo fajnie, zero nieprzyjemnego uczucia w nosie czy gardle. Zrobiła mi fajny mood, libido kosmos. Nie wiem jaka gramatura, bo tego nie mierzyłem, ale naprawdę maleńka dawka.
Po kilku godzinach sobie dorzuciłem i jeszcze na koniec sobie ze dwa razy walnąłem, ilość może ciut większą. I to był błąd. Gdy po jakimś czasie stwierdziłem, że czas iść spać, wziąłem tabletkę nasenną i czekałem spokojnie aż oczy mi się zaczną zamykać i gdy to przybyło to serce zaczęło łomotać jak opętane a głowa po prostu falowała i było uczucie jakby zaraz miała wybuchnąć. Wobec tego zmuszałem się, żeby tych oczu nie zamykać i robiłem sobie masaż serca, bo myślałem, że zaraz zejdę. Wziąłem drugą tabletkę nasenną, żeby po prostu zasnąć, ale dalej jak zamykałem oczy to głowa szalała. Dopiero po kilku godzinach mi się zamknęły, gdy nie byłem w stanie się zmusić, żeby tego nie robić. Zwały jako takiej nie było.
Tak że środek jest naprawdę zajebisty, tylko faktycznie trzeba to robić z głową i nie dorzucać z nudów, bo granica między zajebistym klimatem, a potencjalnym zrobieniem sobie krzywdy jest bardzo, bardzo cienka. Jest tego plus, że takie 5g starczy na dość długo, więc nie będę tego unikał, tym bardziej, że nie "smakuje" jak te wszystkie domestosowe kryształy.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 28.01.2024

kurvvisko Dzięki za opinie, mimo że jesteś nowy to fajnie, że napisałeś jak to z Twojej perspektywy wyglądało od zamówienia po skosztowanie. Wink

Warto właśnie wydać parę złotych na wagę by móc dokładnie odmierzać, aby na "oko" nie sypać, warto przy nowej dostawie produktu "x" robić próbę uczuleniową i dawki stopniowo zwiększać ( powtarza się, że "dopsypać zawsze można" ciężej w druga stronę ).

Rozwaga, balans to rzeczy kluczowe w wielu dziedzinach życia.  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 28.01.2024

kurvvisko 
Dzięki za raport. Dobra robota👍

Na przyszłość sugeruję nie mieszać tego ani temu podobnych sprzętów z lekami nasennymi. W ogóle z żadnymi lekami, a najlepiej to z niczym.
Nie wiem co Ty tam bierzesz za leki ale to kołatanie serca to raczej po samym heksie nie było.
Pozdro

(27.01.2024, 16:11)Czarnahexx napisał(a): Czy Hex to ten sam sort co był dłuższy czas temu czy coś uległo zmianie bo nie wiem co pobierać. Zawsze wolałam heca ale ostatnim czasem szuram więcej kryształków


Serio taka wyjadaczka jak Ty nie ogarnie kilku ostatnich stron?

Tak. To samo.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 28.01.2024

To co polecasz na to, żeby po takim balowaniu lekko zasnąć?