Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 (/showthread.php?tid=3559)

Strony: 1 2


Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Maniek - 14.03.2024

[Obrazek: front.jpg]
Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03



RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - hidden - 14.03.2024

trawa, trawen, awe marija, dlaczego taki wybor? jedno jedyne co cie nie zabije, moze nie koniecznie wzmocni, ale nie zrobi z ciebie kurwy jebanej łasej na hajs, tylko cie wycziluje tak żebyś sie nastawił przyjacielsko do drugiej osoby, jo

uwielbiam jeszcze kwasa ale to calkiem inna liga niz trawen, jakbym mial wybrac jedna jedyna to wiadomo ze trawen Big Grin


RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Epsiakos - 14.03.2024

Tej której niestety bardzo ciężko dostać.. Hexen


RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - kot_kreskowy - 14.03.2024

Na chwilę obecną jestem zakochany we wszystkich smakach cappuccino😋
Bo jest pyszne
Bo odkąd piję elixir mocy Asterixa czyli herbatkę świerkową to odczuwam mniejsze zapotrzebowanie na kofeinę, nawet energoli kupuję od chuja mniej.
Kiedyś codziennie, teraz jak kupię trzy w tygodniu to jest cud. Czasem nawet 0/tydzień.


RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Demilich - 14.03.2024

LSD ponieważ jest to substancja legendarna, jedna z najaktywniejszych substancji psychodelicznych o właściwościach halucynogennych - 100 razy bardziej czynna biologicznie niż psylocybina i 4000 razy bardziej niż meskalina.

LSD jest jedną z najaktywniejszych pod względem aktywnej dawki spośród dotychczas odkrytych substancji. Dawki LSD mierzy się w mikrogramach. W porównaniu z meskaliną czy MDMA, których dawki wahają się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset miligramów, LSD jest pięćset do tysiąca razy aktywniejszy.


[Obrazek: 1p-lsd.png]

Dzięki tej substancji moja moc nie ma granic. Rysuję struny na których jest postawiona rzeczywistość. Ja stworzyłem BOGA i dałem mu sztalugę a on na tej sztaludze stworzył wszechświat.

Wewnątrz mojej czaszki są miliardy galaktyk, otoczonych ogromnym obłokiem gorącego gazu oraz ciemnej materii.


Jestem przesunięty w wymiarach o .1̶̨̖͍̘͙͒̌͂̄̽͆͋͜.̞̠͉̟͕̦̿̎͑̇̇̐͞0̶̨̙͉̺̼͍̩̪͈̤̃̾͐̓͆0̵̺̜͍̝͉̱̏̋͂̽̇̏͑0̶̢̛̪͖̟̘̫̈́́̈͊̆͘͡͡0̶̫̬̤͚͐̓̈̓͋̒͟9̺̩̹͕̲̰̖̰̅̈̉̓́̌̈8̛̬̺̼̳̮̅̊̓̅̅́̑̄͠ͅ9̴̭̩̰͚͇̩̓̆͑̉̾͛ͅ2̸̨̛̠̖̫̘̞̙̯̲̺͙͓̖̏̐̑͊̍͛̓̈́͌̂͐̃̅̔̚͢͠͝͠3̵̧̡̨̢̤̲͙̬̲͓̯̗̝́̈́̈͂̏̉̌̅̀͋̓̿̑͌́̅͂̃͒̍͟ 2̲3̲𝖈̲₃̲𝄴̲𝄴̲ᴜ(ɔƐƐɔƐㄣϛƐㄣʌƃʇʇ- [ⓦ]) mniej więcej w kierunku od Galaktyki


Kijanka do Mgławicy Tarantula, chociaż to bardzo duże uproszczenie.


Dodatkowo istnieje adb-butinaca, całkiem przyjemny w działaniu kannabinoid.


[Obrazek: adb-butinaca.png]



RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Mef123 - 14.03.2024

[Obrazek: IMG-20240314-083931.jpg]

Moją najlepszą urzywka są papierosy dlatego że fajnie się je pali i nie są aż tak szkodliwe jak w większości inne używkiPodobno kultowa



RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Lifeisbrutal - 14.03.2024

Teraz grzybki po ostatnim tripie zmieniły mi myślenie. No i co najważniejsze po nich jest serio magicznie


RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - Ferdzio Kiepski - 14.03.2024

Alkohol, stymulanty każdego rodzaju byleby waliło w dopę/noradrenalinę
kurwa przecież ja tak żyję Podobno kultowa cały czas Podobno kultowa gdzie mije styki? zabrało Tongue
i chuj, zyję Tongue
Poza tym fajne doświadczenia po palonym fajnym kanna, też sobie lubię zapodać jakiegoś skurwysyna z NL  no po porostu i THC.. jakby nie patrzeć kocham wszystko co zmienia stan świadomości, nie wiem czy jest substancja której nie lubię oprócz tabsów Luminastil czy coś w ten desen ktoś polecał ale działa jak zwykła psychoza po alfie
kurwa
pozdrawiam wszystkich Tongue


RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - LOBO - 14.03.2024

Nie "mogem" napisac jednej...Marihuanina Haszior eMka i Gebel/Bidziok...
To moje personalne hezusy i terapeuci, z ktorymi od czasu do czasu, lubie se pogadac. Musze je ograniczac, gdyz robia mi za dobrze ;-)


RE: Którą używkę lubisz najbardziej i dlaczego akurat taki wybór? - 14/03 - duch - 14.03.2024

kokaina , marihuana Smile