Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 30.01.2024

Diabeuu666 dziękuję, morfologię robiłem wczoraj i jest tam trochę nieprawidłowości, więc będę to musiał skonsultować. Na resztę testów będę musiał się w takim razie zapisać.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 01.02.2024

Możesz wrzucić wyniki? Albo wyślij na pw


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 01.02.2024

(30.01.2024, 10:36)kurvvisko napisał(a): Powiem Wam, że zrobiłem sobie wczoraj drugi test i było tak jak przy poprzednim. Tzn faza bardzo fajna, nie odrzucałem do siebie za dużo, bo trzyma dobrze, a gdy już skończyłem i się położyłem to znowu pojawiła się akcja z sercem i głową. Tym razem nie brałem tabletki nasennej i nie mieszałem tego z niczym (wcześniej też nie). Zastanawia mnie, o co może chodzić, bo pierwszy raz po zażyciu jakichś takich rzeczy mnie to spotyka.

Nerwica. Odwodnienie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 02.02.2024

Diabeuu666 jak nie zapomnę, to po robocie ci wyślę. 
Lukas1985 odwodnienie na pewno, bo to mi wyszło z morfologii, i tutaj się zgodzę, bo rzeczywiście nie pijam dużo wody.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 02.02.2024

Kolego. Serce szaleje nie tylko dlatego, że nie pijesz wody ale też dlatego, że tracisz sod i potas. Będziesz tak dalej robić to wylądujesz na sorze prędzej niż później.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 02.02.2024

Lukas1985 zdaję sobie sprawę, staram się pić te 2 litry wody minimum i o ile w robocie piję często, o tyle w domu już o tym nie myślę, bo nie mam takiego pragnienia.
Z potasem jako tako problemów nie powinienem mieć, bo jadam dużo bananów, orzechów, czy jogurtów. Z sodem już może być problem, bo przede wszystkim długi czas unikałem soli, ale zaczynam to zmieniać.
Ale przedwczoraj zrobiłem kolejny test i tym razem obyło się bez takowych problemów, wiadomo, zasnąć łatwo nie było jak to po takim wspomaganiu, ale nie doświadczyłem kołotania serca i tego rozpierdolu w głowie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 02.02.2024

5L wody dziennie u mnie leci. Ale ja ćwiczę i wale saa
Mimo wszystko 2L to mało płynów szczególnie jak walisz RC


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 02.02.2024

Podziwiam za te 5l wody, ja będę musiał jakoś zacząć pić więcej niż do tej pory.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 02.02.2024

Powiem jak wstajesz rano wal na czczo 1,5L
Wlewaj do szklanki 250ml idzie wypić na raz. Po kilku minutach znowu. Aż 1,5L pójdzie. Ja tak robię i już mam 1,5L wlane.
Resztę rozkładam w ciągu dnia + 1,5L podczas treningu i naprawdę te 5L wtedy to nie tak dużo.
Więc 3-4L ogarniesz na spokojnie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 02.02.2024

5 Litrów to bardzo dużo, przecietny mężczyzna jeśli nawet pracuje fizcznie nie "na słońcu" to potrzebuje 3 -3,5 litra, osoba pracująca nie fizycznie mniej. To co podałeś może być już niebezpieczne dla zrowia w szegóności, że nie jest to czysta woda tylko z "wkładką" jak piszesz.