Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Diabeuu666 - 13.03.2024

No apvp targa nerwy strasznie.. co nie oznacza że zrobiło ze mnie debila..bo nim nie jestem kurwa. Mam psyche ze stali hartowanej zmieszaną z domieszką diamentu i skały. Mało jest ludzi co by przeszli ta samą drogę co Ja i nadal zyli. I to nie przechwalanie się ale.fakty.
Bo znam ludzi co po ciągu 4 dniowyn na Alfie trafiali do psychiatryka i do dzisiaj nie dochodzili już do siebie. A ja miałem 4 lata ciągu z małymi przerwami trwającymi 3-5,dni i znowu lota 
A to tylko 4 letni wycinek z ponad 20letniego doświadczenia w tej tematyce. No co zrobić. Tylko się cieszyć że jestem i funkcjonuje. A poryty łeb napewno mam w jakimś stopniu..ale biorąc pod uwagę co leciało, jakie ilości i tyle lat to jest super.

Pozdrawiam


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 16.03.2024

Do poniedziałku dam znac czy sort jest ten sam, pewne błędy popełniłem xD


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Ser Pleśniowy - 17.03.2024

Czekam wręcz na twoja opinie


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 18.03.2024

Dzięki za nagrodę w ramach konkursu Sr.  Escobar 

Fotę zagubiłem w natłoku melanży, różnych testów, wiecie rozumiecie.  Smile Sort jasno brązowy, taki piaskowy bym określił. 

Co do pakowania, jak zwykle mega, nie będę pisał co i jak, ale o BHP, to Pablo dba bardziej niż Pablo kiedyś z Kolumbii. Podobno kultowa

Co do  samej substancji to mogę powiedzieć, że rózni sie od tej co miałem do czynienia z końcem 2023 roku. Wydaje się, że po aplikacji 50 mg wcześniejsza "robiła dobrze" trochę wjeżdzał ten "analog" na ciało. Teraz czuć, że szczur poszedł, ale działa jak dla mnie bardziej stabilnie, wybacza więcej.
Przy poprzednej między 50mg a 70 mg to było bardzo mocno odczuwale, tu jakby jest większy marginses, nie oznacza, że tu można sypać, jak cukier do kawy, trzeba rozważnie zabierać się za te klocki.  Smile

Co do samego działania, to analog hexa rozwija się stabilnie, nie skokowo, Myślę, ze pierwsze efekty odczuwalne są po 5 min, a całosć trzyba dość długo ponad godzinę z kawałkiem. Libido jak dla mnie lekko podnosi, występuję ochota do rozmów, czegoś robienia bez konkretnego ukierunkowania. 
Parcie na dorzutki średnie co jest pozytywne dla mnie. Mimo, że aplikacja bezbolesna praktycznie, na drugi dzień nos dostaje po dupie, mocno wysusza, maść nawilżajaca rozwiązuje tę suchość dość szybko  Smile

Podsumowując, pamiętajmy, że to tzw. analog Hexa to nie w myśl definicji substacja o podobnym składzie, a interpretacja Escobar przy użyciu składnika, a raczej skladników. Działanie spełnia i wypełnia kategorię stima.

To łagodniejszy "brat" poprzednika co uznaję za pozytyw, zapewniający stabilne efekty i utrzymujące się ponad przeciętną .  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - monio - 18.03.2024

Witam  substancja przyjemna ale dopiero jak organizm się przyzwyczaj 
najpierw sie spina całe ciało  spjęty  początkowa faza euforia potem spid 
napewno nie jest jak stary hexem 
zjadłem przez weekend 2.5  g 
Paronoje do zniesienia  
moja ocena to 8/10
Smile




Vapowanie nie darady


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 18.03.2024

Ok to już teraz jestem prawie pewny, to co mam teraz jest troszkę inne od tego co miałem na początku lutego
kot_kreskowy i parę innych osób zadowoli fakt że jest mocniejszy, stymulacja jest tutaj na pierwszym planie, tak więc ostrożnie z dawkowaniem.
Trzeba brać dużo mniejsze dawki, nawet weterani stimów.
Cardio wchodzi jak się weźmie ok. 80-100mg na raz czy ogólnie w krótkich odstępach.
Obecnie przypomina to w działaniu trochę Nep z uwagi właśnie na takie zesztywnienie i jeszcze dochodzi lekkie seplenienie (nawadniać się i będzie ok).
Dorzutki działają dość długo dając ten sam stan jak w poprzednim sorcie.
Na początku myślałem że pojawia się rush zbliżony do oryginału lecz trwało to raptem max 5 min i tak jakby "error - rushsim-hexen.exe is not working, boot up from oryginal disk" no ale najgorsze co zawsze towarzyszy hexenrushowi jest 🤣 ssanie na dorzutke jest identyczna, można kontrolować w miarę łatwo chęci na dorzucenie, nie jak w przypadku pierwowzoru gdzie nie ma takich zachammowan.

