Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Lifeisbrutal - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Lifeisbrutal (/showthread.php?tid=3530)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - hidden - 08.03.2024

to jest paczka-prezento-rekompensata jak cos, nie otwieram tu zadnego sklepu ani nic w z tych rzeczy, tak tylko w gwoli scislosci xd
co do grzybow to z 200g swiezego po wysuszeniu zostalo mi 12g, matematycznie mozna dawke +- chyba wyliczyc, moze to cos pomoze.
trojka to jest wersja pablo od Escobar , wszystko inne spoza internetu, pixy tez xd
pozdro i na zdrowie, daj znac jak z tymi grzybami bo sam napalony jestem jak skurwysyn a nie wiem jak sie za to zabrac


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 09.03.2024

hidden Wszystko napisze w swoim czasie. Nie wiem skąd to masz ale tematy faktycznie
 " kocury " . Na te moment mogę tylko napisać że zmiotło mnie z planszy i piguły za mocne...odkleiło mnie do takiego stopnia, że leżę bo nie mam siły podnieść a jak uniose łeb żeby inaczej sie położyć to świat mi wiruje xDDD Tzn nie wiem czy to piguły czy co.. Odezwie się jak zaczne kontaktować na tyle by coś sensownego przekazać
Ps. Bez odbioru


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - hidden - 17.03.2024

sie wie Big Grin mam nadzieje, ze nie zaszkodzilem w zaden sposob twojej psychice tymi srodkami, jednak z tego co piszesz wynika, ze otworzyly kolejne sciezki w twojej glowie takze zajebiscie ze moglem dla kogos zrobic cos dobrego Big Grin

ps. daj znac jakie instrukcje podal ci horsii , cos czuje ze mi sie przydadza Big Grin
pozdro


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 18.03.2024

hidden Mordo w żaden sposób mi nie zaszkodziłeś to było coś pięknego.
Jeśli nigdy nie jadłeś to zacznij od 2g suszonych grzybów ( tak radził mi horsii)
Pozwolę sobie skopiować to co on mi pisał.

" zjedz 2 gramy, przygotuj je tak:

to robisz tak: kruszysz grzybola do kubka, wciskasz cytrynke, czekasz 15 minut, potem zalewasz wodą 70 stopni albi ulubioną herbatką, czekasz kolejne 15 minut, e wuala, mozna pić, a grzybków nawet nie trzeba jesc bo całe dobro w wodzie jest "


Ja niestety nie miałem cytryny więc po prostu zjadłem je o tak xD , ale sposobem horsiego mocniej będzie działać tak slyszałem.

Ps. Jak już weźmiesz sposób horsiaka to ja bym łącznie z tymi grzybami to wypił, zjadł ale rób jak uważasz za słuszne.


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - dzwudziesty - 18.03.2024

No grubo koleżko, zapnij pasy Wink


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - hidden - 18.03.2024

Lifeisbrutal chcesz to szykuje kolejna odmiane grzybow, masz zapewniona probke jesli tylko reflektujesz Big Grin
horsii kot_kreskowy tez macie jak chcecie Wink , mam jeszcze te co lajfik dostal to jak chcecie to dajcie znac na pw.
pozdro


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - PIXA - 19.03.2024

Zostało coś jeszcze z tego?


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 19.03.2024

Chciałbym żeby zostało xD


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Ferdzio Kiepski - 19.03.2024

W takim razie trzeba będzie uzupełniać Tongue Swoją drogą od wczoraj myślałem że te piguły to żelki THC i miałem pytać skąd Big Grin
Czyli chuj kolekcję strzelił krótko mówiąc nie zachowała się Podobno kultowa


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 19.03.2024

Ferdzio Kiepski Kolekcja była tak pyszna, że ciężko było zachować na tak długo. W tym tygodniu się powiększy zamówienia wpadną 😎