Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dobre nastawienie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Psychodeliki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Dobre nastawienie (/showthread.php?tid=3532)



Dobre nastawienie - Lifeisbrutal - 08.03.2024

Jak w temacie dobre nastawienie. Za kilka dni  będę testował grzybki Golden teacher. Mniej więcej wiem co i jak. Dawka jaką planuje przyjąć to 2g suszonych grzybów wiem jak to przygotować do spożycia. ( konsultowałem to z horsim). Zaznacze, że będzie to moja pierwsza styczność z nimi. Moje pytanie brzmi na co się przygotować? I co najważniejsze czym się otulić aby przeżyć tripa na spokojnie i bez krzywych jazd. Pozytywne nastawienie gra duża rolę przy zażyciu czytałem a u mnie różnie z tym bywa. Jakieś cenne rady dla lajfika?


RE: Dobre nastawienie - LOBO - 08.03.2024

Na pewno nie wpadnij na pomysl, by isc do szkoly i siedziec w pierwszej prymusowej lawce, jak jeden delikwent, ;-D taki byl (czas przeszly, nie bez przyczyny)


RE: Dobre nastawienie - Maniek - 08.03.2024

Włącz sobie jakieś muzyczne kawałki, które lubisz najbardziej ( np. trance psychodeliczny idealnie by się nadał), odpal  jeden z tych filmików i płyń swobodnie... powinno być w chuj wesoło Big Grin  










RE: Dobre nastawienie - ZmiataZplanszy - 08.03.2024

Ja polecam wziąć ziomka trzeźwego i iść na jakąś polana albo w las:p


RE: Dobre nastawienie - Mef123 - 09.03.2024

Podbijam w dodatku radę uzupełniać witaminy


RE: Dobre nastawienie - Maniek - 09.03.2024

(08.03.2024, 16:57)ZmiataZplanszy napisał(a): Ja polecam wziąć ziomka trzeźwego i iść na jakąś polana albo w las:p

Dokładnie. Las jest zajebisty do tripowania po psychodelikach. Szczególnie jak jesteś w kilka osób i każdy porobiony Smile


RE: Dobre nastawienie - horsii - 09.03.2024

Las jest w pyte, ale towarzystwo musi być dobrze dobrane. Bo wziąć ze sobą do lasu kogoś zwyczajnie glupiego czy niedoswiadczonego, a potem na peaku po 300 mcg zacznie odpierdalać to różnie może byc.


RE: Dobre nastawienie - Ferdzio Kiepski - 01.04.2024

I przede wszystkim Tongue podejdzcie do tego z zimna głową i zimną krwią. już tłumaczę o co biega Podobno kultowa
Nie robcie tak że kupujecie II OD RAZU MACIE ZAPLANOWANY TERMIN
To kasacja i deklasacja z autpstartu
Jak już masz zakupiony psychodelik to nie wyznaczaj sobie terminu, nie bierz specjalnego wolnego itp. bo różnie może wypaść. A wtedy już pomyślisz że aa chuj tam już mam wolne to wezmę.. innej szansy nie będzie
I tutaj już popełniacie błąd.. karygodny błąd Tongue Po prostu: jak będziesz miał psychodelika i pierwszy raz przed sobą to pomału, nie spiesz sie z tym. Ten towar szybko nie wietrzeje Tongue Jak będzie czas i okazja i dobre s&s wtedy można startować. Ale nie od razu z grubej rurki.. zapoznaj się delikatnie z tym.\
I mowię to ja jako wieloletni cpun ktory ma za sobą już chyba wszystko o czym slyszeliscie, a pewnie nawet i więcej Podobno kultowa psychodeliki lubią spokojną duszę, brak strachu przed nimi CO BARDZO WAŻNE!
Boisz się = nie bierz bo to = badtrip ze startu Podobno kultowa Weźcie sobie do serduszka Heart


RE: Dobre nastawienie - Lifeisbrutal - 01.04.2024

Ferdzio Kiepski  Grzybków spróbowałem z czystej ciekawości, czego absolutnie nie żałuję. Wiadomo nikt nie jest jebnięty żeby brać wolne w pracy żeby walić jakiekolwiek dragi bo to trzeba mieć serio łeb zryty. A to czy będziesz miał dobre nastawienie i nie zaliczysz bad tripa zależy od wielu czynników. Takich jak spokój, otoczenie no i dobra miejscówa, ewentualnie kogoś kto cię ogarnie jak wjebie ci się bad trip.