Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 (/showthread.php?tid=3551)

Strony: 1 2


Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Maniek - 12.03.2024

[Obrazek: front.jpg]
Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03
(Jeśli tak/nie, to proszę uzasadnij swoją odpowiedź.)



RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - kot_kreskowy - 12.03.2024

Pomijając fakt że oni już tam są, to na 
chwilę obecną nie. 
Francuzi i anglicy już przecież tam są, tak głoszą media internetowe



RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Mef123 - 12.03.2024

Popieram jebać Putina kurwę i skurwysyna im szybciej im pomożemy tym szybciej będziemy mieli spokój


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Martin - 12.03.2024

Do samego wsparcia nic nie mam zwłaszcza gdyby byli to ochotnicy chciałbym tylko aby nie dochodziło do eskalacji.


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Epsiakos - 12.03.2024

Żadnego wsparcia, żadnego wejścia zbrojnego wojsk NATO na Ukrainę.
Swoje widziałem w życiu, ale to nie nasza wojna i nie zamierzam brać w niej udzialu.
Mówię to jako żołnierz w tej chwili, nie jako cywil.

A co do wojsk NATO na Ukrainie, tak są w celach szkoleniowych z obsługi sprzętu Natowskiego


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Maniek - 12.03.2024

Popieram to co napisał Epsiakos - nic dodać, nic ująć.


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - dzwudziesty - 12.03.2024

Epsiakos w punkt, dychę 4emc dla tego Pana!


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - horsii - 12.03.2024

Mef123 

powtarzając "chwytliwe" slogany typu "jebać Putina kurwę i skurwysyna" czy "jebać pis" itp itd. dajesz do zrozumienia innym tylko to, że nie masz pojęcia o czym mówisz, no ale nie dziwi mnie to jakoś, w większości dyskusji 

ubieraj się wojowniku, pojedziesz pierwszy, będziesz mógł sobie tam jebać tego putina że "asz asz", jak to mówił pewien użytkownik...


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Czeslawo - 20.03.2024

Oczywiście, że nie bo to jest równoznaczne z aktem rozpoczęcia 3 Wojny Światowej. Pieprzenie Macrona jest z tego co czytałem głównie skierowane głównie do wewnatrz społeczeństwa, aby zyskać punkty procentowe na kampanie wewnatrz krajową. 

"Pięknie" jak ten Francuzik "bawi się " potencjalną esklacją dla własnych partykularnych interesów.  Angry Wiele razy już polityka Francji nie była zrozuzmiała dla wielu stolic Europy...przemiana z kurczaka w jastrzębia jakoś średnio mu wychodzi.  Smile


RE: Czy popierasz pomysł prezydenta Francji, żeby wysłać wojska NATO na Ukrainę? - 12/03 - Epsiakos - 20.03.2024

Czeslawo to jedno, gorzej że inne kraje to podlapuja, a ogólnie krążą pogłoski (nie wiem czy pisałem to już wcześniej) że rolników francuskich podburzał i zachęcał do działania rzekomo agent rosyjski o którym wywiadu francuski dowiedział się po czasie, ale jak mówię to tylko pogłoski a ile w tym prawdy nie powiem.
Ja ostatnio dostałem kwit do rezerwy i pierwszy raz od czasów służby zawodowej jadę na poligon, żeby było śmieszniej w terminie którym ćwiczyły tylko poszczególne jednostki.
Będę na miejscu zapewne się czegoś dowiem