Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kolekcja Lifeisbrutal - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Kolekcja Lifeisbrutal (/showthread.php?tid=3530)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Diabeuu666 - 30.03.2024

Mam akurat kolego coś . Weź odczytaj PW


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - LooL99X - 30.03.2024

Lifeisbrutal ziomuś ja sobie poczekam na recepty i sobie kupię xd
Powiem Ci więcej może tam będzie jeszcze Xanax i oxycontin Big Grin


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lukas1985 - 30.03.2024

(26.03.2024, 14:05)Lifeisbrutal napisał(a): Dziś kloniki ❤
[Obrazek: 20240325-123134.jpg]

Nieugięcie walczyć z kilkoma innymi użytkownikami o koronę najbardziej niszczącego się użytkownika 😅


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 30.03.2024

Lukas1985 Ale o co ci chodzi? To ja to biorę nie ty.

Ps. Proszę nie pisać do mnie pw w sprawie sprzedaży benzo, nie interesuje mnie takie coś.


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lukas1985 - 30.03.2024

Ja wiem kto to bierze. Wrzucasz zdjęcie więc komentuje tak substancje jak i Twoje zachowanie. Bądź gotowy, że ktoś Ci napisze jak jest.


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Epsiakos - 30.03.2024

Lukas1985 przecież to leki, lepsze to niż cmc 🤣 nazwa wskazuje że zdrowe

Lifeisbrutal z deszczu pod rynnę chłopaku, pisałem ci ostatnio już ale się powtórzę bo może przy większej publice zacznie docierać.

Nikt z obecnych tutaj nie czepia się że zwyczajnie ćpasz, bo większość coś łyka, ale z jaką częstotliwością, oraz ile różnych substancji praktycznie bez dłuższej przerwy (w twoim przypadku już minimum miesiąc).

Przy twojej nie dużej tolerce na benzo, bierzesz dużo ponad to, o ile pamięć nie myli jeszcze tydzień temu leciałeś na chlorach i doszły grzyby, jeszcze przed tym apvp nie wspominając że wszystkim oznajmiłes praktycznie gdzie mogłeś że "koniec z ćpaniem".

Jeszcze trochę i dolaczysz do żadnego grona odklejenie czy też innych ludzi dla których ratunek czy też pomoc to nowa odmiana rcka tudzież combo jakieś.

Wielu z nas tutaj ostro "bada, nie będę wymieniał z nicków bo to nie ładnie, ale ja sam często gęsto lecę grubo, ale robię przerwy to raz, a dwa że jest to jedna kategoria.
Ty teraz z rc poszedłeś w benzo, leki akurat najsilniej uzależniają, nie wiem dokładnie jak z tolerka ale przy twoich poczynaniach jeszcze trochę i będziesz zmora ratowników, zwłaszcza jak przy pierwszej dawce nie zobaczą działania, od razu będzie wiadomo o co chodzi.

Lajfik, młody jesteś i to bardzo, jak nawet uda się prześlizgnąć bez większych afer teraz, to w okolicach 30 lat organizm się odezwie i wtedy zacznie się problem.

Zrób sobie przerwę


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 30.03.2024

Epsiakos Wszystko fajnie, ale do żadnych odklejenców mnie nie zaliczać nigdy nim nie byłem i nie będę. Teraz mam pracę układa mi się życie to nie myślę o ćpaniu klefów czy coś zarzucam po pracy benzo do tego jakieś piwko. I broń Boże nie usprawiedliwiam się w żaden sposób , że benzo jako "nagroda" po pracy. Wiem, że to złe nawyki. Powoli wychodzę na prostą jeszcze tylko ograniczyć ćpanie do minimum i będzie git.


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Epsiakos - 30.03.2024

Ale ja cię nie zaliczyłem lajfiku, powiedziałem tylko że twoje pkczynania i ostatnie decyzję podjęte przez ciebie prowadzą cię Niestety na tą ścieżkę, a jak miałbym szczerze wybierać między klefem a benzo, wybrał bym klefa.

Powód ? Wykręca gębę nienaturalnie, co z automatu hamuje walenie w środku tygodnia jak sie ma prace, przy benzo tego nie ma...


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - Lifeisbrutal - 30.03.2024

Każdy ma prawo wybierać i zażywać co uważa za słuszne.


RE: Kolekcja Lifeisbrutal - LooL99X - 30.03.2024

Lifeisbrutal tu się z Tobą zgadzam w 100% ale ktoś mądrzejszy mi kiedyś powiedział to samo .
Żyjemy w społeczeństwie i nie zawsze można jedno z drugim pogodzić . Z czemu to uciążliwe i takich ludzi powinno izolować.
Ja Ci nie chce ubliżyć czy coś ale zastanów się trochę nad tym. Mi to trochę pomogła ale potrzebowałem czasu jak nie było dnia, żebym benzo nie jadł .
Tyle w tym temacie chcę Ci napisać i nie wciągaj mnie w dalszą dyskusję xd
Powodzenia  Smile