Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3550)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Maniek - 11.03.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu 4-MMC Crystaline ze sklepu RC-Black.com

[Obrazek: 1e.jpg]



RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - aleksander37 - 17.03.2024

Pierwsze moje zakupy u blacka i jestem naprawde pod wrażeniem na pierszy rzut idzie 4mmc cristaline 
[Obrazek: 20240317-081435.jpg]
Na zdjęciu przez przypadek dostał się troszkę tytoń sprki😉

Temat wygląda dokładnie tak drobne grudki dość twarde. Niestety nie miałem miary ale myślę że około 600 mg poszedł pierwszy szczur . Szczur w 100 procentach wszedł po około 15 20 min i naprawdę jestem w szoku mocna euforia mnie zalała . Bania trwała około 40 min i euforia poszła w zapomnienie pozostał delikatny spid . Czekałem na to uczucie naprawdę kilka lat bo jakoś u innych vendorow jak kupowałem podobne kryształy niestety tego nie odczułem. Ja jem bardzo często chlory więc naprawdę jestem w szoku i jeszcze ta cena . Co do vendora co mogę powiedzieć 100 procent profeska super kontakt Pana leci jak u świętej pamięci Słonia. Nic tylko pobierać. Pilecam


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kinia03x - 17.03.2024

600mg na start? Oszalałeś albo masz tak zajechany organizm...ja to bym się bała 300mg walnąć


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 17.03.2024

kinia03x Wiesz, są osoby co lubią mocną czape. xD Osobiście nie próbowałem tego sortu co nie zmienia faktu, że mmc bym tyle nie zajebał
patrząc na to jak zadziałało na mnie 4mmc crystal a było to 150mg chyba jak dobrze pamiętam. Gdyby to było cmc to jeszcze bym zrozumiał bo i większe dawki się waliło.


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kinia03x - 18.03.2024

Lifeisbrutal no dokładnie. Mnie to by zmiotło z planszy. Ale podejrzewam, że tu chodzi o tolerke i stan organizmu


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 18.03.2024

Ja jebie, chłop se strzelił solidnego węża jak facet a tu kurwa lament ciot😂
Dlatego przy niektórych substancjach nie podaję dawek bo albo uznają mnie za pierdolniętego, albo za samobójcę.
Bo kto mi uwierzy że walę bombę pvp 2 gramy? No kurwa nikt😎

Dobra leszcze, sluchajta bo nie będę powtarzał;
Temat, moim nieskromnym zdaniem jest jeszcze lepszy od sampla, znaczy czyszczenie pomogło.

[Obrazek: IMG-20240314-221311-237.jpg]


[Obrazek: IMG-20240315-193607-648.jpg]

Stan testera
Ostatni zeżarty euforyk jakieś 10 dni wcześniej, wtedy też było ostatnie ćpanie w postaci sampla 4EMC + 10 analogu hexa.

Metoda podania
Laga + bomba w ilosciach odpowiednio 200 + 400

Temat atakuje po doslownie pieciu minutach i już od początku zalewa mnie fala euforycznych wrażeń.
(Sampel z akcji wkręcał sie 20 minut)
Sero z dopaminą robią taki rozpierdol, ze to jest nie do opisania, cos pięknego, zalew szczęścia i rozkoszy. Bajka😻
Nie ma już tego wejścia na oczy i łupniecia młotkiem jak to miało miejsce za pierwszym razem gdy temat był w grudzie podczas akcji samplowej, co uważam za plus.
Czuc po prostu czystą niezmąconą niczym euforię.
Oczy piekielnie czarne😎
Libido wypierdolone na maxa, specyficzne dla mefedronu czyli nie masz ochoty latać po parku ruchając staruchy na ławkach, wolisz aby to ciebie dosiadła jakaś amazonka Podobno kultowa

Czas działania zamyka się w dwóch godzinach przy euforycznym peaku trwającym niecałą godzinę.

Dorzutka zbliżonej ilości dała efekt 50% mocy pierwszej.

Wymiętolony i wystrzelony jak pocisk artyleryjski o 3 w nocy zapierdalałem jeszcze po nagrodę, także reszta akcji w dziale esco Podobno kultowa

Polecam fhoooy leszcze 😎
9,5/10
Dzięki BLACK🤘

PS
To nie jest tak że temat nie klepie, on klepie, jeszcze jak, tylko wy kurwa zajechani jak sandały apacza.
To taka uwaga dla tego co sie wielce żalił że jego nie klepie i koleżanki też nie klepie.
Kurwa nikogo nie klepie a Kot jakoś wypierdolony jak cap w zagrodzie pełnej kóz.
Koleżanki niech przestaną opowiadać takie farmazony bo coś czuję że w tej miesięcznej przerwie był jakiś lodzik z klefem pod napletkiem
Niegrzeczne kłamczuszki😎


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 18.03.2024

KOT z całym szacunkiem 600mg zarzucone na raz? WOW ... nie boisz się o ZS? 
Jest ktoś kto zarzucił podobną ilość tj np 200mg poprzedniego sortu i 200mg obecnego?
jakieś porównanie?


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 18.03.2024

Ja jadłem. Wcześniejszy sort lepszy


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 18.03.2024

LEPSZY w jakim sensie? ekonomiczniejszy? dawkowanie?
czy sposób smyrania receptorów ? i ew. jazdy/zjazdy


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 18.03.2024

Nie pamiętam. Podobno kultowa

A tak serio działał mocniej, miał specyficzne wejście i nie zapychał tak klamy.