Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kalakanin - 01.03.2024

Kurwa trochę mi wyjechaliście na psyche chłopaki, bo ja to np. wyzanawalem zasadę że bez alko to nie biorę. Problem u mnie jest taki, że same stimy za słabo mnie robią :// przykładowo testy Bandita solo wyszły tak 6/7 na 10 ale jak zajebalem 200mg najebany to dopiero był mój ulubiony stan. Tak po solo 3cmc nie odnalazł bym się na melanżu nie ma chuja, jak już to na chacie. Kurwa teraz pytanie czy Henryk jest w stanie zrobić dostatecznie bez wódy, tu chyba problem u mnie może być przez złe przyzwyczajenie..🤔


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 01.03.2024

kalakanin bez apelacyjnie Henryk jest mocniejszy od bandyty, inny profil zresztą.
Do cmc czy MMC do 3 piw w pewnych odstępach można na luzie, byle byś od 30% wzwyż nie ładował.
Ja i Kot mówimy tutaj o stymulantach typu Henryk, alfy, nep czy mdphp i 4f


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kalakanin - 01.03.2024

No ogólnie nie testowałem jeszcze żadnego z tych mocniejszyh stymulantów, skoro według waszej opini ten Henryk jest mocniejszy od bandyty to może wystarczy bez alkoholu 🤔 a jak z browarami przy nim z 2/3 można strzelać? Jak myślicie?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 01.03.2024

(01.03.2024, 12:46)Epsiakos napisał(a): Ja i Kot mówimy tutaj o stymulantach typu Henryk, alfy, nep czy mdphp i 4f


Ja to generalnie mówię o wszystkim.

Bo z jednej strony przy hexie podniesie cisnienie a z drugiej przy cmc/mmc zbija fazę za mocno wiec... Po chuj?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 01.03.2024

kot_kreskowy czasami ciężko niektórym wytłumaczyć, jeszcze przy cmc/MMC jak dotrze do nich to wiesz wszystko ok, ale jak się zapomną i np przy hexenie czy Alfie tak popłyną to wiesz jaki może być efekt


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 01.03.2024

(01.03.2024, 12:22)kalakanin napisał(a): Kurwa trochę mi wyjechaliście na psyche chłopaki, bo ja to np. wyzanawalem zasadę że bez alko to nie biorę. Problem u mnie jest taki, że same stimy za słabo mnie robią :// przykładowo testy Bandita solo wyszły tak 6/7 na 10 ale jak zajebalem 200mg najebany to dopiero był mój ulubiony stan. Tak po solo 3cmc nie odnalazł bym się na melanżu nie ma chuja, jak już to na chacie. Kurwa teraz pytanie czy Henryk jest w stanie zrobić dostatecznie bez wódy, tu chyba problem u mnie może być przez złe przyzwyczajenie..🤔

Mistrzu, w Twoim przypadku sprawa jest jasna. W kazdej substancji szukasz tego efektu, jaki daje Ci alkohol. I tyle w temacie. Piszac, ze stimy Cie robia za slabo, od razu widac, ze chcialbys od nich dostac to, czego dostac nie mozesz. Bo to przeciwienstwo profilu dzialania. Alko to depresant, a stim to stymulant. Z racji, ze jestes juz na etapie opisywania pewnych faktow przez pryzmat tego czy piles czy nie, to na Twoim miejscu nie zastanawialbym sie co tu wrzucic, tylko przestal bym przede wszystkim pic. No ale jak masz inne zdanie i nie widzisz, ze masz z alko gruby problem, to nie dokladaj sobie dragow. I lykaj procenty. Nie dokladaj sobie dragow, bo jak umrzesz, to zrzuca wine wlasnie na to. A Ciebie zabija alko


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kalakanin - 02.03.2024

Tej no kurwa bez przesady jak ja w tym roku to w melanż (alko + dragi) dwa razy poleciałem i jakiegoś alkoholika ze mnie robicie xDD wsumie ćpając w tym roku 3 razy bo jeszcze bandytę na trzezwo testowałem, coś mi się wydaje że każdy tutaj z was co najeżdża tak na mnie to napierdalacie po nosie 10 razy częściej niż ja (widzę to po waszych wypowiedziach, częste zdjęcia recenzje, na pewno nakurwiacie częściej niż raz w miechu). A u mnie sprawa wygląda tak, że lece w melanż ekstremalnie rzadko ale jak już to nie odpowiada mi profil działania np. Bandita solo (nie daje nie ogaru, nakurwiam Chopina palcami i szczenką, jestem spięty. brakuje mi tego dodatkowego rozluźnienia które było w przypadku połączenia z alko)
Więc może jako "znawcy" zamiast wpychać mnie od razu do trumny warto pierw zapytać ILE i JAK CZESTO ktoś zarzywa daną kombinacje.... Spoko rada, aby nie łączyć ale może jakaś propozycja czegoś co właśnie fajnie wykurwi z butów, ale da się wyjść do ludzi pogadać a nie, że macham palcami, miele mordą i jestem spięty jak po bandicie

Pozdro


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 02.03.2024

kalakanin ja się odnosiłem mistrzu odnośnie typowych stymulantów bo one potrafią srogo wywalić ciśnienie, piwo to jeszcze nie koniec świata ale nie zaleca się mieszać.
Wódka to już niestety proszenie się o kłopoty, nie mówię ci tego jako osoba która zażywa, tylko jako były ratownik


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 03.03.2024

Nie będę pisał recki bo sort jest ten sam.
W dalszym ciągu mogę polecić go z czystym sumieniem, pamiętajcie tylko że mimo iż jest w miarę łagodny to ostrożnie z dawkowaniem, potrafi zaskoczyć nawet weterana


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kodow - 03.03.2024

Epsiakos  Mnie zaskoczył nieźle i to po benzo tak mnie pobudził do życia że to chuj Smile