Podsumowanie
Dawkowanie zalecane
Nowicjusz - na start 10-15mg i do +/- 30 można zwiększyć w połowie zabawy
Osoba obyta ze stimami - 20 na start i również do 30-35
Stimiarze - 30 na start a potem z glowa
Weterani - nie ważne jak duża masz tolerke max 60 na start, jeżeli tak wyśrubowana macie tolerke na nepa i podobne stimy ale ja bym zaczął od 30mg

Ja oczywiście podczas testów nie dość że się pomyliłem tak drugim razem była kolejna muka w postaci podbicia stanu pierwszej substancji i zwyczajnie trzeba było zrobić chociaż te 48h regeneracji żeby się dowiedzieć co i jak.
Ocena - 8-8.5 chemik jest na właściwym torze, musi proporcję dopracować, sama substancja jest całkiem dobra, czas działania do 2h, rozkręca się od 3 do 10min z tego co zauważyłem.
Samo działanie substancji jest specyficzne jak pisałem wyżej, początek bardzo podobny a nawet zaryzykuję stwierdzenia że blizniaczo podobna do Nepa.
Po upływie 30min znika to podobieństwo i wchodzi typowa stymulacja która jest tutaj wyrazna i momentami tłumiąca resztę działania tej substancji.
Sama stymulacja w miarę do ogarnięcia, ci co mają słabe głowy niech odpuszcza bo zauważyłem że lekkie zwidy mogą się pojawiać mimo zachowania BHP, innymi słowy bardzo obciąża organizm (nie spotkałem się z czymś podobnym bądźzbliżonym), generalnie pierwszego dnia zanim powiedziałem pass to odnosiłem wrażenie jakbym 3-4 dni na tym był.
Dlugo bardzo schodzi, dłużej niż oryginal przy tej samej ilości.
Co do ubokow dzień po, chyba jedynie zmęczenie.

Jak chemik da radę działanie z poprzedniej wersji podbić do intensywności stymulacji w obecnej wersji to było by idealnie.

Chyba tyle ? Jak cos jeszcze zaobserwuje to napiszę, możliwe że będę miał poprzednią wersję to porównam jeszcze dokładniej


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 18.03.2024

Epsiakos 
Mocne gówno 😎
Niestety albo na szczęście Podobno kultowa nie mi pisane teraz testy tego.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 18.03.2024

Prawda mocna stymulacja lecz mnie bardziej zastanawia to zmęczenie które się pojawia jakoś po 3-4h


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - PIXA - 18.03.2024

Jest to najlepszy stymulant na rynku
UWAGA z dawkami Exclamation można ostro przeholować


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 18.03.2024

Moim zdaniem poprzedni sort byl fajniejszy
PROSZE O SCALENIE POSTA POWYZEJ Z TYM.

Proszę podchodzić bardzo ostrożnie do substancji, pisze to z uwagi na recenzję Czeslawo która idealnie opisem pasuje do tego co dostałem ja horsii kot_kreskowy poprzednim razem.
Sort który wpadł w ten weekend jest niebotycznie mocniejszy od poprzedniego, nie wybacza błędów

[Obrazek: IMG-20240318-180727.jpg]


Tak wygląda wersja co ja dostałem

Uważajcie z dawkowaniem, nie wiecie ile brać to napisz tutaj i wrzuć zdjęcie poglądowe.
Jeżeli wygląda jak na zdjęciu które zalczaylem to zacznijcie od 10mg i stopniowo zwiększajcie dawkę do momentu aż będzie wam odpowiadać.

Sort jest dobry żeby nie było, ale nie wybacza żadnych potknięć.
Jeżeli macie tendencje do schiz, oddaj/sprzedaj bo zrobisz sobie kuku