Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ferdzio Kiepski - 25.02.2024

kodow Tak i te ciary na całym ciele. Plus też taki że przy przegięciu pały nie wygina kończyn.. A fizyczna energia jest. Nie wiem na czym ten ANALogue siedzi, ale to musi być jakiś piękny czar... Big Grin
Poezja, stymulacja defraudacja i znikoma zjebka, nie czuć zmęczenia nawet po wielu nieprzespanych nocach spędzonych na wpierdalaniiu


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 25.02.2024

Dobry wieczór,
Na wstępie bardzo dziękuję za nagrodę Escobar 
Wpadło w zeszlym tygodniu 3 gr tego cuda i zrobione na pniu.

Fotki zabrakło bo kota zabrało, jednak materiał poglądowo jest ciągle taki sam.
W działaniu czuć lekkie zmiany, do czego już przechodzę.
Na wstępie poleciał sniff dość spory ok 200mg, który wydaje sie być jeszcze bardziej łagodny dla nosa jak i gardełka po spływie i smak określiłbym jako neutralny.
Czuć spadek mocy(działanie jest obecnie bardziej dopaminowe - wcześniej grała noradrenalina bardziej) nad czy ubolewam jednak nie jakoś specjalnie znacząco bo towar i tak wypierdala z kapci na marsa, serio Podobno kultowa

Natomiast zwała jest odczuwalnie mniejsza, nie wygina i zniknęły te pojejebane skurcze, także to na pewno na plus.

W kwestii libido nadal jest ogień.
Nie odczułem ani jednej schizy, żadnej dziwnej akcji, brak nieogaru nawet przy dużych wrzutach, idzie się normalnie skupić na wszystkim, nawet płyny wchodzą normalnie co mnie miło zaskoczyło.

Bardzo dobry sort 9/10
Duże polecanko👍
Dzieki ElPatron za darmoszkę.
Jesteś wielki💪💛


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 26.02.2024

Kurde panowie, przegiąłem i cały dzień myslem ze policja po mnie jedzie lol.
Grube gowno w chuj.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - ZmiataZplanszy - 26.02.2024

(26.02.2024, 11:45)Snifcio napisał(a): Kurde panowie, przegiąłem i cały dzień myslem ze policja po mnie jedzie lol.
Grube gowno w chuj.

Hahahahaha takie to jazdy na tym są xD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 26.02.2024

Snifcio xDD Ciesz się że matka z kosą nie stała za drzwiami żeby cię zajebać u mnie tak było na hexie dlatego nigdy nie ruszę więcej. I nie ważne czy to analog, czy hex xD ten posłał mnie do Choroszczy na wakacje. XD I centralnie to było w czerwcu w wakacje tamtego roku i zafundował mi je po części Yalasek także dzięki tego nie zapomne do końca życia. XD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - GlasshanD - 26.02.2024

Nie da się ukryć że ten henio przedni  fhoooj zawodnik mam tego jeszcze 2g takze nie jest tragicznie ,a bedzie tylko lepiej gdy na dniu wpadnie go wiecej 
Tej pozycji nigdy zbyt wiele także ino  pobierac poki jest  aby potem nie szlochać że out of stock  Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ferdzio Kiepski - 26.02.2024

GlasshanD No mówię że mi lepiej od oryginału podchodzi, bo nie ma tych wielu uboków i można na nim lecieć dłużej i bez takiego zmęczenia.. I ja nie produkuję po nim psychoz


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - GlasshanD - 26.02.2024

Ferdzio Kiepski 
No,a ja to tylko moge dodać,potwierdzić z twym  powyzszym że ten hex to  bandzior ale taki udomowiony schiz paranoi etc jie uswiadczylem także gut malinaPodobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 28.02.2024

Kurde, lubię sobie dobrze na tym polecieć ale nie mam ani zjazdu, ani schizy. Jedynie te zęby mnie wkurwiają xd
Więc jak ktoś chce sobie to zażywać do bliskich spotkań i lubi się potężnie całować to odpada xd


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kalakanin - 28.02.2024

Jou mam parę pytań dotyczących substancji, po pierwsze jak z euforią? Z tego co wyczytałem występuje tylko na wejściu to znaczy ze potem zostaje sam speed? Przyjemnie jest po tym jak już euforia zejdzie? Ile potem trzyma ta stymulacja? Przez samą stymulację mam rozumieć ogólny brak pizdy tylko ostre pobudzenie?