Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 05.03.2024

Benzo jest dla miętusow. Zwała buduje charakter. 😎
Ale co to za zwała jak w sb wieczor opierdalasz solo dyszke tego bialego szalenstwa z kswalkiem niedzieli jeszcze i w sumie to nie zmróżylem jeszcze oka, chwile aby w ciopągu na stopniu podczas porwotu z pracy. Troche powiginalo,troche ruchy zamaszyste i  teraz juz odczuwam wypompowanie orhszmu z nagnezem bo skurcze sa niewaskie. Uzupełnianjcie witaminy przy maratonachbo idzie normalbie pic na tym i co mjie zaskoczylo to normalnie zjadlem. Co prawda to byly dwa jogurty duzez
, jskies banany obiad u kklientki. A nie to byli przed
[Obrazek: 20240302-170838.jpg]
Dzieki bardzo za darmoszk Escobar 

Stokrotne dzieki  miala byc na urodzinki u znajomych ale  jak wolą żryc sebixowe fety i umierac dwa dni po tym gownie  to co , heja banana piekła nie ma Podobno kultowa

W sobote wieczór przyssalem żurawia do torby w niedziele kolo południa echo dna samary, dzis dzień po dlugim wolnym przymusowym w pracy, wtorek sie juz zaczął a ja nadal kurde faja nie śpię.
No nic sie nie zmieniło przez dwa tygodnie ten sam sort. Mocne bydle
Powyginalo troche kota , nie powiem ale  jebac to. Czego się nie robi dla nauki. Podobno kultowa

Generalnie byla to raczej ostatnia nagroda jaką pobralem i teraz czas na zmiany 42 latka to już niewasko.
Ale o tym wiecej napisze w odpowiednim poście
Dzięki Escobar

Brac bo dobre to jest😁


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 06.03.2024

kot_kreskowy zazdroszczę ci że umiesz po tym jeść. Ja nawet wodę ze strzykawki muszę pić bo nie jestem w stanie przełykać normalnie. A to wszystko przez to że zęby gąbki, już nie ten bruksizm który mnie wcześniej dopadł. Muszę sobie zdecydowanie przerwę od tego szatana zrobić.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - horsii - 06.03.2024

Kurde, dawno temu mialem, no... takie srednie (zeby nie powiedziec zle) doswiadczenia z tym wynalazkiem. Ale przesadzilem wtedy jak sam skurwysyn wiec no czyja to wina ?? Podobno kultowa 

Myslalem czy sprobowac kawalek, no skonczylo sie tak: 

[Obrazek: Rugka5e.png]

Zapodalem 30-40 mg, mile zaskoczenie, wazokonstrykcja jest (NO TRUDNO ZEBY JEJ NIE BYLO PRZY STYMULANTACH Podobno kultowa ) ale taka ze to huy a nie wazokonstrykcja jakby ci dlonie czy stopy wywieźli na biegun polnocny. W sumie nie zwracam na to uwagi wiec jest git. 

przyjemny buzz, nie ma takiego popieprzenia z przemieszaniem ze nie wiesz za co sie zabrac i szukasz sam nie wiesz czego. nie jestem kosmicznie wystrzelony, nie ma jakiegos roztrzesienia, idzie sie skupic - ja akurat sobie siadlem do FL Studio i napierdalam tak do teraz, idzie zajebiscie i pewnie jeszcze "troszke" mi zejdzie, wkrecilem sie, jest cool Podobno kultowa 

no na razie tez duzo nie moge powiedziec jak mozna sie domyślac bo to aby 1 wrzutka xD ale poki co jest przyjemnie. tak jedna dwie wrzutki czy cos to git, tylko pewnie byloby juz mniej git jakby poleciec z tym okrutnie i ladowac caly czas. No ale na takie cos sobie nie moge już pozwolić - w zeszlym roku urodziny spedzilem w psychiatryku przez takie maratony Podobno kultowa Podobno kultowa teraz nie ma chuja. dobrze ze wiekszosc tej dyszki to nie dla mnie. xD

jak podjem troche wiecej na przestrzeni czasu (troche w sensie troche, a nie to co potężni stimiarze rozumieja przez "troche" xD) to napisze wiecej jak to sie ma dlugofalowo, w kazdym razie poki co mogę powiedziec ze jestem zadowolony. daję okejke.


fotka jest tutaj jak cos: https://dopal.org/showthread.php?tid=11&pid=81708#pid81708


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 06.03.2024

Potezni stimiarze xD śmiechem, czyli nie myliłem się to jest wyjątkowo dobre


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 06.03.2024

horsii  nie spodziewałem się po Tobie, że będziesz wrzucac jakiś ew jakaś losowa substancje. A jak to jakiś hexylon ?


