Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 11.02.2024

horsii 
Dziury w mózgu robi czytanie postów jajabuzy.
Analog henia jest w porządku.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 12.02.2024

To co kot_kreskowy napisał, obecny sort jest bardzo dobry. 
Chemik który to gotuję chyba dopracowuje formule i chybs jest na dobrym kursie. 
Porównując do poprzednich sortow to obecny poza hexowym rushem i mocą której ciut ubyło, posiada cała resztę hexowego wjazdu. 
Poprzednie też niby miały ale nigdy się nie zgrywało to razem a tutaj mamy cała game przy każdej aplikacji. 
Jak nie przepadam za analogami, tak to jest pierwszy jaki mogę polecić i to z czystym sumieniem 
Zmiana poprzedniej oceny na 8.5


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 12.02.2024

Tata wyczuł pismo nosem i poprosił o henia w nagrodzie😋
Nice.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 12.02.2024

Powiem wam, że wkręciłem się w ten analog, mało trzeba brać a dobra fazka jest, więc polecam w chuuj


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 12.02.2024

(12.02.2024, 17:50)kot_kreskowy napisał(a): Tata wyczuł pismo nosem i poprosił o henia w nagrodzie😋
Nice.

A jakże 😎 ten jest naprawdę zacny, nie trzeba dużo jak ktoś wyżej pisał ale z kolei jak się małe dziubie to na 3 próbach gdzie właśnie skubalem maluchy to po 2.5-3h od przyjęcia potrafiło praktycznie do zera zejść.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 17.02.2024

Ajajaj ja znam stary hexik jak ten faktycznie jest lepszy to nie mam pytan😺


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 19.02.2024

Snifcio jest lepszy od poprzedniego rzutu to na bank, działaniem jeżeli mówimy o samej fazie jest już wierniejsza oryginałowi.
Dalej to jest analog i nigdy nie będzie wierna kopią, ale jest duży progress i moim zdaniem faza jest przyjemniejsza niż np ta która oferuje Nep


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - dzwudziesty - 19.02.2024

Epsiakos jest tam nutka euforii czy dalej sama agresywna stymulacja?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 19.02.2024

dzwudziesty kompletnie nie agresywna, przyjemna i nie nachalna.
A co do euforii, jeżeli mamy na myśli nad wyraz dobry humor/samopoczucie to tak i jak pisałem wcześniej nie jest to symulacja z gatunku tępych a przynajmniej ja takiej nie miałem. 
Bardzo dobre do prac biurowych a i po samym użytkowniku nie widać.

Według mnie bardzo łagodne ogólnie, nie sprawdzałem limitów bo przy 50mg było bardzo fajnie więc nie zwiększałem.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 22.02.2024

Ogolnie spoko, ale czy to dziala jak stary hex? Jakby opowiem potem, za mało testów. Jednak i tak mimo wszystko warte uwagi.

Edit: musze dotac, że niestety próbowano minimalnie (hex) po alko (0.5 soplica + 1 piwo). 

Mimo wszystko niemal wszystko brałem  po alko i zazwyczaj wtedy lepiej wchodzą dla mnie psychodeliki czy zioło, niwelując anxiety i ten lęk (po małej dawce alko, np. 4 pak).

W każdym razie dam znać co na trzeźwego o tym sądzę kiedys.