Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 02.02.2024

(02.02.2024, 13:37)kurvvisko napisał(a): Podziwiam za te 5l wody, ja będę musiał jakoś zacząć pić więcej niż do tej pory.

Nie pij tyle. Odwodnisz się - zwiększysz jeszcze bardziej diurezę.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 02.02.2024

Lukas1985 nie no, 5 litrów w życiu bym nie dobił skoro mam problem z wypiciem dwóch litrów, po prostu wiem, że piję za mało wody i muszę to trochę zwiększyć


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Mati7 - 02.02.2024

To ja robiąc na budowlance latem na dworze w upały 5litrow nie wypijam xD 3 to max


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 02.02.2024

Diabeuuu jest po prostu jak wielbląd studnia bez dna xD dla niego to i z 10 l będzie za mało xDD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 02.02.2024

Ludzie ja siedzę nie tylko w temacie dragów jak większość tutaj "ekspertów" ale też cwicze od lat na siłowni. Mam dietę bije sterydy i zapierdalam i mam pojęcie o tym i jak pisze że 5L jest ok to jest ok. Niektórzy piją po 7-8L i nic się nie dzieje. Zrozum jeden z drugim że gdy walisz sterydy i ćwiczysz to 5L możesz normalnie wypić.
Dlatego pisałem że jemu wystarczy te     3-4L.

(02.02.2024, 13:46)Czeslawo napisał(a): 5 Litrów to bardzo dużo, przecietny mężczyzna jeśli nawet pracuje fizcznie nie "na słońcu" to potrzebuje 3 -3,5 litra, osoba pracująca nie fizycznie mniej. To co podałeś może być już niebezpieczne dla zrowia w szegóności, że nie jest to czysta woda tylko z "wkładką" jak piszesz.

Z jaką kurwa wkładką?? Co Ty człowieku wypisujesz??


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Biały Miś - 02.02.2024

Kurwa załóżcie sobie temat w Hyde bo to chyba nie jest temat do gadki o biciu, siłowni, suplementacji czy kurwa jak nie zgwałcić kozy.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Mef123 - 03.02.2024

Jak ten Heniek ma się do prawdziwego Hexenu też jest taka kurewska po jednej sztuce sollo dzień 🌞 chodzi mi o takiego lika do stimów?
Jest w igłach czy biały grudach ??
Z góry dzięki za odpowiedź pozdro 666


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 03.02.2024

Trochę mu brakuje do ori Hexenu. Ale na ten moment nigdzie lepszego analogu nie znajdziesz.
Napewno stymuluje mocniej niz Nep i można to odczuć wyraźnie, libido akurat w moim przypadku lepsze miałem po nepie. Schiz nie uświadczyłem. 
Ogólnie raczej nie ma co się zastanawiać i pobierac jeśli lubisz tego typu RC


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Supernova - 06.02.2024

Bardzo mocny hexen cześć wciągnięta a cześć zostawiłem na potem aż organizm odpocznie jest Moc!


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 06.02.2024

HEXEN trzyma poziom potwierdzam sporzywam