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 06.03.2024

Chciał zobaczyć i zweryfikować czy to co pisaliśmy ma się jak kolwiek do stanu faktycznego


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 06.03.2024

Każdy eksperyment to ryzyko. A mi by się nie chciało tak ryzykować jakimś możemy czy substancja co do której nie wiem nic. Za długo w tym jestem i za dużo widziałem. 
Na dobrą sprawę - wywala Ci tachykardię po takim miksie i co zrobisz ? Na amph znasz okres półtrwania wiesz mniej więcej kiedy puści, na nep-ie czy Heniu masz doświadczenie bo wielu ludzi to brało ale tutaj ? 
Jeśli to faktycznie hexen analog i Escobar trzyma się struktury a nie działania to z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć że to jakiś hexylon który lata po Europie. 
Bynajmniej. Nie chce, żeby to brzmiało jako zarzut wobec vendora ale to raczej daleko idące BHP w kwestii samego ćpania.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 07.03.2024

Hexylon czy kutylon - to wukurwia z kapci a jak polecisz za grubo to pożre cię, przemieli i wypluje Podobno kultowa
Ja już wysiadam ze stymulantów mocnych na amen. 
Za stary juz na to jestem.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 08.03.2024

Tak po dłuższych testach mam wrażenie, że po starym Heniu był nieco mniejszy, może krótszy zjazd, zdecydowanie szybciej można było zasnąć i ze względu na to wszystko jakoś bardziej skorzystać na tej jego fazie. Nie da się po tym jeść za bardzo przez długi czas, ale polecam na ten problem np. jogurty itp., bo głodnym się jest. No i porządnie się nawadniać, odczujesz to jak już będzie schodzić, przy czym co 30 min trzeba to wylać na porcelanę - może za mało elektrolitów zostaje Big Grin
Mocne jak trzeba i może też mocno wywalić oczywiście, można słyszeć rozmowy czy dźwięki czegoś "za drzwiami" bardzo wyraźnie albo nawet widzieć np. jakieś światło, ale jak wyjrzysz, żeby się upewnić i nikogo nie ma, to na bank schiza - odłóż to, olej wszystko i czekaj aż przejdzie, a nie będzie to najłatwiejsze, nie będziesz pewien, co jest prawdą (po sprawdzeniu nikogo nie będzie, ale nie będzie też racjonalnego myślenia). Najlepiej w ogóle nie wyglądaj, bo na tym etapie już nie wyglądasz Podobno kultowa
Ogólnie oceniam, że warto, nawet polecam, ale z mocnym umiarem. Trochę jak dla mnie za mało miąższu My w tym jest. Jest kilka takich mocnych stimów, ale ten (ogólnie Henio, chociaż jakoś originał wspominam lepiej) wyjątkowo kusi dorzucić. Najlepsza ocena produktu, to czy kupiłbyś go ponownie - jakoś czuję, że na pewno, ale póki co zobaczę za jakiś czas, co tam jeszcze w bufecie. Jakieś sugestie?
I na zakończenie, Esco król -⭐⭐⭐⭐⭐, świetny kontakt, szybka dostawa, następny posiłek tylko tam  Cool Oczywiście nie zaryzykowałbym i nie sprawdził, gdyby nie to forum i Wy <3


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 08.03.2024

Snifcio 
Widzę, że my na jednym kamieniu chowani  Podobno kultowa
Zdecydowanie brakuje mu jak to określiłeś - miąższu. Ja to określam mianem pazura ale wiadomo o co chodzi.
Ciekawie napisana opinia, dobra robota🤘
Prosisz o sugestie? 3CMC SNOW / ICE
Smacznego👍