Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE (/showthread.php?tid=3484)

Strony: 1 2 3


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Lifeisbrutal - 09.03.2024

Niesamowicie Pod ćpunomatem to musieliby widzieć, że przyjdzie ten, taki o tej i o tamtej godzinie  akurat mając w paczce dragi. Tak bez powodu nie zwijają nikogo


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Niesamowicie - 09.03.2024

No i temat wyczerpany, dziękuję ☺️


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - kot_kreskowy - 09.03.2024

Niesamowicie 
Możesz obrać dowolną linię obrony.


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - coyc2 - 11.03.2024

(09.03.2024, 10:31)Lifeisbrutal napisał(a): Niesamowicie Pod ćpunomatem to musieliby widzieć, że przyjdzie ten, taki o tej i o tamtej godzinie  akurat mając w paczce dragi. Tak bez powodu nie zwijają nikogo
Takie coś wiedzą gdy "vendor" zacznie współpracować z policją albo go złapią i się "wysprzęgli" nie lubie pisać w ten sposób ani też żeby na paczkomat mówić ćpunomat przecież to jest trywialne do odgadnięcia.


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Lifeisbrutal - 11.03.2024

coyc2 No raczej tyle też wiem wróżbitami nie są żeby wróżyć z fusów. A co do " ćpunamatu" to niech każdy gada jak chce.


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Martin - 11.03.2024

Jak dla mnie jedyna zasada BHP przy odbiorze to zachowywać się jak człowiek, nie przychodzić wyjebanym żeby każda kończyna latała w inną stronę ani nie oglądać się w każdą stronę co jedną wpisaną cyferkę i na spokojnie podejść wziąć swoje wsadzić do plecaka czy kieszeni w kurtce i odejść. Najważniejsze to nie odstawiać cyrku i wyglądać jak człowiek.


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - duch - 11.03.2024

Moło kto interesuje sie jak dany sklep wysyla, czy dba o bezpieczenstwo swoje i swoich klientów.
Wiadomo jak zapytasz sklep czy dba o bezpieczenstwo to kazdy odpisze ze tak.
Tylko ważne jest jak dba o bezpieczestwo przy wysyłaniu np przez inpost paczkomaty
Dla większości klientów - ważne jest kiedy wyślesz  i cena jak najniższa.
I idziesz potem do paczkomatu i tak naprawde nic nie wiesz jak to Twoje zamówienie zostalo wyslane.
A od tego właśnie najwiecej zalezy, czy bedzie przypal czy nie bedzie.
A moze konto inpost z ktorego zostala wyslana przesylka służy juz im od 3-4 miesiecy i wysłali z tego konta juz 1000 przesyłek
i np 3 sie juz wjebały z tego konta a oni dalej wysylają z tego samego konta inpost,
to w takim przypadku ryzyko jest ogromne.
I w wielu innych przypadkach ryzyko jest ogromne jak sklep nie dba o wszystkie szczegóły.

Żebyś Ty jako klient mógł sie czuć bezpiecznie przy odbieraniu paczki
sprzedający (sklep) musi zadbać o szereg czynności 
aby to ryzyko spadało do najniższego możliwego.
Tylko to wiąże sie z ogromnym nakladem pracy i pieniedzy.
Nie bede pisal tu publicznie co dokładnie, ale jest tego troche.





oczywiscie 
Powered by Duch


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Mef123 - 12.03.2024

Jak paczka wpadła, to wiadomo status śledzenia się nie rusza wtedy trzeba zapomnieć o starym mailu wrawzie pytań niebieskich kurew, jak sprawa trafi na psiarskie, to morda na kłódkę i nic nie zamawiałeś nie mają dowodów to mogą Cię cmoknąć w pindola.


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - coyc2 - 13.03.2024

(08.03.2024, 01:14)whaaaaitwhat napisał(a): Imo to nie ma byc tak ze podczas zamawiania grasz Vabanque - nawet jak doleci to przy odbiorze tez pierdolisz wszelakie normy bhp i nie masz zaczynac sie martwic o swoja dupe jak ci rakiete zestrzela tylko masz zamawiac tak zeby miec wyjebane jak wpadnie na sortownii bo ty zrobiles wszystko dobrze po swojej stronie i nie myslisz o konsekwencjach w momencie jak wsm zrobic malo mozna.

Czytając twój podpis i czytając taki post to można paść ze śmiechu. Nie wiem jakie "RC" porównujesz do fety hm nie wiem jak działa te 4f-mph czy "feta" ale nie wiem na prawdę co mam powiedziec na taki brak profesjonalizmu, nawet w pisaniu.


RE: BHP KIEDY PACZKA WPADNIE - Czeslawo - 14.03.2024

duch  Święta prawda, to nazywa sie kompleksowe podejście do tematu.   Wink