Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ZmiataZplanszy - 22.02.2024

(22.02.2024, 18:57)Snifcio napisał(a): Ogolnie spoko, ale czy to dziala jak stary hex? Jakby opowiem potem, za mało testów. Jednak i tak mimo wszystko warte uwagi.

Nie działał i nigdy nie będzie, słowo na końcu analog mówi za siebie wszytko


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 22.02.2024

Ok, ale mowia ze nawet lepsze.
Edit.
Jest mocne jak trzeba ale jak to jakieś mieszane 3cmc z 4mmc albo 4mph (♡) to nie to samo. Dla mnie 2 najlepsze, hex i 4f-mph.
Edit 2.
Teroche sobie narzekam ale i tak spoko jest. Tylko delikatnie nowi panowie! Po 0.30 na probke.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 22.02.2024

Ja bym nie powiedzial, ze lepsze. O wiele wiecej ubokow. Dziala co prawda dluzej, ale cos za cos. Roztrzęsienie itd. I nie ma tego takiego "boom" jak po prawdziwym henryku, tego przez które mialo sie ochote dorzucic już po 30-40 minutach, mimo że bomba trwala w najlepsze tylko ze wejście sie skonczylo - aby tylko znowu był ten wjazd. Podobno kultowa   No i kurwa, najwiekszy problem (przynajmiej dla mnie) to to ze nie wiadomo, co to za związek. 



Ja uwazam, ze nie ma niczego co by zastąpilo hex-en.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 22.02.2024

(22.02.2024, 19:17)horsii napisał(a): Ja bym nie powiedzial, ze lepsze. O wiele wiecej ubokow. Nie ma niczego co by zastąpilo hex-en.

No ale 4mmc zastępuje mefe stąd?

W sumie jak będzie mniejszy zjazd i trochę mniejsze działanie to spoko, chociaż hex mial minimalnie zjazd i tak. No i schizy ze ktos jest obok za oknem czy cos po większej ilości.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 22.02.2024

Snifcio mefedron = 4mmc tak ogólnie.
Mam nadzieję ze mnie nikt źle nie zrozumiał, to nigdy hexenem nie będzie , zresztą tak jak horsii pisał.
Ale ta wersja analoga jest naprawdę w porządku, nie będę się powtarzał zresztą nt. Działania.
Jest to dobra opcja w obecnej wersji jak ktoś chce coś mniej ogłupiającego (alfy) albo z "naturalniejsza" faza niż np Nep który w pewnym momencie robi z nas cyborga XD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 22.02.2024

Czyli jak zwykle dobry drag zabierają i nie można nigdzie zrobic, chociaż, co ciekawe, to wszystko nielegal - czemu akurat Henia nie da się zrobić czy porządnego 4mmc?


Uważam, że to wciąż lepsze niż alko, pewnoe jak wszyscy tu, ale co prawda ludziom potrafi odjebac po takich rzeczach, bo nie maja umiaru.
Ogolnie to nauczony jestem na starej dobrej mefie, w między czasie hex od predzia wjeżdżał- zajebisty - i inne.


Na koniec pytanko jak ze zjazdem i czy libido wyjebie jak powinno, czy nie warto po to probowac tego mocniej? 🫡😶


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 22.02.2024

Snifcio akurat 4mmc z tego co się orientuję lata prawilne a co do hexenu, chyba brak az takiego popytu żeby ktoś ryzykował zwyczajnie, albo koszt produkcji jest na tyle wysoki że cena detaliczna była by z orbity.
Na Darkwebie jak się dobrze poszuka to jest podobno


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 22.02.2024

Snifcio  Przecież 4-mmc lata. Da się zrobic i jest robione.

A czemu tak z hex-enem jest? Cięzko powiedzieć. To może byc kwestia dostepnosci prekursorow - ale nie chodzi o to ze nie ma ich w ogole.


Są, ale tu chodzi o coś innego. Na przyklad gdy robisz 4-mmc to na te chwile nie budujesz związku "od zera" tylko kupujesz polprodukt, w wypadku 4-mmc to jest 4-metylopropiofenon, lub o jeden etap produkcji pozniej 2'-bromo-4-metylopropiofenon. Potem go sobie dokanczasz. Tak jakbys zaczal robote od polowy. Takie cos znacznie przyspiesza proces i obniza cene dla takiego co sobie dokancza, bo te prekursory są produkowane w ogromnych ilosciach i dzieki temu sa bardzo tanie - o wiele mniej wydasz niz jakbys to mial robic od poczatku.

W wypadku hex-enu zdaje sie byc problem z takim prekursorem ktory mozna sobie "dokonczyc". Na rynku takze nie ma a-PHP, ktora jest robiona z tego samego posredniego polproduktu (2-bromo-heksanofenon), stad takie podejrzenia. Oczywiscie nie znaczy to że sie nie da, tak jak mowilem - da sie. Tylko to oznacza wiecej roboty, wieksze koszty. Widocznie nieproporcjonalne do zysku, bo jakkolwiek dobry by to nie byl beta-keton, to nikt nie bedzie placil za niego jakichs chorych pieniedzy - od tego one są żeby były tanie, mocne i krotkie w dzialaniu. Dlatego są tez tak powszechne i tak, nazwijmy to, upadlające rownież.

Poza tym to mogloby sie nie sprzedac zwyczajnie. Nie w kazdym kraju na świecie wszyscy mają przepisy w chuju jak u nas, i gdzieniegdzie starają sie jeszcze stosowac do prawa. Na przyklad Holandia ktora zaopatruje znaczna czesc europy w RCki - tam sie jeszcze bawią w same legalne towary. Tak wiec mnostwo osob zamiast szukac jakiegos nielegalu ktory jadla ostatni raz X lat temu po prostu kupi to co teraz legal, bo jest ogolnodostepne itd.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 23.02.2024

Còź, to jednak nie to samo, ale podobne w sumie. Moze byc, ale moze jest cos lepszego teraz? Cool

Zjazd taki sobie, znosny po ok 1g przez noc.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kodow - 24.02.2024

ten hexen to poezja, chuj z chlorami i nepem. Działa wyśmienicie, tylko do wypłaty i leci następne