Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=348)



RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 18.03.2024

Epsiakos 
To jest nowy sort hexa?
To wygląda jak mdphp Podobno kultowa
Opisem też by pasowało, chyba że chemikowi wyszedł taki mocny sort.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 18.03.2024

Epsiakos  Dobra robota, ja zdecydowanie miałem inny sort, foto Twoje znacznie różni się od tego mojego opisanego.

Warto formułować takie info, że Twój i mój opis to dość obszerna garść informacji dot. analogów Hex'a marki Escobar jednak zanacznie różnących się w kilku aspekach.

Zachęcam czytać zawsze recenzję nie tylko ostanią ale też wrócić stronę wcześniej,  aby mieć obraz całościowy tego na co można trafić, niemniej dwa aktywne "analogi" z tym zaznaczniem co poczynilismy z Epsiakos .  Smile


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Snifcio - 19.03.2024

Potwierdzam jeżeli chodzi o dawkowanie, jeden mały zly ruch i... lepiej nie. Tylko dla odpowiedzialnych użytkowników.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 19.03.2024

(18.03.2024, 23:33)Czeslawo napisał(a): Zachęcam czytać zawsze recenzję nie tylko ostanią ale też wrócić stronę wcześniej,  aby mieć obraz całościowy tego na co można trafić, niemniej dwa aktywne "analogi" 

Malo tego, idąc w tak mocne tematy (mowa głównie o nowicjuszach) warto poświęcić chwilę na porządny risercz, zadać pytanie, ciut głębiej sie zainteresować a nie tylko bezmyślnie ładować.

Analog hexen to jednak potężny kaliber i WARTO podchodzić do niego z należytą uwagą.
Pamiętaj, Choroszcz nie jest z gumy Podobno kultowa


PS
Prawdopodobnie trafiliście na wymianę sortu na magazynie i dlatego pewne różnice w temacie.
Stay safe 👍


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 19.03.2024

Na szczęście paranoi i schizow nie miałem, choć przy pierwszym razie to napierdalanie serca przy położeniu się do łóżka mogło mnie zaprowadzić do Choroszczy 😂


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 19.03.2024

kurvvisko 
Schizy czy paranoje to zarówno kwestia osobnicza jak i podawanych dawek czy ogólnie zeżartej ilosci.
A Ty jak masz z tym serduchem takie akcje to osobiście bym odpuścił takie mocne gadżety.
Zrobisz co zechcesz, to tylko sugestia.

Ale szkoda by było jakby coś się stało.
Tego nie chcemy.

Jest naprawdę dużo innych specyfików, nie trzeba się kurczowo trzymać takich mocnych skurwieli.
Ja wiem, że to się może spodobać, sam tak mam i lubię sie czasem przeorać, ale z takim czymś jak masz Ty, na pewno warto się zastanowić dwa razy👍


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 19.03.2024

Dobrze, czas na aktualizację
Sort jest piekielnie mocny co mówiłem, ale efekt z poprzedniej wersji nadal jest.
Moja idealna dawka okazało się 10mg co 2.5h.
Ekonomiczna wersja, nie dużo trzeba zebylo było fajnie ale także nie wiele żeby dla osob które nie ogarniają stimów bądź rzadko się w ro bawią.
Z głową panowie, nie ma co świrować niczym typowy Sebix w bawarze rocznik 93 ja rondzie, który próbuje zaimponować zatrzasnietej w solarium karynie.


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - Czeslawo - 19.03.2024

Epsiakos Mocne ?  To jakiś szatański Analog Hexa co dostałeś, skoro takie dawkowanie zalecasz, a Ty facet "nie z pierwszej łapanki" w tych tematach.  Podobno kultowa


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kurvvisko - 20.03.2024

kot_kreskowy jak się okazało, to było tylko za pierwszym razem, potem już było lżej 😝


RE: Hexen Analogue - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 20.03.2024

kurvvisko 
Dbaj o siebie.
Teraz temat jest naprawdę MEGA mocny.
Pozdrawiam